Clicks2
NewsLetters
Бергольйо знову молиться з поганськими лідерами до їхніх богів (демонів) за пришвидшення всесвітньої катастрофи. 20 жовтня 2020 року в Римі відбулася т.зв. міжрелігійна зустріч, на яку Бергольйо…More
Бергольйо знову молиться з поганськими лідерами до їхніх богів (демонів) за пришвидшення всесвітньої катастрофи.

20 жовтня 2020 року в Римі відбулася т.зв. міжрелігійна зустріч, на яку Бергольйо скликав представників різних поганських культів. Потім він молився з ними до їхніх богів ‒ демонів, до яких відносить і свого бога, яким, однак, не є істинний, Триєдиний Бог. При таких зустрічах поганство ставиться на один рівень з християнством і фактично вважається рівноцінним шляхом до спасіння. Але це максимальна єресь! Це фальшиве євангеліє, за яке падає Божа анатема: «Хто проповідує інше євангеліє, навіть якщо це ангел з неба, нехай буде проклятий!» (пор. Гал. 1,8-9).

На наступний день після цієї синкретичної зустрічі, 21 жовтня 2020 року, у Римі відбулася прем’єра документального фільму «Франческо». Приблизно посередині фільму Франциск Бергольйо веде монолог, в якому каже, що гомосексуалісти ‒ діти Божі і мають право на сім’ю. Він стверджує, що тому вони повинні мати правову основу ‒ реєстроване партнерство, і додає: «Я відстоював це». Цим він одночасно схвалює гомосексуальні шлюби у храмах ‒ антитайну подружжя, яку запроваджує кард. Маркс в Німеччині. Документальний фільм також детально передає спілкування Бергольйо з гомосексуалістом, який разом зі своїм т.зв. партнером усиновив трьох дітей. Він начебто хоче дати їм католицьке виховання, але боїться, що парафія не прийме їх. Франциск розповідає, як глибоко його зворушив лист, і він зателефонував їм, щоб вони не боялися зробити цей крок та представили себе парафії як нову модель сім’ї. Тут Бергольйо вперше в історії Католицької Церкви змінює її офіційне ставлення до содомії і висловлюється на користь шлюбів содомітів. За це Бергольєве антиєвангеліє на нього падає вже багаторазове Боже прокляття (пор. Гал 1,8-9).

Молитвам з поганами передувала проповідь Бергольйо у храмі, в якій він психологічно, зацікавлюючим способом описував Христові страсті і аналізував богохульство Христових ворогів у словах «Спаси сам Себе!». Однак ця проповідь не мала на меті навернення і правдиве покаяння. Не йшлося про пробудження правдивого особистого відношення до Ісуса, який страждав і помер за гріхи кожного з нас. Бергольйо професійно зловживає чутливою темою Христового розп’яття, навіть говорячи про «прив’язаність до Господа Ісуса», так що це глибоко заторкне кожного щирого католика. Однак цими релігійними фразами Бергольйо свідомо створює собі імідж духовної людини, якщо не стигматизованого містика. Це майстерний обман Бергольйо для маніпулювання християнською громадськістю. Опісля він здійснює (не вперше і не востаннє) відступницький жест зречення Христа через з’єднання з духом поганства та з демонами, яких вшановують погани, у спільній «молитві». Це продовження апостатичного шляху, який найбільше відмаскувався через інтронізацію демона Пачамами у Ватикані. Мученики радше ішли на смерть, ніж зрадити Христа. Вони ніколи не молилися разом з поганами до їхніх богів ‒ демонів!

В який час Бергольйо скликав цю синкретичну зустріч?

У ці дні по всьому світі здійснюється організований злочин проти людства через викликання другої хвилі штучної пандемії. Справжні медичні експерти однозначно висловлюються проти штучного карантину, проти носіння масок та рукавичок, проти ризикованого тестування, а головне ‒ проти нової РНК- та ДНК-вакцини від covid-19. Народи захищаються, у столицях проходять маніфестації проти урядових драконівських заходів (Лондон, Берлін, Прага, Братислава...). Іде боротьба за порятунок від запланованої геноцидної вакцинації, яка пов’язана з чіпуванням і спрямована на редукцію людства. Про неї відкрито говорить головний дистриб’ютор вакцин Білл Гейтс: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення на 10-15%». Але ще перед редукцією вакцини мають позбавити людину свобідної волі і зробити з неї чіпованого біоробота, якого, як перестерігає Святе Письмо, чекає покарання у вогненному озері.

Що в цій ситуації мав би робити дійсно правовірний папа? Бути пророчим голосом і як добрий пастир, за прикладом Христа, пожертвувати навіть власним життям за довірене йому стадо. Він зобов’язаний будити не тільки Католицьку Церкву, але й усіх християн та увесь світ у зв’язку зі запланованим геноцидом ‒ редукцією, пов’язаною з вакцинацією та чіпуванням, а також закликати до навернення і правдивого покаяння. Справжній папа мав би безстрашно вимагати покарання злочинців, а тим самим припинення організованого міжнародного злочину. Правдивий папа (яким, однак, Бергольйо не є) був би зобов’язаний викрити фатальну небезпеку нових вакцин. Він мав би виступити на підтримку сміливих лікарів, які перестерігають від небезпеки та вимагають притягнення до відповідальності головних винуватців.

Однак Бергольйо робить прямо протилежне. За іронією, він виступає як експерт з вірусології та видає папські документи з головною метою «вакцина для всіх». Разом з поганами він молиться за пришвидшення цієї всесвітньої катастрофи, хоча лицемірно стверджує, що молиться з ними за мир. За їхніми планами, цей мир повинен настати після редукції людства на 6 мільярдів з допомогою вакцин. Таким чином, Бергольйо показав себе більшим філантропом, ніж Гейтс та його спільники.

Мантрувати в Літургії «в єдності з нашим папою Франциском» сьогодні означає ризикувати своїм спасінням та спасінням довірених душ.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

22.10.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.