Clicks41.4K

Exorcismus Emily Rose

MILOSLAV
13
O dívce, která světu dokázala existenci ďábla. Film je podľa skutočnej udalosti z Nemecka, dievča sa volalo Anneliese Michel *1952- +1976 pochádzala z mesta Klingenberg am Main, z Katolíckej rodiny.…More
O dívce, která světu dokázala existenci ďábla. Film je podľa skutočnej udalosti z Nemecka, dievča sa volalo Anneliese Michel *1952- +1976 pochádzala z mesta Klingenberg am Main, z Katolíckej rodiny. Je o nej jeden krásny dokument, ktorý natočila poľská televíza TVP2 spolu s poľskými exorcistami.
Peter(skala)
Seminár “Zbav nás Zlého”
www.magnificat.sk/oznamy-seminar-…
Popel
Co tu dělám je moje věc.
evelina
Popel
Svatý Pavelje pre teba epileptik, Iňagi de Loyola schizofrenik. Augustinus Aurelius byl sadista.
Čo ty robíš na katolíckom webe?
Popel
Evelina, používám Rexonu a srandičky si nedělám. Jen nejsem magor, to je všechno. Svatý Pavel měl velmi pravděpodobně také epilepsii, Iňagi de Loyola byl pravděpodobně schizofrenik. Augustinus Aurelius byl jasně sadista. Vždyť jsou to všichni chudáci. Nedávno si jeden známý katolík na netu posteskl, že byl nucen studovat (husitskou bohosloveckou fakultu) s nějakou ženou, která má dneska …More
Evelina, používám Rexonu a srandičky si nedělám. Jen nejsem magor, to je všechno. Svatý Pavel měl velmi pravděpodobně také epilepsii, Iňagi de Loyola byl pravděpodobně schizofrenik. Augustinus Aurelius byl jasně sadista. Vždyť jsou to všichni chudáci. Nedávno si jeden známý katolík na netu posteskl, že byl nucen studovat (husitskou bohosloveckou fakultu) s nějakou ženou, která má dneska čarodějnickou živnost. Nemyslím, že by nemohl studovat takovou školu, ale ať si pak nestěžuje. Mohl se líp učit a pak jít třeba na matfyz mezi lucidní lidi. Pěkný den, zcela upřímně a bez šklebení.
Popel
Pěkný hollywoodský horror.
evelina
Nezabudni použiť dezodorarnt smraďochu,
srandičky si robíš z možného zatratenia?
🙄
Popel
Existenci Ďábla nemusí nikdo nikomu dokazovat: u nás v jižních Čechách se dávno říká: "Kdo pije Platan, sere jak Satan!" Jeho vymítání je ovšem bezpředmětné, stačí, když se vykakinká, ta úúúúúleva ..... 👏
karl Guerra
✍️ Exorcismus it has been a polemic topic in our faith but it is a reality. The demon has a logic plan which tries to destroy us but our spiritual combat is always present in our life. The Jesus' name got power and fortunately his word is essential to be togheter in Christ.
Luigino
Pozrite si tiež dokument, ktorý natočili poľskí exorcisti práve zo života Anliese Michelovej: gloria.tv/post/Ggcawh41ivGn1SF1xkjSBm1Zf Je s anglickými titulkami; niekto možno rozumie aj po poľsky. Svedčí v ňom jej mama aj jeden z kňazov, ktorý exorcizmus vykonával. Dokument obsahuje aj časť audio nahrávky exorcizmu.
MILOSLAV
Díky Luingino za dplnění dám to k úvodu filmu do mého textu.
Luigino
Film je podľa skutočnej udalosti z Nemecka, dievča sa volalo Anneliese Michel *1952- +1976 pochádzala z mesta Klingenberg am Main, z Katolíckej rodiny. 👌 Je o nej jeden krásny dokument, ktorý natočila poľská televíza TVP2 spolu s poľskými exorcistami.
Jindriska
TENTO FILM JE MI ZNAMI MELA JSEM DVD CEDECKO S TIM TO FILMEM. VERIM TO MU. SETKALA JSEM SE SPOSEDLOU HOLCINOU. KNEZ VYMITAL ZLEHO DUCHA A JA SEM SE MODLILA KORUNKU K BOZIMU MILOSRDENSTVI A RUZENEC K MATCE BOZI. NASTESTI TO BYLO MIRNE NE TAKOVE JAKO V TOMHLE FILMU. ASI TO TRVALO 2HOD. 🙏
MILOSLAV
Ano paní Lenko a podobně křesťané zesměšňují i pravoslavného kněze Libora Halíka a soudí ho za to, že se modlí proti umělým potratům před porodnicí-potratnicí v Brně na Obilním trhu. I jeho mnohdy berou více nevěřící lidé. Je to smutné a zároveň i radostné.