01:50:23
MILOSLAV
81346.3K
Exorcismus Emily Rose. O dívce, která světu dokázala existenci ďábla. Film je podľa skutočnej udalosti z Nemecka, dievča sa volalo Anneliese Michel *1952- +1976 pochádzala z mesta Klingenberg am …More
Exorcismus Emily Rose.

O dívce, která světu dokázala existenci ďábla. Film je podľa skutočnej udalosti z Nemecka, dievča sa volalo Anneliese Michel *1952- +1976 pochádzala z mesta Klingenberg am Main, z Katolíckej rodiny. Je o nej jeden krásny dokument, ktorý natočila poľská televíza TVP2 spolu s poľskými exorcistami.
exorcista shares this
65
Exorcizmus.
filmMore
Exorcizmus.

film
Peter(skala) shares this
3.9K
FILMY - kinematografia.
- filmy natočené podľa skutočnostiMore
FILMY - kinematografia.

- filmy natočené podľa skutočnosti
KUKY1212 shares this
4
film.
láska ježiša k námMore
film.

láska ježiša k nám
jannah shares this
62
Filmy.
Čas zazrakovMore
Filmy.

Čas zazrakov
Peter(skala)
Seminár “Zbav nás Zlého”
www.magnificat.sk/oznamy-seminar-…
hasak shares this
13
film.
rozneMore
film.

rozne
gelur shares this
46
Filmy.
Všetko filmyMore
Filmy.

Všetko filmy
mjablko shares this
42
Duch-film.
Duchovní videa a filmyMore
Duch-film.

Duchovní videa a filmy
julianaaaa shares this
56
exorcismus.
..More
exorcismus.

..
Popel
Co tu dělám je moje věc.
evelina
Popel
Svatý Pavelje pre teba epileptik, Iňagi de Loyola schizofrenik. Augustinus Aurelius byl sadista.
Čo ty robíš na katolíckom webe?
Popel
Evelina, používám Rexonu a srandičky si nedělám. Jen nejsem magor, to je všechno. Svatý Pavel měl velmi pravděpodobně také epilepsii, Iňagi de Loyola byl pravděpodobně schizofrenik. Augustinus Aurelius byl jasně sadista. Vždyť jsou to všichni chudáci. Nedávno si jeden známý katolík na netu posteskl, že byl nucen studovat (husitskou bohosloveckou fakultu) s nějakou ženou, která má dneska …More
Evelina, používám Rexonu a srandičky si nedělám. Jen nejsem magor, to je všechno. Svatý Pavel měl velmi pravděpodobně také epilepsii, Iňagi de Loyola byl pravděpodobně schizofrenik. Augustinus Aurelius byl jasně sadista. Vždyť jsou to všichni chudáci. Nedávno si jeden známý katolík na netu posteskl, že byl nucen studovat (husitskou bohosloveckou fakultu) s nějakou ženou, která má dneska čarodějnickou živnost. Nemyslím, že by nemohl studovat takovou školu, ale ať si pak nestěžuje. Mohl se líp učit a pak jít třeba na matfyz mezi lucidní lidi. Pěkný den, zcela upřímně a bez šklebení.
Popel
Pěkný hollywoodský horror.
evelina
Nezabudni použiť dezodorarnt smraďochu,
srandičky si robíš z možného zatratenia?
🙄
Popel
Existenci Ďábla nemusí nikdo nikomu dokazovat: u nás v jižních Čechách se dávno říká: "Kdo pije Platan, sere jak Satan!" Jeho vymítání je ovšem bezpředmětné, stačí, když se vykakinká, ta úúúúúleva ..... 👏
karl Guerra
✍️ Exorcismus it has been a polemic topic in our faith but it is a reality. The demon has a logic plan which tries to destroy us but our spiritual combat is always present in our life. The Jesus' name got power and fortunately his word is essential to be togheter in Christ.
Luigino
Pozrite si tiež dokument, ktorý natočili poľskí exorcisti práve zo života Anliese Michelovej: gloria.tv/post/Ggcawh41ivGn1SF1xkjSBm1Zf Je s anglickými titulkami; niekto možno rozumie aj po poľsky. Svedčí v ňom jej mama aj jeden z kňazov, ktorý exorcizmus vykonával. Dokument obsahuje aj časť audio nahrávky exorcizmu.
MILOSLAV
Díky Luingino za dplnění dám to k úvodu filmu do mého textu.
Luigino
Film je podľa skutočnej udalosti z Nemecka, dievča sa volalo Anneliese Michel *1952- +1976 pochádzala z mesta Klingenberg am Main, z Katolíckej rodiny. 👌 Je o nej jeden krásny dokument, ktorý natočila poľská televíza TVP2 spolu s poľskými exorcistami.