Nieprzejednany Wstecznik
Coś dla ciała i dla ducha też... więc prosimy o modlitwę i wsparcie kleryka - Grosz Świętego Mikołaja
Jan Zbigniew wojan
Konflikt interesów w Zarządzie Głównym Polskiego Towarzystwa Epidemiologów
i Lekarzy Chorób Zakaźnych:

Prof. dr hab. Robert Flisiak - prezes - konsultacje i fundusze na badania od AbbVie, Gilead Sciences, Merck i Roche.

Prof. dr hab. Małgorzata Pawłowska - wiceprezes - konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck i Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead i Roche.

Prof. dr hab. Krzysztof …More
Konflikt interesów w Zarządzie Głównym Polskiego Towarzystwa Epidemiologów
i Lekarzy Chorób Zakaźnych:

Prof. dr hab. Robert Flisiak - prezes - konsultacje i fundusze na badania od AbbVie, Gilead Sciences, Merck i Roche.

Prof. dr hab. Małgorzata Pawłowska - wiceprezes - konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck i Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead i Roche.

Prof. dr hab. Krzysztof Tomasiewicz - wiceprezes - konsultacje od AbbVie, Alfa Wassermann, Bristol-Myers Squibb, Gilead, Janssen, Merck i Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Bristol-Myers Squibb, Gilead, Janssen, Merck i Roche.

Prof. Dr hab. Michał Garlicki - konsultacje od AbbVie, Bristol-Myers Squibb, Gilead, GlaxoSmithKline, Janssen, Roche, Sanofi Pasteur oraz fundusze na badania od Amgen, Janssen i Pfizer.

Prof. Dr hab. Waldemar Halota - konsultacje od AbbVie, Bristol-Myers Squibb, Gilead, Janssen, Merck, Roche oraz fundusze na badania od AbbVie, Gilead i Roche.

Prof. Dr hab. Anna Piekarska - konsultacje od AbbVie, Gilead, Merck i Roche.

Prof. Dr hab. Krzysztof Simon - konsultacje i wykłady sponsorowane od AbbVie, Gilead i Merck, konsultacje od Alfa Wassermann, Novartis, Lilly i Bayer oraz fundusze na badania od AbbVie, Allergan, Bayer, EISAI, Gilead, Intercept i Pfizer.

Dr hab. Jerzy Jaroszewicz - konsultacje od AbbVie, Gilead i Roche i jest rzecznikiem dla AbbVie, Alfasigma, MSD, Gilead i PRO.MED.CS.

Dr hab. Dorota Zarębska-Michaluk - konsultacje i wykłady sponsorowane od AbbVie, Gilead i Merck.

Wszystkie dane można sprawdzić na Wikipedii
Apelujemy do przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego (Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych) o nie uprawianie kryptoreklamy wadliwie przebadanych preparatów genetycznych.

Po jakim czasie zaszczepieni zaczną masowo umierać – Jerzy Z_i_ę_b_a
youtube.com/null
/skopiuj i poślij dalej w Internet/

Prof. Krzysztof Simon w listopadzie 2019 roku brał pieniądze na badania od Pfizera – informacja o tym znajduje się na stronie Wiley Online Library.
nczas.com/…d-firmy-pfizer-producenta-szczepionki-na-covid-19/
I takim ludziom wierzycie ? /skopiuj i poślij dalej w Internet/

funduszkompensacyjny@mz.gov.pl.
Nieprzejednany Wstecznik
Prosimy o modlitwę i wsparcie kleryka.
Jan Zbigniew wojan
Oto co pisze Mała Encyklopedia Zdrowia PWN wydanie 1973:
Grypa (influenza) jest to ostra choroba zakaźna objawiająca się ostrym zapaleniem nieżytowym dróg oddechowych, ogólnym osłabieniem i bólami mięśni. Czynnikiem zakaźnym jest wirus, bakteriami towarzyszącymi pałeczka Pfeiffera, paciorkowce, dwoinki zapalenia płuc i inne. Okres wylęgania choroby wynosi 1-3 dni. Choroba jest niezmiernie …More
Oto co pisze Mała Encyklopedia Zdrowia PWN wydanie 1973:
Grypa (influenza) jest to ostra choroba zakaźna objawiająca się ostrym zapaleniem nieżytowym dróg oddechowych, ogólnym osłabieniem i bólami mięśni. Czynnikiem zakaźnym jest wirus, bakteriami towarzyszącymi pałeczka Pfeiffera, paciorkowce, dwoinki zapalenia płuc i inne. Okres wylęgania choroby wynosi 1-3 dni. Choroba jest niezmiernie zaraźliwa przez kontakt bezpośredni z chorym (zakażenie kropelkowe). Grypa może przebiegać w postaci oddechowej, nerwowej (z objawami zapalenia opon mózgowych) i jelitowej. W niektórych epidemiach grypy śmiertelność bywa wysoka.
Leczenie objawowe: stosuje się chininę, aspirynę oraz duże ilości witamin, głównie C.
W razie powikłań podajemy antybiotyki, sulfonamidy. Zapobieganiem jest utrzymywanie należnej higieny i izolacja chorych. Co się zmieniło, jeśli powszechnie wiadomo o ciągłych mutacjach tej choroby. Obecna odmiana grypy, którą nazwano Covid-19 nie jest leczona w sposób prawidłowy, a pacjenci podłączani są do respiratora pod wpływem czego w płucach następuje pękanie naczyń co doprowadza do śmierci. Czyżby lekarze otrzymali polecenie, by nie leczyć zwłaszcza osób starszych, którym w latach pracy zabierano w postaci różnych podatków nawet ¾ zarobku, a teraz nie pozwala się im godnie przeżyć tej reszty życia jaka im pozostała proponując szczepienia preparatem, który jest ciągle na etapie badań. Do szpitali przyjmowani są tylko zakażeni Covidem, reszta chorych jest pomijana, natomiast w ośrodkach zdrowia na poradę telefoniczną trzeba czekać nawet 2 - 3 dni tak jakby ludzi przybyło dwukrotnie, a przecież populacja z roku na rok maleje - zastanawiające?
Ciekawostkę stanowią również testy, które zresztą nie są żadnymi testami jak oznajmił sam wynalazca, otóż obecnie te “testy” potrafią powiadamiać jaką odmianę wirusa posiadł zakażony, a mutacji jest już wiele - wynalazek wprost cud ! Jeśli zaś chodzi o bezpieczeństwo szczepień postanowiono, że osoba po szczepieniu powinna przebywać na 15 minutowej obserwacji w punkcie szczepień. Z czego wynika określenie długości tego czasu ? Zapewne z gwarancji bezpieczeństwa gwarantowanej przez producentów preparatów !
W Indiach wczoraj zmarło 256 osob - największa ilość od początku "pandemii", a w Polsce 396 wczoraj, a dziś 576. Indie około; 1 400 000 000 ludności, w Polsce około 38 000 000 - jak to się ma do siebie ?
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
trio plus
Jedynym słowem to cowid, id cow. To chyba pan Czerniak mówił aby nie kupować książek medycznych po 1980 roku, bo to bezsens. Już lobby farmaceutyczne położyło łapę.
wlowoj
Na kowidian to nie działa. Widziałem reakcje na wiedzę podręcznikową - że zwariowali, chcą stosować wiedzę sprzed 50 lat, gdy nauka TAK poszła do przodu. Zauważmy że szczególnie przez ostatni rok tak "poszła do przodu" że już nie trzeba testować leków, a te stosowane od lat okazują się nieskuteczne a nawet toksyczne... "Wiedza" zmienia się z tygodnia na tydzień w zależności od kolejnego njusa …More
Na kowidian to nie działa. Widziałem reakcje na wiedzę podręcznikową - że zwariowali, chcą stosować wiedzę sprzed 50 lat, gdy nauka TAK poszła do przodu. Zauważmy że szczególnie przez ostatni rok tak "poszła do przodu" że już nie trzeba testować leków, a te stosowane od lat okazują się nieskuteczne a nawet toksyczne... "Wiedza" zmienia się z tygodnia na tydzień w zależności od kolejnego njusa zaczynającego się "niektórzy eksperci uważają"
Jan Zbigniew wojan
Jak dziwnie zgodni są eksperci ze swoimi sponsorami !