csk.news
1437

František Bidenovi: Pokračujte S Prijímaním

Americký Prezident pre Potraty Joe Biden povedal, že František mu počas ich stretnutia 29. Októbra povedal, že by mal pokračovať v prijímaní Svätého Prijímania.

Po stretnutí sa Biden rozprával s novinármi v Rímskom Palazzo Chigi, kde sa mal stretnúť s Talianskym premiérom. Reportér sa opýtal, či sa počas jeho stretnutia s Františkom objavila otázka potratov. Biden odpovedal: „Nie. Rozprávali sme sa iba o tom, že bol šťastný, že som dobrý Katolík a že by som mal pokračovať s Prijímaním.

Potom sa Bidena znova opýtali, či František povedal, že by mal pokračovať s Prijímaním a Biden povedal: „Áno.“ Následne sa Bidena opýtali, či prijal sväté prijímanie už ten Piatok, a on povedal „Nie“.

Nakoniec sa ho opýtali, či prebral s Františkom, Americkú Konferenciou biskupov. Biden zaváhal a povedal, že to bol „súkromný rozhovor“.

#newsTwfmkmvvmn
Libor Halik
Oba přijímají jako zrádce Jidáš sv. eucharistii, aby svatokrádežně sami v sobě zlikvidovali zbytečky svědomí. Oba se chtějí neodpustitelně rouhat Duchu Svatému. Jejich pokání je nulové.