Abp Dzięga zachęca księży do zbiórki podpisów pod projektem "Stop LGBT".

Abp Dzięga zachęca księży do zbiórki podpisów pod projektem "Stop LGBT". "Ochrona przed propagandą" © Fot. Krzysztof Hadrian / Agencja Gazeta Abp Andrzej DzięgaZgodnie z sugestią Episkopatu Polski, …
PiotrM
pielgrzym55
Ładnie, ale rabin Gądecki ma na ten temat inne zdanie.
scythia
LGBT to temat ważny ale nie najważniejszy. A obecnie forsuje się go na siłę tylko po to aby przykryć ostateczną totalną zdradę stanu partii PiS oraz tzw.opozycji, która w tych właśnie kwestiach jest zaskakująco zgodna. Piszcie o ostatnich głosowaniach i oddaniu całkowitym i bezwarunkowym Polski pod zwierzchnictwo USA. Na warunkach gorszych niż w 45 III rzesza!!!!
przeciwherezjom
No dobrze, ale powtarzam - w obliczu aktualnego zniszczenia przez reżimowy i morderczy rząd ustawy antyaborcyjnej - powyższe jest tematem zastępczym, mocno drugo planowym, choć niewątpliwie ważnym. Grzech zbrodni na niewinnych dzieciach jest znacznie straszniejszy i popularniejszy zarazem niż zboczenia sodomskie. Szkoda, że ten abp też dał się wkręcić - a milczy (mam nadzieję że się mylę) na …More
No dobrze, ale powtarzam - w obliczu aktualnego zniszczenia przez reżimowy i morderczy rząd ustawy antyaborcyjnej - powyższe jest tematem zastępczym, mocno drugo planowym, choć niewątpliwie ważnym. Grzech zbrodni na niewinnych dzieciach jest znacznie straszniejszy i popularniejszy zarazem niż zboczenia sodomskie. Szkoda, że ten abp też dał się wkręcić - a milczy (mam nadzieję że się mylę) na temat odrzucenia ustawy o obronie życia.
jac505
Nasz Kościół nie może milczeć w obliczu nawałnicy zachowań niezgodnych z naturą człowieka. Tymi innymi pod względem seksualnych ludźmi powinien otoczyć modlitwą ale nie akceptować i udawać, że wszystko jest w porządku i tak musi być. Panie Jezu przyjdź !
olek19801