Clicks38
lt.news

Kunigas spaudė seminaristus plaukioti nuogais

Trys buvę seminaristai tvirtina, kad Klivlando vyskupija neatsakė, po to, kai parapijos kunigas tėvas Jamesas Cosgrove'as tariamai spaudė juos maudytis nuogais, praneša „PillarCatholic.com“ (spalio 22 d.).

2019 m. gruodžio mėn. jie pranešė vyskupijai, tačiau Kosgrovas iki šiol turėjo prieigą prie seminaristų, įskaitant seminarijos raktą. Praėjusių metų lapkritį Kosgrovas dėl depresijos ir nerimo išėjo apmokamų medicininių atostogų. Šį spalį jis pasitraukė iš tarnybos.

Vienas seminaristas Nickas Grismeris teigia, kad 2019 m. birželio–liepos mėn. spaudė jį eiti paplaukiot į seminarijos baseiną ir vyskupijos kunigui priklausančiame namelyje prie ežero, kai fotografavosi ir filmavo net po to, kai Grismeris paprašė jo sustoti.

Kunigas buvo Grismerio draugas ir patarėjas, sakęs jam, kad jis turėtų būti „laisvas“ arba „nuogas Dievo akivaizdoje“. Kosgrovas taip pat skatino jį gerti, nors Grismer kovojo su alkoholio problemomis ir bandė įtikinti Grismerį naktį miegoti šalia jo namo svetainėje, bet jis atsisakė.

Kiti du buvę seminaristai patvirtino, kad jie taip pat buvo spaudžiami maudytis nuogi su Kosgrovu 2019 m. vasarą.

Paveiksliukas: Cathedral of St. John the Evangelist, Cleveland © wikipedia, #newsRdvtbadhfd