Clicks552

Pražská demonstrace proti rouškám byla 27.9.2020 ČT24

Libor Halik
2
Kromě toho některé školy se postavily proti nařízení ministerstva a na druhém stupni nemají žáci při vyučování ve třídě roušky. (L: Bohu díky za tyto vzbouřence, kéž Bůh dá, aby jich bylo co nejvíc …More
Kromě toho některé školy se postavily proti nařízení ministerstva a na druhém stupni nemají žáci při vyučování ve třídě roušky. (L: Bohu díky za tyto vzbouřence, kéž Bůh dá, aby jich bylo co nejvíc na přímluvy Panny Marie !) V Přibyslavi na Havlíčkobrodsku porušení tohoto opatření dokonce schválila městská rada.

Šestá třída přibyslavské základní školy. Žáci na druhém stupni při hodinách - i přes platné nařízení - nemají roušky. Je to tak na celé škole. Děti si to pochvalují. "Je lepší, když nemusím mít roušku,“ tvrdí jedno z dětí.
Na druhý stupeň do přibyslavské základní školy chodí zhruba 250 žáků. "Považujeme za nemožné, aby dítě osm i devět hodin, které tráví ve škole, nemělo možnost si tu roušku sundat,“ řekla ředitelka ZŠ Přibyslav Jaroslava Janů.
Výjimku v nošení roušek při vyučování má pouze první stupeň základních škol, v Přibyslavi ale pro bezrouškové vyučování uzpůsobili i třídy na druhém stupni. "Děti sedí prostě za sebou a v co největších rozestupech lavic,“ dodala Janů.
"Já úplně podporuju paní ředitelku. Myslím, že je hloupost, aby děti seděly celý den v roušce ve škole,“ potvrdil jeden z rodičů.
Na chodbách, v jídelně a v dalších společných prostorách děti roušky nosit musí. Za postupem školy stojí i město jako zřizovatel. Jednohlasně to schválila městská rada. Případných sankcí se Přibyslav neobává.
"V tomto konkrétním bodě je toto mimořádné opatření ministerstva právně NEvymahatelné, protože nesplňuje zásadu dodržitelnosti, udržitelnosti a zásadu přiměřenosti,“ tvrdí starosta Přibyslavi Martin Kamarád (ODS).
Ministr školství Robert Plaga (za ANO) ale s krokem školy nesouhlasí. "Není možné svévolně tuto povinnost rušit ani ze strany zřizovatelů ani ze strany ředitelů škol,“ tvrdí Plaga.
Přibyslavská škola není jediná. Podle informací televize Nova uvažují o zavedení podobného systému i některé další školy napříč republikou. 24. 9. 2020 tn.nova.cz/…ek-nepripustne-mini-plaga.html
Rosllynn
Vzbouřenců je stále více. Lidé se cítí být podvedeni. Na jaře panovalo nadšení, lidé se domnívali, že je třeba zatnout zuby a něco vydržet a potom bude opět návrat k normálnímu životu. Místo toho jsou však další omezení,. Navíc ta opatření stále mnoho lidí práci, podnikání, mnozí lidé se ocitli v existenčních potížích, škody jsou také na zdraví, Mnozí lidé konečně cítí na sobě, že ty roušky jim …More
Vzbouřenců je stále více. Lidé se cítí být podvedeni. Na jaře panovalo nadšení, lidé se domnívali, že je třeba zatnout zuby a něco vydržet a potom bude opět návrat k normálnímu životu. Místo toho jsou však další omezení,. Navíc ta opatření stále mnoho lidí práci, podnikání, mnozí lidé se ocitli v existenčních potížích, škody jsou také na zdraví, Mnozí lidé konečně cítí na sobě, že ty roušky jim škodí. Jsme jen strašeni, udržování v nejistotě, obavách o svou existenci a nuceni žít v dlouhodobém stresu, To se nemůže líbit nikomu, Mnozí lidé pochopili, že pokud se nevzepřou, tak se možnosti žít opět normálním životem nedočkají. Nelze nepochopit, že hrozí tvrdá totalita, Prymula to dovršil tím, že nám zakázal zpívat, Zářijová demonstrace byla první, ne však poslední-. Další bude v neděli 18. října ve 14:00 na Staroměstském nám,. v Paze, Pořadatelem je opět Hnutí Nespokojených občanů. Více viz hnution.cz
U.S.C.A.E.
„Dnes už nie je neobvyklé, že deti sa štítia rodičov a naopak – kvôli možnosti nakazenia sa Covid-om. V školách stretnete zhysterizované matky, ktoré sú vás schopné obviniť z pokusu o vraždu, ak vaše dieťa nemá rúško. Nie len v školách. Mne sa to stalo v rodine, z úcty k rodinným tajomstvám nepoviem, o aké príbuzenstvo išlo – neboli to ale moji rodičia, ktorí by na to mali ako tak právo, keďže …More
„Dnes už nie je neobvyklé, že deti sa štítia rodičov a naopak – kvôli možnosti nakazenia sa Covid-om. V školách stretnete zhysterizované matky, ktoré sú vás schopné obviniť z pokusu o vraždu, ak vaše dieťa nemá rúško. Nie len v školách. Mne sa to stalo v rodine, z úcty k rodinným tajomstvám nepoviem, o aké príbuzenstvo išlo – neboli to ale moji rodičia, ktorí by na to mali ako tak právo, keďže majú 83 a 90 rokov. Podobne, ako v boľševickom Rusku, ani u nás nechýbajú nenávistné útoky zo strany vedenia štátu, dokonca ad hominem,“ píše na sociálnej sieti Baránek.

hlavnespravy.sk/…slovenska-to-uz-zazili/2306526

v Cirkevnom podaní je to obohatené o výrazy typu "jazyčkári" a neposlušní a to len preto že si človek chce a ctí si Eucharistického Krista