Clicks11
NewsLetters

BВП: Ініціатива Вервиці в США та проблема вакцинації

Візантійський Вселенський Патріархат (BВП), який неоднократно закликає до створення молитовних сторож, тобто до безперервної молитви, повністю підтримує ініціативу американських католиків о. Дж. Альтмана та М. Гібсона щодо молитовної мобілізації 54 днів молитви Вервиці. До молитви Вервиці закликає також архиєп. К. М. Вігано та інші єпископи і священики, але передусім існує постійно актуальний заклик Матері Божої у Фатімі.

Сьогодні мотивація до молитви є алярмуючою. Загрожує автогеноцид не тільки Америки, але й цілого світу. Тільки Бог може врятувати нас від цього самознищення, тому мусимо наполегливо взивати до Нього і просити про свій порятунок і про порятунок свого народу.

Що стосується сучасної мРНК-вакцинації, то про неї відомо:

1) вона викликає зміну геному, робить людей генетично модифікованими організмами;

2) вакцина від COVID-19 містить наночастинки, а тому вже належить до процесу поступового чіпування людства, від якого Біблія перестерігає вогненним озером (Одкр. 19);

3) основний матеріал мРНК-вакцини становить тканина, заживо вирвана з ненародженої дитини перед її убивством;

4) мРНК-вакцинація належить до геноцидного плану редукції людства до одного т.зв. золотого мільярда.

Що кажуть про вакцинацію провідні вчені та фахівці? Окрім багатьох інших, з останнього часу згадаємо настирливу пересторогу професора С. Бхакді з Німеччини, який має багаторічний досвід досліджень як мікробіолог та вірусолог. Він розповідає про всесвітній обман з коронавірусом і про ще більший обман із всесвітньою вакцинацією проти нього. Він застерігає: «Ні в якому разі не дозвольте нав’язати собі другу дозу вакцинації! Якщо ви вже вакцинувалися першою дозою і з вами нічого не сталося, дякуйте за це Богу. Але ні в якому разі не вакцинуйтеся другою дозою, бо тоді небезпека вже дійсно велика. Лімфоцити-кілери (клітини-вбивці) атакують організм і кровоносні судини можуть втратити свою непроникність... може розвинутися аутоімунне захворювання і організм почне атакувати самого себе».

Німецькі лікарі шоковані тим, як виглядає кров після щеплення від COVID-19, і повідомляють, що вони не бачили нічого подібного за 30-40 років практики (odysee.com/videoghj:1, hlavnydennik.sk/…h-lekarov-preco-toto-slovakom-nikto-nepovie-video/).

Тільки вроджений імунітет ‒ «загальний» імунітет широкого спектру дії ‒ може закінчити так звану пандемію. Вакцини ніколи не зможуть перешкодити мутації COVID-19, його інфекційності чи передачі з тієї простої причини, що вакцини ніколи не бачать майбутнього, і навіть CDC (Центр з контролю і профілактики захворювань) припускає, що вони не можуть запобігти інфекції і її передачі. В даний час у світі вакциновано 2,4 мільярди людей. І навіть якби вакцинація закінчилася прямо зараз, то внаслідок вакцинації протягом наступних трьох років по всьому світі може померти мільярд людей.

Що стосується статистик, то за їхніми даними (якщо вони правдиві) вже близько половини американців прийняли вакцину. Що робити людині, яка дозволила себе маніпулятивно звести до цього? Що робити людині, яка скоїла гріх? Вихід ‒ не оправдовуватися, а визнати провину і каятися, і то якомога швидше. Покаяння включає неприйняття ніякої наступної вакцини. Також необхідно рахуватися зі серйозними наслідками вакцинації, навіть зі смертю. Але не треба впадати у депресію і чинити самогубство! Потрібно щиро взивати до Бога, щодня знайти час на молитву. Тому рекомендуємо католикам щодня молитися всі три Вервиці в тому намірі, щоби Бог зробив чудо і вони не мали наслідків, а також за щасливу годину смерті, від якої залежить ціла вічність.

Той, хто молиться одну Вервицю щодня відповідно до запропонованої ініціативи, може її молитися і в рамках молитовних сторож. Дай Боже, щоб ця католицька ініціатива стала насінням, яке ростиме і після 54 днів молитви Вервиці. Ситуація надзвичайно серйозна і загострюється. Якби ж то опісля всі ці молільники дали Богу обіцянку, що цілий рік щодня будуть молитися по три Вервиці! Одну можуть молитися впродовж дня, навіть по десятках під час простою (в дорозі, при очікуванні...). Другу Вервицю можуть молитися у Святій годині від 20:00 до 21:00 разом з іншим членом своєї сім’ї або з усією сім’єю. Третю Вервицю можуть молитися самі згідно з євангельською настановою: «Коли молишся, увійди у свою кімнату і зачини за собою двері...».

Нагадуємо систему безперервної молитви. Перевіреним способом є молитовні сторожі. Сторожу складає 23 особи, які займуть 24 години доби, при чому одна година є спільна ‒ від 20:00 до 21:00, т.зв. Свята година. Ритм сторож: протягом одного тижня кожен молільник щодня молиться годину своєї молитовної сторожі і Святу годину, а протягом наступних трьох тижнів ‒ лише Святу годину. Інші три сторожі займуть наступні три тижні, тобто 3 × 23 = 69 молільників. Так створиться безперервна молитва (Лк. 18:1,7; 1 Сол. 5:17; Іс. 62:6-7), яка налічує 92 молільники (4 × 23 = 92). Тижневі сторожі чергуються завжди з неділі на понеділок опівночі.

Розподіл:

Молитовна сторожа ‒ 23 особи.

Чотири сторожі утворюють безперервну молитву ‒ бойовий підрозділ, тобто 92 особи.

Десять підрозділів, тобто 920 осіб, утворюють бойовий батальйон.

Десять батальйонів утворюють полк, тобто 9 200 воїнів.

Десять полків утворюють дивізію, тобто 92 000 воїнів.

Десять дивізій становлять Христову народну армію, тобто 920 000 воїнів.

Безперервною молитвою ми не хочемо замінити щиру ініціативу 54-денної молитви Вервиці. Навпаки, ми хочемо її підтримати.

Найбільшим прикладом у молитві є для нас сам Ісус. Він сказав: «...наслідуй Мене!» (Мт. 16,24). Недостатньо теоретично говорити про молитву, треба прийняти щоденну молитовну програму. Можемо молитися Вервицю, а також інші випробувані християнські молитви. Моделі внутрішньої молитви перераховані на сторінках Патріархату у розділі «Внутрішня молитва», наприклад: «Молитва єдності та сили (Мр. 11,23)», «Пророча молитва згідно з книгою Єзекиїла 37», «Сім слів з хреста» та ін.

«Хто молиться, буде спасенний, хто не молиться, буде засуджений» (св. Альфонс Лігуорі).

Твоє спасіння, а також майбутнє Америки, залежить від твоєї молитви!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

18.09.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8