Clicks71
uk.news

Єпископ Шнайдер: краще СРСР, ніж країни Заходу

В ході інтерв'ю для Gloria.tv (23.09, див. відео нижче) єпископ Атаназіус Шнайдер подякував Господу за те, що він дав йому шанс вирости за часів переслідувань в СРСР, а не в країнах Заходу: "Це робить вас сильніше і створює фундамент, який буде служити вам до кінця життя ".

Переїзд до Німеччини у віці 12 років став ще більшим шоком для Шнайдера. На відміну від СРСР, порнографічні матеріали просто продавалися в усіх кіосках на вулиці.

Крім того, він не міг "усвідомити" отримання священних дарів в руки, "немов хтось отримує солодкий бісквіт і просто кладе його собі в рот".

Навіть будучи молодою людиною, Шнайдер зазначив, що меса в Німеччині більше нагадувала зібрання, ніж поклоніння Господу, яке він запам'ятав в СРСР.

У 90-х роках Шнайдер жив в Римі і був священиком. Його мама подзвонила йому по телефону і в сльозах розповіла про те, які умови панували в одній з парафій на півдні Німеччини. Там не було священика, та помічник священика проводив всі церемонії.

Мама єпископа сказала наступне: "Я готова зазнавати переслідувань в СРСР і жити в підпіллі, ніж спостерігати за тим, що відбувається в цьому німецькому приході".

#newsTasmnnvhnr