Clicks30
lt.news

Netrukus bus išleistas 650-ies puslapių „gėjų mitas“, remiamas Vatikano gėjų frakcijos

Prancūzas homoseksualas aktyvistas ir artimas Prancūzijos socialistų partijos narių bičiulis pabaigė rašyti ir greitai išleis 650-ies puslapių „gėjų mitą“, nukreiptą prieš Bažnyčią.

Žinoma, jog autorius tiesiogiai sukritikavo Kardinolą Raymond Burke šį sulygindamas su vyru, kuris rengiasi moteriškais rūbais ir vaidina „cirką“

Homoseksualas rašytojas susilaukė palaikymo iš 41 Kardinolo, 52 Vyskupų bei prelatų ir 45-erių Nuncijų - visi dvasininkai pasiruošę bendradarbiauti su gėjumi propagandistu, skleidžiančiu melagystes.

Vienintelis kiek įdomus knygos faktas yra nukopijuotas 2013-ųjų Arkivyskupo Vigano paliudijimas Popiežiui Pranciškui apie Makariko skandalinguosius išnaudojimus. Homoseksualas pridūrė tik vieną naują informacinį punktą, jog šios Vigano pateiktos informacijos „nepakako“, kad Pranciškus galėtų pasmerkti Kardinolą Makariką.

Italas žurnalistas Marco Tosatti šio rašytojo išsireiškimus apie Pranciškų pavadino „išpuoliu prieš saviškį“, nes gėjus įprastai gana atvirai ir entuziastingai išaukština Pranciškų.

Knygos pavadinimas ir autorius nėra įtraukti siekiant išvengti reklamos.

#newsWvutjzcbne