Clicks10.4K
ľubica
210

na niektorých školách riaditelia zakazujú deťom od 1. 12.2021 nosiť mobil, asi prečo?

Štátny očkovací teror naberá na obrátkach a postupne sa stupňuje. Nakoľko sa vláde nepodarilo k očkovaniu obalamutiť dostatočné množstvo ľudí pomocou bonusov, lotérie ani segregácie neočkovaných, vymýšľajú stále nové a nové spôsoby.
Momentálne sa chystá podplácať dôchodcov 500 eurovými poukážkami. Zdá sa však, že zbesilosť vlády prinútiť do očkovania čo najviac ľudí nekončí pri dospelých, ale sa môže čoskoro rozšíriť už aj na naše deti.

Indície zlomyseľnosti vlády
V poslednom období sa objavili viaceré indície, ktoré môžu nasvedčovať, že sa vláda chystá k nejakej zlomyseľnosti, dokonca na tých najbezradnejších – našich deťoch.

Indícia č.1: Novela zákona
Prvou indíciou je, že pred pár týždňami bola v parlamente predložená novela zákona týkajúca sa poskytovania zdravotnej starostlivosti na školách.
V zákone má pribudnúť, že zdravotnícky pracovník môže dieťaťu poskytnúť zdravotnú starostlivosť s informovaným súhlasom zákonného zástupcu dieťaťa alebo žiaka, prípadne zástupcu zariadenia (napríklad riaditeľa školy).
Pripomeňme si, že novelu tohto zákona predložili poslankyne Bitó-Cigániková, Žitňanská, Sebová a Šofranko.

Môže „zdravotnícka starostlivosť“ zahŕňať očkovanie? Nakoľko je ten pojem pomerne široko definovaný, tak teoreticky môže. A nebola by to ani svetová rarita. K masovému očkovaniu detí už totiž v zahraničí došlo viackrát.
Odstrašujúcim príkladom je Kanada, kde lákali deti na očkovanie zmrzlinou zadarmo a potom policajti bránili rodičom v prístupe do priestorov, kde sa očkovalo.

Alebo Austrália, kde nahnali 24000 detí na štadión a tam ich bez prítomnosti rodičov zaočkovali (zdroj). Počas podujatia mali údajne zomrieť 2 deti na následky podania vakcíny.

Indícia č.2: Fond obnovy podmienený zaočkovanosťou
Druhá indícia je nedávne odhalenie JUDr. Petra Weisa, že čerpanie európskeho fondu obnovy vo výške 6 miliárd Eur pre Slovensko má byť naviazané na dosiahnutie miery zaočkovanosti 75% (zdroj).
Suma 6 miliárd Eur je priveľké sústo na to, aby si ho skorumpovaní a chamtiví politici nechali len tak ujsť pomedzi prsty a nepokúsili sa cez firmy spriaznených kamarátov si z neho urvať čo najväčší „žvanec“.
V súčasnosti je miera zaočkovanosti na Slovensku len okolo 46%, takže chýba zhruba 30%, čo je obrovské číslo.
Vláda môže do očkovania „dokopať“ možno ešte 5 až 10% dospelých, určite nie 30%. A tak jedinou oblasťou, ktorá vakci-fašistom zostáva k dispozícii, sú deti.

Indícia č.3: Schválenie vakcíny Pfizer pre 5 až 12 ročné deti
Tretia indícia je nedávne schválenie vakcíny Pfizer pre deti vo veku 5 až 12 rokov.
Len pár dní od schválenia Európskou liekovou agentúrou (EMA) sa nechali naše úrady počuť, že ďalšie schvaľovanie ŠÚKL-om už nebude potrebné a čoskoro sa začne očkovať u nás.

Pre vekovú skupinu 12 až 18 rokov je vakcína schválená už nejakú dobu. Takže teraz sa otvorila cesta pre zaočkovanie všetkých detí nad 5 rokov, do ktorej spadajú v podstate všetky základné a stredné školy.

Indícia č.4: Podivné správy zo škôl

Na internete sa objavili podivné správy, napríklad, že na niektorých školách riaditelia zakazujú deťom od 1. decembra nosiť mobilné telefóny do školy.

Prečo by to robili? Lebo sa deti príliš hrajú na mobiloch a nedávajú v škole pozor? Alebo preto, aby deti nemohli varovať svojich rodičov, keď na školu nabehne vakcinačné komando?

Nech je to už akokoľvek, je to minimálne podozrivé a rodičia by mali byť v strehu.

Zaočkovaniu je nutné za každú cenu zabrániť, lebo čo už neskôr pomôže súdenie sa alebo podávanie trestných oznámení, keď to už do vášho dieťaťa narvali? Zdravie mu to nevráti.

Indícia č.5: Odporúčanie Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO)

Pred časom sme publikovali článok o tom, ako WHO odporúča svojim členským krajinám zmeniť legislatívu tak, že ak je dieťa prítomné v škole, tak sa to považuje za implicitný súhlas s očkovaním. (zdroj)
Vyššie spomínaná novela zákona o poskytovaní zdravotnej starostlivosti na školách môže byť realizáciou tohto odporúčania, takže to netreba brať na ľahkú váhu.

Pár nezodpovedaných otázok k realizácii očkovacej akcie
Možno si myslíte, že niečoho takého odporného a zlomyseľného by vláda nebola schopná. Nebuďte si takí istí.
Už vyše rok a pol totiž nežijeme v právnom štáte. Vláda bez mihnutia oka pošliapava ústavu, zákony a ľudské i občianske práva. Dá sa preto racionálne očakávať, že by bola schopná aj takej špinavosti, ako je násilné očkovanie detí na školách.
Zatiaľ tu existuje niekoľko malých zádrheľov, ako napríklad to, že pri očkovaní detí musí byť prítomný pediater. Nemyslíte si však, že by takého pediatra nenašli. Tiež môžu toto pravidlo zmeniť, ak budú chcieť.

Pamätáte si, ako pôvodne mohli výtery z nosa pri plošnom testovaní robiť len vyškolení lekári a neskôr to zmenili a výtery už môžu robiť aj študenti zdravotníckych odborov?

Súčasná fašistická vláda je síce neschopná, no schopná všetkého. Oni si už pravidlá upravia potichu, ako im treba.
Ďalší potenciálny problém, ktorému môžu čeliť, je spôsob prevedenia očkovania na školách.

Jednou možnosťou je robiť to postupne, napríklad pár škôl každý deň. Toto by však nefungovalo, lebo pri prvom pokuse by sa tá informácia okamžite rozkríkla po celom Slovensku a rodičia by sa postavili na masový odpor.


Druhá možnosť je urobiť to koordinovane na celom Slovensku v jeden deň. To už je však logisticky oveľa náročnejšie, no nie nemožné. Pri plošnom testovaní otvorili naraz vyše 5000 odberných miest.

Počet základných škôl na celom Slovensku je niečo vyše 1800. Takže zhruba tretina, čo by možno aj dokázali zrealizovať.
Najviac ohrozené sú základné školy, lebo predsa len na stredných sú už žiaci starší, rozumnejší a dokázali by sa násilnému očkovaniu ubrániť. Preto s najväčšou pravdepodobnosťou by sa vakci-fašisti zamerali práve na základné školy.
Pri takejto masovej akcii však existuje oveľa väčšie riziko prezradenia, nakoľko by do toho bolo zainteresovaných príliš veľa ľudí.


Preto vyzývame všetkých, ktorí by sa o takejto pripravovanej akcii dozvedeli, aby anonymne o tom informovali. Najlepšie alternatívne médiá ako sme my, ale aj ďalšie.

Ako zabrániť možnému zaočkovaniu dieťaťa v škole bez vášho súhlasu?

Tu je zopár odporúčaní, čo môžete v najbližšom období robiť na zabránenie potenciálnemu očkovaniu detí v školách:

1. Prezradený plán je nanič plán. Preto šírte túto správu k čo možno najväčšiemu počtu ľudí. Ak budú ľudia na to pripravení, vakci-fašisti si to netrúfnu zrealizovať.

2. Vezmite deti zo školy na domáce vyučovanie. To samozrejme nemusí fungovať pre všetkých, no bola by to najistejšia možnosť, no chápeme, že pre väčšinu rodičov asi nereálna.

3. Pošlite do školy varovný list riaditeľovi, že striktne nesúhlasíte s akýmkoľvek testovaním alebo očkovaním vášho dieťaťa v škole. Zastaviť ich to na 100% síce nemusí, no keď bude takých rodičov veľa, tak sa začnú báť. Prípadne môžete naznačiť, že v prípade zaočkovania vášho dieťaťa bez vášho súhlasu z toho vyvodíte pre všetkých zainteresovaných vážne dôsledky.

4. Bdite! Pozorne sledujte všetky vyhlásenia školy, správy a informácie na ich webovej stránke. Pri najmenšom podozrení konajte a snažte sa zistiť viac informácií.

5. Dajte sa dokopy viacerí podobne zmýšľajúci rodičia a zorganizujte pred školou hliadky (ak sú takí rodičia, ktorí sú doma a nechodia do práce). V prípade príchodu vakcinačného komanda ihneď zalarmujte ostatných rodičov (emailom, telefonicky, cez skupiny na Facebooku/Messengeri) a nabehnite do školy. Za takých okolností by si nedovolili v očkovaní pokračovať. Čím viac vás bude, tým lepšie. Celú situáciu je potrebné si natáčať na video.

6. Nech majú deti v škole vždy so sebou mobil, aj keby ich škola zakázala. Nech majú mobil v stíšenom móde schovaný v taške. Dajte im tiež dáta, aby mohli písať v tichosti emaily alebo správy – či už cez internet alebo klasické sms-ky (na tie dáta nepotrebujú).

Záver: Varovanie vakci-fašistom

Na záver by sme chceli odkázať vakci-fašistom a všetkým ostatným, ktorí by s nimi chceli kolaborovať: Tu už končí všetká sranda!
V prípade násilného očkovania detí na školách by už s najväčšou pravdepodobnosťou vypukla občianska vojna a lynčovanie. Preto, ak náhodou máte takéto chúťky, tak nech vás veľmi rýchlo prejdú!
Pred hnevom rodičov by vás zrejme neochránili ani polícia s armádou. Aj oni majú totiž rodiny a deti a teoreticky by sa tiež mohli postaviť proti vám.
A aj keby sa nepostavili, tak nemáte toľko policajtov a vojakov, aby vás dokázali ochrániť pred tou masou rozzúrených rodičov.
Takže bacha na to!
Dúfajme, že tento článok je len falošný poplach, no vždy lepší falošný poplach, ako neskôr slzy pre plač. A ako sme už vyššie spomenuli – prezradený plán je nanič plán.
Spracoval: Badatel.net
Súvisiace články
Milá škola, prosím nezabíjaj moje dieťa! Ďakujem
Dr. Coleman: Mali by uväzniť všetkých, ktorí chcú očkovať deti proti covidu
Priznanie viny? Pfizer tajne pridal do detských vakcín látku proti infarktu
Oficiálny britský model vraví, že 60 až 70% chorých a obetí v tretej vlne budú očkovaní

Kategórie: COVID-19 Značky: deti, koronavírus, očkovanie, pandémia, vakcíny
ľubica
Adriána Mikulová shares this
246
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
6532
Totalitné praktiky na bezbranné obyvateľstvo. Diktatúra a totalita sa stupňuje z každej strany aby ľudí nalákali na satanský podvod a genocídu ľudí aj pomocou satanských "vakcín".
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Dnes bola schválená novela školského zákona - doplnený §152a, kde sa hovorí v odseku (2) o poskytovaní zdravotnej starostlivosti v školách a to nielen so súhlasom zákonného zástupcu ale aj: "alebo zástupcu zariadenia".
Je otázka čo všetko si predstaviť pod pojmom "Zdravotná starostlivosť v škole a školskom zariadení"? 🤔💉❓
Média: Topky
NR SR, 51. schôdza, 10.12.2021, hlasovanie 226-230: Link
More
Dnes bola schválená novela školského zákona - doplnený §152a, kde sa hovorí v odseku (2) o poskytovaní zdravotnej starostlivosti v školách a to nielen so súhlasom zákonného zástupcu ale aj: "alebo zástupcu zariadenia".
Je otázka čo všetko si predstaviť pod pojmom "Zdravotná starostlivosť v škole a školskom zariadení"? 🤔💉❓
Média: Topky
NR SR, 51. schôdza, 10.12.2021, hlasovanie 226-230: Link
Hlasovanie poslancov: Link
Hlasovanie podľa klubov: Link
Materiály: Parlamentná tlač 658
Tento návrh je tu už dlhšie, a až dodnes neprešiel a je to návrh poslankýň NR SR Jany ŽITŇANSKEJ, Zuzany ŠEBOVEJ, Márie ŠOFRANKO a Jany BITTÓ CIGÁNIKOVEJ na vydanie zákona, ktorým sa dopĺňa zákon č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon). (Navrhovateľky Zuzana Šebová a Mária Šofranko medzitým vzali svoj podpis späť).
Peter(skala)
..ale toto nenapíšu, že teraz už budu môcť zaočkovať deti proti Covidu 😲
One more comment from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
ľubica
warez
Hrozne
igorb
Lebo sa deti príliš hrajú na mobiloch a nedávajú v škole pozor? Alebo preto, aby deti nemohli varovať svojich rodičov, keď na školu nabehne vakcinačné komando?
Tak toto uz je absolutne antivaxersky zvrhle. Detom sa zakazuju mobily odkedy su smartfony. Presne pre to, ze pouzivanie ich rozptyluje v skole. Nedaj sa vysmiat, ze bez povolenia zakonneho zastupcu by ich niekto ockoval. A ako vsetci bez …More
Lebo sa deti príliš hrajú na mobiloch a nedávajú v škole pozor? Alebo preto, aby deti nemohli varovať svojich rodičov, keď na školu nabehne vakcinačné komando?
Tak toto uz je absolutne antivaxersky zvrhle. Detom sa zakazuju mobily odkedy su smartfony. Presne pre to, ze pouzivanie ich rozptyluje v skole. Nedaj sa vysmiat, ze bez povolenia zakonneho zastupcu by ich niekto ockoval. A ako vsetci bez argumentov, Malachi antivaxer klamar, Brat a Sestra prezentujuci 8 rokov stare videa ako protest proti Covidu aj ty si sarozhodla ma zablokovat.
Marieta Ria
hlavnespravy.sk/…nne-ockovanie-upravila-samostatnym-zakonom/2771334 Kolíková je za povinné očkovanie od 12 rokov - takže HOAX??
WHO navrhuje, aby bola prítomnosť v škole zároveň súhlasom s očkovaním dieťaťa - link ľubica vyššie
apredsasatoci
igorb Si hlupák!
Dôkazov je nie len plná gloria, ale celý virtual.
majina1
igorb a ty si slepý, alebo máš hlave nakadené, alebo si nasadený trol, však sa pozri čo robia s deťmi ako ich týrajú rúškami, oslabujú im imunitu a ako tlačia na povinné očko deti, všeliako to podmieňujú a vynucujú si, ty si myslíš, že preto lebo deti sa s mobilmi hrajkajú. Preber sa, je to hrozné čo majú zalubom.
dominikguzman
Veď si zavolajú pomoc zo zahraničia, ako za bývalého režimu.
ľubica
Josef Arimati
Pozor, záležitost je asi ještě složitější. Viz. tady:

aeronet.cz/…ymi-pacienty-umirajicimi-na-agresivni-zapaly-plic/