PiusX
47548.3K

Potężny egzorcyzm Świętego Michała Archanioła

Potężny egzorcyzm Świętego Michała Archanioła

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, błagam Cie i proszę za wstawiennictwem Bogurodzicy Dziewicy Maryi, Świętego Michała Archanioła, wszystkich Aniołów i Świętych o tę wielką łaskę pokonania sił ciemności na polskiej ziemi i całym świecie. Odwołujemy się do zasług Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Jego Przenajdroższej Krwi przelanej za nas i Jego Świętych Ran, Agonii na Krzyżu i wszystkich cierpień poniesionych podczas Męki i przez całe Życie Pana Naszego i Zbawcy. Prosimy Cię Jezu Chryste, wyślij Swoich Aniołów, aby strąciły złe moce do czeluści piekielnych, aby na polskiej ziemi i na całym świecie nastało Boże Królestwo. Aby łaska Boża mogła się rozlać na każde ludzkie serce, aby nasz Naród i wszystkie narody całego świata mogły doświadczyć Bożego pokoju. Nasza Pani i Królowo, błagamy Cię gorąco poślij swoich Aniołów, aby strąciły do czeluści piekielnych, wszystkie te złe duchy, które mają być strącone. A Ty Wodzu Niebieskich Zastępów dokonaj tego dzieła, aby łaska Boża mogła nam nieustannie towarzyszyć. Poprowadź wszystkie Zastępy Niebieskie, aby złe moce zostały strącone do czeluści piekielnych. Użyj całej Swej mocy, aby pokonać lucyfera i jego aniołów, którzy się sprzeciwili Woli Bożej i teraz chcą niszczyć dusze ludzkie. Pokonaj ich, albowiem masz taką władzę, a nam wyproś łaskę pokoju i Bożej Miłości abyśmy podążali za Chrystusem do Królestwa Niebieskiego. Amen.

KAŻDORAZOWE ODMÓWIENIE TEJ MODLITWY SPOWODUJE STRĄCENIE DO CZELUŚCI PIEKIELNYCH 50 TYSIĘCY ZŁYCH DUCHÓW. To wielka łaska, Pamiętajcie o tym, aby odmawiać tę modlitwę jak najczęściej. Za każdym razem, taka liczba złych duchów będzie strącona do czeluści piekielnych. Oto wielki dar od Boga przekazany przeze Mnie, Świętego Michała Archanioła w tym szczególnym dniu. Oto moce piekielne będą drżały na tę modlitwę, albowiem wielka rzesza złych duchów będzie musiała być strącona do czeluści piekielnych. To spowoduje wielkie uwolnienie w całym Polskim Narodzie i w wielu miejscach na całym świecie. /Święty Michał Archanioł w dniu 29.09.2011r./

Do Św. Michała Archanioła
(niezwykle skuteczna modlitwa – egzorcyzm ułożona przez papieża Leona XIII)
Okoliczności powstania poniższej modlitwy – egzorcyzmu
Zalecił ją Papież Leon XIII po osobistym przeżyciu mistycznym, jakie miał 13 października 1884 roku. W czasie dziękczynienia po Mszy Świętej popadł na któtko w ekstazę, w czasie której usłyszał w pobliżu tabernakulum następujący dialog.
Gardłowym głosem, pełnym złości szatan krzyczał: Mogę zniszczyć Twój Kościół! Łagodnym głosem Jezus odpowiedział: Potrafisz? Więc próbuj. Szatan: Ale do tego potrzeba mi więcej czasu i władzy! Jezus: Ile czasu i władzy potrzebujesz? Szatan: Od 75 do 100 lat i większą władzę nad tymi, którzy mi służą. Jezus: Będziesz miał ten czas i władzę. Które stulecie wybierasz? Szatan: To nadchodzące [XX w.]. Jezus: Więc próbuj, jak potrafisz.
Po tym przeżyciu Leon XIII udał się pospiesznie do swego biura i ułożył tę modlitwę, którą polecił kapłanom odmawiać po Mszy Świętej. Odmawiajmy zatem także osobiście tę modlitwę, by przyczynić się do zwycięstwa Kościoła nad jego wrogami.

Treść modlitwy Do Św. Michała Archanioła
Św. Michale Archaniele, wpomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Modlitwa – egzorcyzm
Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie, rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.
Modlitwa – egzorcyzm
W imię Boga w Trójcy Świętej Jedynego, Ojca, Syna i Ducha Świętego, uchodźcie duchy złe z tego miejsca, abyście nie widziały, nie słyszały, nie niszczyły, nie wprowadzały zamieszania do naszej pracy i planów. Nasz Bóg jest waszym Panem i rozkazuje wam, idźcie precz i nie wracajcie tu więcej. Amen. Mocą Bożą, mocą Twoją, Najwyższy Panie, uczyń nas niewidzialnymi dla naszych wrogów. Amen.

(Za każde odmówienie trzech powyższych modlitw jest odpust cząstkowy. Gdy odmawiamy przez cały miesiąc – odpust jest zupełny.)
Iwona I Sebastian shares this
1548
Czyż Hetman Wojsk Niebieskich, nie zaleciłby nam stawania do walki i odmawiania codziennie tej modlitwy, która NISZCZY wielu naszych wrogów ?!
Iwona I Sebastian
Za każde odmówienie trzech powyższych modlitw jest odpust cząstkowy. Gdy odmawiamy przez cały miesiąc – odpust jest zupełny !!!
Ján Jánošík and one more user link to this post
Jota-jotka
Ktoś dalej modli się tym Egzorcyzmem Św Michała...
Kamil Stanislaw Mroszczyk
Tak, ja się modlę, codziennie tym egzorcyzmem, a co?
Jota-jotka
Zwyczajne pytanie ,polecać można ,ale czy modli się ...
Może ma jakieś świadectwa ?
To tyle,dzięki ,że reagujesz co prawda po więcej niż pół roku ,ale .
Jota-jotka
Kamil,od 15 minut jesteś z nami a znasz komentarze użytkowników 🥴
wojownikChrystusa shares this
33
Polecam!
ewkajulek1
"Demon do Boga: Zniszczę Twój Kościół”; na Youtube, ta książka pomoże niejednemu zrozumieć genezę powstania i wagi słów tej modlitwy.
maryla2017
Dziekuje za te moditwy ,ktore odmawiam po kazdym wejsciu do komputera.
NataliavKinga shares this
70
św Michale Archaniele módl się za mną, za moją rodziną, przyjaciółmi, znajomymi
Lamand
Skąt jest ta wiedza, że 50 tys. złych duchów spadnie w czeluść piekielną - chodzi mi o potwierdzenie autentyczności tych zapewne prywatnych objawień?
A drugie pytanie o zyskiwane odpusty, czy wskazałby mi ktoś skąd zaczerpnął te informacje?
dziękuję!
Dawid shares this
8
Potężny egzorcyzm Świętego Michała Archanioła.
Potężny egzorcyzm Świętego Michała ArchaniołaMore
Potężny egzorcyzm Świętego Michała Archanioła.

Potężny egzorcyzm Świętego Michała Archanioła