Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Coburg
51.9K

Tak a máme to tu: Transgender namiesto Ježiška!

Ako spojiť LGBT a Vianoce? Nákupné centrum Eurovea to dokázalo

1. decembra 2022

Chodíte nakupovať do Eurovey? Na vašom mieste by sme to už nerobili. Obchodné centrum totiž nepropaguje názory, ktoré by mal verný kresťan katolík podporovať. Vo svojej – podotýkame – vianočnej kampani totiž predstavili transrodovú modelku Charlotte a tvrdia, že práve na sviatok Božieho narodenia je dôležité, aby sme mali rešpekt voči LGBT.

Charlotte, pôvodne Juraj, má tesne po 20-tke a momentálne prechádza premenou na ženu, o ktorej zvykne podrobne informovať v slovenských médiách. Zaujímavé je, ako pôsobivo dokázala Eurovea spojiť sviatok Božieho narodenia práve s touto svojou kampaňou.

Vianoce sú obdobím želaní a splnených prianí a ani u nás to nebude inak. Okrem štedrej ponuky vianočných darčekov, bonusov a vianočnej výzdoby, ktoré sme si pre vás pripravili, má naša kampaň aj iný rozmer. Počas sviatkov lásky a spolupatričnosti sme sa rozhodli sústrediť na to, čo nás spája a nie na to, čo nás rozdeľuje. Želáme si, aby nielen na Vianoce vládla ľudskosť a vzájomné porozumenie. Tvárou našej vianočnej kampane je tak po prvýkrát transrodová modelka Charlotte Srnčík,“ píše nákupné centrum na brehu Dunaja na svojom Facebooku.

Zaujalo nás, že na ich profile je obrovské množstvo pozitívnych a pochvalných komentárov, kde ľudia blahoželajú centru k dokonalému výberu modelky. Našli sme len jediný, kde veci neznalý človek napísal, že Charlotte je vlastne muž, ale na jeho hlavu sa spustilo toľko dehonestujúcich a vulgárnych komentárov, že sme radšej tento kanál rýchlo opustili.

Ak ste si teda mysleli, že LGBT propaganda útočí len kdesi ďaleko za našimi hranicami, tak ako vidíte, je to bližšie, než ste si mysleli. Aj na obrovskom bilborde v Bratislave s nápisom: „Želajte si niečo“

Ako spojiť LGBT a Vianoce? Nákupné centrum Eurovea to dokázalo - Christianitas
Marieta Ria
Tak sviatky lásky a spolupatričnosti... a čo tak spolupatričnosť s narodeným Ježiškom, živým Bohom, ktorý prichádza na svet kvôli nám?? Odjakživa sa podsúvajú iné významy najväčším kresťanským sviatkom, už to boli sviatky pohody, darčekov... ale spolupatričnosť je tu na želanie - veď teraz práve celý svet bojuje za práva ľudí, ktorí ukradli kresťanský symbol dúhy a pod jej záštitou páchajú …More
Tak sviatky lásky a spolupatričnosti... a čo tak spolupatričnosť s narodeným Ježiškom, živým Bohom, ktorý prichádza na svet kvôli nám?? Odjakživa sa podsúvajú iné významy najväčším kresťanským sviatkom, už to boli sviatky pohody, darčekov... ale spolupatričnosť je tu na želanie - veď teraz práve celý svet bojuje za práva ľudí, ktorí ukradli kresťanský symbol dúhy a pod jej záštitou páchajú tie najväčšie zverstvá na vlastných telách!
Aby sme náhodou nevyšli zo švungu... 2 roky covid tyrania, potom konflikt, kde je nutné podporovať nacistický režim vrátane oslavných hesiel a na záver roka agenda pretláčania úchyliek a vyvyšovanie nad všetko ostatné, nad normálnu rodinu a zdravé vzťahy. Beda, ak si niekto dovolí zastať skutočnú rodinu a zväzok muža a ženy a fakt, že muž je mužom a žena ženou, nezávisle od svojich chúťok a predstáv.
Zneužitie najkrajších kresťanských sviatkov - príchodu Božieho Syna, ktorý neskôr prináša obetu za nás, aby nás vykúpil z bahna temnoty, na takéto zvrátenosti, je už povestnou čerešničkou na torte tejto doby!!
U.S.C.A.E.
to s tou dúhou je manipulácia oni totižto otočili poradie farieb prirodzenej dúhy a kto všetko otáča? no satan predsa.
U.S.C.A.E.
Katolícka škola v Nemšovej – ďalší kamienok v mozaike proticirkevnej kampane na Slovensku? - Christianitas zopakujem že postoj je žumpa a ešte to posilním tým že je to strašná žumpa
priam vyzdvihovať sodomiu a ešte mať tú drzosť stále sa označovať katolíčkou. ale pani autorka petície ukázala aj to čo vôbec neplánovala a to aké je kriticky dôležité držať sa Dogiem v tom zmysle v akom ich Cirkev …More
Katolícka škola v Nemšovej – ďalší kamienok v mozaike proticirkevnej kampane na Slovensku? - Christianitas zopakujem že postoj je žumpa a ešte to posilním tým že je to strašná žumpa

priam vyzdvihovať sodomiu a ešte mať tú drzosť stále sa označovať katolíčkou. ale pani autorka petície ukázala aj to čo vôbec neplánovala a to aké je kriticky dôležité držať sa Dogiem v tom zmysle v akom ich Cirkev chápala stále lebo pocitíky a subjektivizácia viery to ukázala sama na sebe kam to vedie prvoradá je objektívna stránka viery a až potom subjektívnosť ktorej sa vyhnúť nedá dokonca je prospešná ak sa právne pochopí.
Marieta Ria
... no stačí jej komentár, že vlastné zliberalizovanie označuje pojmom "dostala som rozum". No katolíčka ako remeň... Toto je to najhoršie, keď sa niekto vydáva za správneho katolíka vtedy, keď vyzdvihuje a pokladá za normálnu LGBT agendu! A ísť to prirovnávať k spolužitiu ovdovelej ženy s dieťaťom s vlastnou sestrou pod jednou strechou... čo tieto ženy žijú v sexuálnom vzťahu?? Čo to trepe? …More
... no stačí jej komentár, že vlastné zliberalizovanie označuje pojmom "dostala som rozum". No katolíčka ako remeň... Toto je to najhoršie, keď sa niekto vydáva za správneho katolíka vtedy, keď vyzdvihuje a pokladá za normálnu LGBT agendu! A ísť to prirovnávať k spolužitiu ovdovelej ženy s dieťaťom s vlastnou sestrou pod jednou strechou... čo tieto ženy žijú v sexuálnom vzťahu?? Čo to trepe?
Všetky "dôkazy" voči zriaďovateľovi a bisk. úradu, ako štatutárnemu zástupcovi, na hlinených nohách... Aby biskup nemal žiadne slovo pri odobrení riaditeľa na kat. škole?!
Ale sa to akosi rozbehlo v Trenčianskom kraji... predtým útok na Gymnáziu, na vyjadrenie kňaza a psychológa na hodine náboženstva, mimochodom tiež to bolo vtedy "z dielne" SaS, vtedy bonzovali mladí z tejto frakcie, dnes sa aktivuje bývalý minister školstva (obuvník, vizážista a plagiátor v jednom) za SaS. A vtedy si pán riaditeľ školy sypal popol na hlavu a ako sa to už nesmie opakovať. Škoda, že tak razantne neriešil prípad vyskočenia z okna svojho študenta. Študentka, ktorá videla padať telo, sa z toho riadne dlho nevedela psychicky spamätať! Ale všetko sa podarilo dokonale ututlať!!
U.S.C.A.E.
Kauza katolíckej školy v Nemšovej: Toto odkazuje ukričanej menšine bývalý kolega! - Christianitas
má tam blud o neúplnosti Svätej Rodiny hoc úmysel bol dobrý, že neúplná nerovná sa nespasiteľná. kedysi som videl posťažovanie sa na termín pestún Pána Ježiša u svätého Jozefa že vhodnejšie by bolo Dávidický otec.More
Kauza katolíckej školy v Nemšovej: Toto odkazuje ukričanej menšine bývalý kolega! - Christianitas

má tam blud o neúplnosti Svätej Rodiny hoc úmysel bol dobrý, že neúplná nerovná sa nespasiteľná. kedysi som videl posťažovanie sa na termín pestún Pána Ježiša u svätého Jozefa že vhodnejšie by bolo Dávidický otec.