Clicks1.4K
Edward7
1

Magnetyczne szczepionki, niebezpieczne testy, cd...

"Wymazy testowe COVID PCR są równie niebezpieczne jak wdychanie azbestu".
"Dlatego magnetyzm w miejscu szczepienia nie może być spowodowany bezpośrednio przez 1 ML szczepionki"...


Magnesy nie tylko przyklejają się do ramion zaszczepionych, ale pojawiają się filmy, w których jakikolwiek metalowy przedmiot przykleja się do ramion zaszczepionego . Skandal jest tak poważny, że nie wiem, co agencje oszukańcze wymyślą teraz, aby zaprzeczyć wszystkim filmom, które jednogłośnie dzielą się dowodami. (Genetycznie zaprojektowane białka „Magnetyczne”, czy można zdalnie kontrolować mózg i zachowanie)

WIDEO: odysee.com/@ElArconte:e/video_2021-05-22_16-21-57:b
odysee.com/@wearethe99percent:5/vacunados-brazos-magneticos:c
odysee.com/…oxicos:7/Imanes-se-adhieren-a-personas-vacunadas:7

Pierwszy komentarz "SM" ; "To jest totalne diabelskie szaleństwo. Te zastrzyki są całkowicie satanistyczne:
modyfikują DNA i przekształcają człowieka w transgenicznego, mogą go zabić krwotokami i zakrzepicą, które powodują zawał serca i udar, zaburzenia motoryczne, drgawki, paraliż. Sterylizacje . Zamieniają cię w sztucznego trans-ludzkiego człowieka, zamieniając cię w antenę magnetyczną, którą można wykryć i manipulować z daleka. Jeśli przeżyjesz to w perspektywie średnioterminowej, umrzesz z powodu chorób autoimmunologicznych, psychiatrycznych, takich jak schizofrenia i choroby neurologiczne. W międzyczasie jesteś zombie, który stracił zdolność myślenia i krytykowania, ponieważ zabija także komórki mózgowe. I nadal nie wiemy, co kryje się w 157 sekwencjach genetycznych DNA i DNA, które mają zastrzyki ... nie wiemy, przeciwko jakim innym genom jest skierowany".

religionlavozlibre.blogspot.com/2021/05/objetos-metalicos-se-quedan-pegados.html

Wiele błędów lub celowe dezinformowanie o magnetycznej szczepionce

To nie jest powtórka, staram się powiedzieć to dużo jaśniej, aby ominąć szalejący i oszukańczy trollage na ten temat, który eksploduje. Ogromna liczba ludzi wymyśla teorie na temat tego, jak to jest możliwe są magnetyczne szczepionki. Magnesy na lodówkę nie przykleją się do niczego na odległość, chyba że jest to solidna blacha lub tak dużo metalu w jednym miejscu, że jest to solidna blacha. Dlatego magnetyzm w miejscu szczepienia nie może być spowodowany bezpośrednio przez 1 ML szczepionki. Więc co się dzieje? Weź pod uwagę udary i skrzepy, które mają ludzie. We krwi jest DUŻO żelaza, a krzepnięcie jest spowodowane atakiem na żelazo w krwi, które następnie w jakiś sposób wraca do miejsca wstrzyknięcia.To JEDYNY sposób, w jaki może się to dziać. Absolutnie JEDYNY sposób.

W następujących celach będą rozpowszechniane fałszywe teorie: 1. Aby ludzie uwierzyli, że może być ku temu medyczny powód, na przykład wyśledzenie, kto został zaszczepiony i sprawdzony za pomocą rezonansu magnetycznego. W ten sposób ludzie, którzy to zrobili, nie muszą przyznać, że spowodowali 10 milionów udarów, atakujących bezpośrednio krew. 2. Aby ludzie myśleli, że prawdopodobnie nie są śledzeni w pełnym wymiarze godzin. 3. : Aby ludzie uwierzyli, że mogą wykryć magnetyzm, przykładając magnes do samego szczepionki, gdy jest jeszcze w fiolce. W ten sposób każdy może przyłożyć magnes do szczepionki, udowodnić, że nie ma żadnej reakcji i wezwać BS w ogóle, ponieważ zignorowałoby to mechanizm działania, który powoduje, że magnetyzm zachodzi w pierwszej kolejności, czyli bezpośredni atak na krew, potwierdzona przez wszystkie krzepnięcia. 4. Czwartym powodem jest to, że w samej szczepionce nie ma wystarczającej ilości materiału, aby zbudować w ciele rozległą strukturę, która mogłaby przyciągnąć nawet słaby magnes na lodówkę, a zatem twierdzenie, że sama szczepionka jest odpowiedzialna, może zostać obalone, jeśli zignorujesz fakt, że rzeczywisty materiał magnetyczny został pobrany z krwi.

Spójrzmy na to oczami rolnika. W ogóle nie jest to miłe.

Powiedzmy, że znasz farmera, który w ogóle nie dba o swoje bydło, w rzeczywistości uważa, że ma go za dużo. Tak wielu, że nie jest w stanie ich wszystkich śledzić, więc zaraz chciałby zobaczy je martwe, ponieważ wciąż obdzierają pobliskie góry roślinności. Wszyscy są „bezużytecznymi zjadaczami”. Chciałby zatrzymać kilka, ale chce, żeby zostały zidentyfikowane. Nie chce ich osaczać, bo nie może. Jest za dużo. Co on robi? Formułuje zastrzyk, który w rzeczywistości kosztuje około 15 centów i jest prymitywny, i nie zbadany, on wie, że będzie zabijał i okaleczał, ale go to nie obchodzi. Zastrzyk robi to, co robi, modyfikując ciała bydła - materiały potrzebnych do zbudowania czegoś wewnątrz ich ciała, czego chce rolnik. Strzał zabije lub zniszczy grupę i sprawi, że ciała tych, którzy przeżyją, zbudują system śledzenia poprzez modyfikację genetyczną, który ułatwi śledzenie wszystkich ocalałych. Prawdopodobnie właśnie na to naprawdę patrzymy. A trolle są już w mocy, wymyślając wszelkiego rodzaju bzdury, które nie dają odpowiedzi na podstawowe pytanie: jak, strzał 1ml może przyciągnąć magnes z lodówki kilka tygodni później? Odpowiedź: Nie może, chyba że historia bydła jest prawdziwa.

Ludzie zastanawiają się, czy magnetyczna szczepionka jest dla 5G.
Moja odpowiedź brzmi nie. 5G służy do łączenia ze zmodyfikowanym DNA, nić ludzkiego DNA ma odpowiednią długość, aby działać jak antena przez 5 g po rozciągnięciu (anteny nie muszą być rozciągane, wiele z nich to anteny nawinięte, które są nawinięte jak DNA) - więc w środku sama komórka, która jest technicznie zbyt mała, aby być anteną 5G same nici DNA są wystarczająco długie - magnetyczna próżnia służy do czegoś innego.Problem z częstotliwościami do 5 g polega na tym, że zasięg jest ograniczony. Dlatego telefony potrzebują anten z układem fazowanym, aby uzyskać wystarczający sygnał do wieży znajdującej się co najwyżej przecznicę dalej. To, co ta szczepionka instaluje u ludzi, jest DUŻO większe, jeśli magnesy będą się do niej przyczepiać, szczególnie na dużym obszarze, jak wiele osób pokazało - i nie jest wykonane dla 5g. Zamiast tego wirus prawdopodobnie instaluje coś, co może śledzić cię poza zasięgiem 5G i nakazuje twojemu ciału zbudować to. Prawdopodobnie chcą systemu, który może im powiedzieć, że ktoś został zaszczepiony. Jedno mogę powiedzieć na pewno: Twoje ramię nie musi być magnetyczne, aby odstraszyć koronawirusa. Czy muszę mówić więcej?
...
Uaktualnienie:
1. Zastrzyki nie są szczepionkami, ale szczepionkami GMO, które programują twoje ciało, aby okradać krew z żelaza i budować z tego żelaza coś. Nie widziałem jeszcze nikogo innego, kto podaje nawet jeden krok gdzie indziej, ale to jest powód krzepnięcia, to nie musi być samo białko spike. Cokolwiek ciału nakazuje zrobić szczepionka, aby usunąć żelazo z krwi, jest postrzegane jako atak na krew, atak który powoduje krzepnięcie. Zakrzepy krwi, gdy wykryje uraz, w ten sposób blokują naczynie, aby zatrzymać krwawienie. Kiedy jest atakowany to żelazo, postrzega atak jako kontuzję, a następnie krzepnie, to takie proste i kiedy wszystko zmyje za 3 lata, nie będzie nic innego, jak to powiedziane.2. Po pobraniu z krwi, żelazo jest w jakiś sposób transportowane z powrotem do miejsca wstrzyknięcia, gdzie jest transportowane przez błony komórkowe, które normalnie nie przyjmują żelaza, ale jest akceptowane. Nie wiem, jak można to zrobić, ale tak się dzieje.3. Kiedy żelazo znajdzie się w komórce, kolejnym aspektem szczepionki - prawdopodobnie białkia kolca - jest składanie żelaza w kryształy, które rozciągają się na całą długość komórek i robi to bez zabijania komórek. Zakładałem, że budowana jest struktura pozakomórkowa, ale dzisiaj natknąłem się na coś , co wskazuje, że struktury są budowane wewnątrz samych komórek, aż do naskórka tuż pod warstwą rogową, która umieszcza magnetyzm bezpośrednio na powierzchni, i do tego przyczepiają się magnesy. ...; że magnetyzm pochodzi bezpośrednio z naskórka (i prawdopodobnie również znacznie głębiej), ale naskórek jest w to zaangażowany.

W jednym z wcześniejszych badań, które cytowałem, stwierdzono, że te kryształy żelaza były testowane w mózgach szczurów laboratoryjnych i po wystawieniu na działanie sygnału magnetycznego lub elektromagnetycznego mogli modyfikować ich zachowanie. To prawdopodobnie jeden z największych "goli tego meczu", ale najwyraźniej dzieje się coś jeszcze.
Jestem głęboko przekonany, że gdybym nie udostępnił wczesnych filmów wideo z magnesami na tej stronie, aby nie można ich było cenzurować, zostałoby to pomyślnie ocenzurowane i nikt nie byłby świadomy niczego na ten temat ... i z czasem magnesy będą przyklejają się coraz mocniej, prawdopodobnie na całym ciele. Ten bałagan nie odwróci się sam, ciało zostało zaprogramowane tak, jakby to była naturalna funkcja. To nie odejdzie. Najważniejszy cytat z powyższego linku: „Aby stworzyć nowe kryształy, naukowcy połączyli geny kodujące ferrytynę i Inkabox-PAK4cat i dokonali ekspresji nowego białka w ludzkich komórkach na płytce Petriego. Powstałe kryształy, które urosły do około 45 mikronów w długość (lub około połowy średnicy ludzkiego włosa) po 3 dniach nie wpłynęła na przeżycie komórek ”.

INNYMI SŁOWAMI: Kryształy żelaza rosną TAK DŁUGO, że rozciągają komórki, ale nie przebijają błony komórkowej i nie zabijają komórki. Są zaprogramowane na maksymalny rozmiar, jaki może wytrzymać ciało, i dlatego magnesy się trzymają. Komórki są DUŻO mniejsze niż połowa szerokości ludzkiego włosa, to jest piekielne rozciąganie ich.

UNIKAJ tych szczepionek wszystkimi metodami.
Snopes pewnie „obaliłby” to, ponieważ powiązany raport nie zawiera słów „naskórek” i „warstwa rogowa”, podczas gdy fakt, że komórki te muszą być zaangażowane, aby przyciągnąć magnes, jest OCZYWISTY.ORAZ # 4: Gdy górna warstwa naskórka obumrze, tworząc warstwę rogową, właściwości magnetyczne byłyby; na powierzchni dotknięcia. Gdy to naprawdę wróci do domu, łuszcząca się skóra przylgnie do magnesu. Bóg tylko wie, ile utraconego żelaza z organizmu w ten sposób wpłynie na ludzi i zapoczątkuje problemy z anemią, ale możesz śmiało założyć się, że twórcy tego zastrzyku nie przejmują się tym. Może dlatego tak ciężko pracują, aby zdusić spożycie mięsa. Przyspiesz zbliżające się powolne zabijanie.

Będą po prostu siedzieć i śmiać się, ponieważ prawdopodobnie najważniejszy element ich ciała odpadnie, gdy kurz w pokoju pozostawi ludzi w okropnym stanie, być może nawet martwych. Cokolwiek się wydarzy, będzie zależało od tego, jak powszechne staną się ostatecznie efekty magnetyczne. Jeśli staną się powszechne, gdzie magnes przyczepi się praktycznie wszędzie, będzie to zabijać ludzi, ponieważ ich krew będzie zbyt pozbawiona żelaza, aby przenosić tlen, a żelazo zostanie złuszczone jako utracona skóra. Ciało nie traci w ten sposób żelaza w naturalny sposób, jak to się skończy? MÓJ ZAKŁAD: NIE DOBRZE. TYLKO PATRZ, usłyszałeś to tutaj pierwszy. Pełne efekty tego zajmie kilka lat. Ale jeśli sprawy potoczą się tak źle, jak mogły, to tak się może stać. voterig.com/9zo6.html

Wymazy testowe COVID PCR są równie niebezpieczne jak wdychanie azbestu

Fizyk eksperymentalny i badacz biomateriałów zbadał pod mikroskopem różne wymazy do testów PCR i stwierdził, że włókna, które zawierają, są równie niebezpieczne dla ludzi, jak wdychanie azbestu.

Profesor Antonietta Gatti zbadała różne wymazy do testów PCR i przeanalizowała ich składniki. Wyniki pokazały, że są wykonane z wytrzymałych materiałów i zawierają dużą liczbę nanocząsteczek, w tym srebro, aluminium, tytan i włókna szklane. Wszystkie z nich nie są wymienione w ulotce dołączonej do opakowania testu PCR.

Według profesora, jeśli te włókna utkną w błonach śluzowych, mogą powodować ciężkie rany i stany zapalne. Błony śluzowe, które nie są już nienaruszone, nie mogą już spełniać swojej roli odpierania wirusów, bakterii i grzybów, zanim dotrą do dróg oddechowych. Bakterie przedostają się do dróg oddechowych bez filtra immunologicznego. To nie jest dobra wiadomość dla tych, którzy przestrzegają przepisów władz od początku domniemanej pandemii i biorą udział w regularnych testach i noszeniu masek. Dzieje się tak, ponieważ osłony twarzy są idealną pożywką dla wszystkich rodzajów zarazków.

W laboratorium profesor Gatti wykorzystał mikroskopię elektronową (ESEM i EDS) do analizy różnych typów wymazów, które służą do pobierania ludzkiego materiału organicznego do diagnostyki PCR, w celu sprawdzenia morfologii i składu chemicznego.

Profesor Gatti nie był w stanie określić, czy jest wykonany z włókna węglowego, czy z bawełny, za pomocą patyczka „waty” wyprodukowanego przez firmę Biocomma w Shenzhen w Chinach. Brud w produkcie składał się z korbonianu wapnia, stali nierdzewnej i krzemianów.
Przypominający szczoteczkę tester z Manty w Chinach wykazał dużą liczbę zerwanych włókien. Stwierdzono, że składnikami próbki były węgiel, tlen, krzem, cyrkon, siarka, glin, tytan i sód.

Wydawało się, że inny wacik z Biocomma jest wykonany z włókna szklanego lub przynajmniej ma powłokę z włókna szklanego. Składnikami były węgiel, tlen, aluminium, krzem i tytan. Nie można było wykluczyć, że dodatkowa powłoka została wykonana z materiałów organicznych.

Końcówka aplikatora innego patyczka testowego - FLOQSwabs - została pokryta krótkimi nylonowymi włóknami ułożonymi pionowo.
Prof. Gatti powiedział - „Firma wyjaśnia, że rdzeń włókienny jest wykonany z nylonu z powłoką z opatentowanego materiału, którym w analizie okazuje się krzemian-cyrkon-tytan. Powłoka ta sprawia, że włókno jest twardsze, dzięki czemu może rozerwać błonę śluzową. Istnieje szansa, że nacisk wywierany podczas manewrów wymazu może zerwać niektóre włókna, które pozostały na miejscu. W takim przypadku mogą wywołać reakcję na ciało obce, która może uszkodzić błonę śluzową w taki sposób, że oddychanie i mowa są utrudnione ”.

Szyjka wymazu testowego PCR
Według analizy profesora Gatti, małe białe kropki na obrazku szyjki wacika to nanocząsteczki srebra - „Srebro to materiał, który nie jest zadeklarowany w karcie katalogowej producenta”.

Prof. Gatti dochodzi do następujących wniosków -
Wymazy „jeżozwierza” są wykonane z wytrzymałych włókien. Jeśli zadrapią błonę śluzową nosa, mogą ją uszkodzić, powodując krwawienie lub, w każdym przypadku, uraz tkanki.
„Podczas gojenia błony śluzowej pęknięte włókna mogą penetrować tkankę bez możliwości ich usunięcia, powodując powstanie ziarniniaka lub tkanki zwłóknieniowej, jak to ma miejsce w przypadku każdego ciała obcego.

Badane wyroby medyczne nie są w pełni biokompatybilne i dlatego nie spełniają wymagań normy ISO 10993 oraz testów wymaganych do uzyskania znaku CE.

Podsumowanie ustaleń profesorów było następujące -

Wymazy są niebezpieczne dla błony śluzowej jamy nosowo-gardłowej. Włókna szkliste, twarde i kruche, mogą zarysować błonę śluzową i spowodować zmiany. Krwawienie świadczy o inwazyjności testu.

Wielokrotne badanie wymazów może spowodować przewlekłe zmiany. Uwolnienie fragmentów kruchych włókien szklanych może powodować reakcje biologiczne, takie jak ziarniniaki i / lub zwłóknienie tkanki.

Te rozmazy stanowią zagrożenie dla zdrowia niemowląt i dzieci. Jeśli badania są konieczne, u dzieci należy wykonać małe i łagodne wymazy
(lepiej nie dopow.). dailyexpose.co.uk