Clicks5.6K
pl.news
14

Schneider o szczepionkach: "to jest kanibalizm"

"Jak możesz brać udział w tak ohydnym przestępstwie?" – biskup Athanasius Schneider odpowiedział pielęgniarce, która zapytała, co powinna zrobić, bo jej praca zmusza ją do podania szczepionek Covid-19 wyprodukowanych z linii komórkowych pobranych od abortowanych dzieci.

Schneider powiedział LiveFatima.io (14 stycznia, film poniżej) "nie robić tego w żadnym wypadku, to niemożliwe." Uważa on pracę z tymi szczepionkami za "zło" i "potworną zbrodnię", szczególnie w obecnym kontekście codziennie rosnącego przemysłu aborcyjnego i technologii płodowej.

"To jest kanibalizm", powiedział, podkreślając, że jedno dziecko zostało okrutnie zamordowane i wykorzystane do produkcji szczepionki. Schneider mówi pielęgniarce, aby raczej straciła wszystkie ziemskie rzeczy i zrezygnowała z życia, niż świadomie popełniła ten grzech.

#newsOljkplfwhz

woj_tek shares this
5.6K
Orędzia
Weronika....S
Cywilizacja śmieci zaakceptowana przez Watykan jako szczepionka z tkanki zamordowanego nienarodzonego dziecka. Żeby to uznać z całą świadomością, trzeba być nie tylko niewierzącym, ale i zdecydowanie amoralnym.
Bos016
"NOWE ZASADY KWARANTANNE * ... Umyj swoje serce Słowem Bożym (Psalm 73:28). * ... Zachowaj dystans społeczny od zła. (Hioba 28:28). * ... Unikaj mnóstwa niegodziwców (Psalm 1: 1). * ... Zakryj swoje serce i umysł, abyś nie został zarażony kichaniem grzechu i nienawiści. (Prz. 4.23). * ... Upewnij się, że zostałeś uzdrowiony i zbawiony (Jeremiasz 17:14). * ... Zdezynfekuj swoje życie prawem Pana (…More
"NOWE ZASADY KWARANTANNE * ... Umyj swoje serce Słowem Bożym (Psalm 73:28). * ... Zachowaj dystans społeczny od zła. (Hioba 28:28). * ... Unikaj mnóstwa niegodziwców (Psalm 1: 1). * ... Zakryj swoje serce i umysł, abyś nie został zarażony kichaniem grzechu i nienawiści. (Prz. 4.23). * ... Upewnij się, że zostałeś uzdrowiony i zbawiony (Jeremiasz 17:14). * ... Zdezynfekuj swoje życie prawem Pana (Psalm 1: 2). * ... Jeśli zauważysz oznaki i symptomy strachu lub grzechu, padnij na kolana i módl się (1 List Jana 1: 9). * ... Wzmocnij na stałe swoją duchową odporność dzięki wierze i mocy Ducha Świętego. (Judy 1:20). Bądź błogosławiony !!! Bądź bezpieczny."