NewsLetters
7

BВП: Заклик до працівників Ватикану, щоб відмовилися від третьої вакцини

відео: BВП: Заклик до працівників Ватикану, щоб відмовилися від третьої вакцини
BВП: Заклик до працівників Ватикану, щоб відмовилися від третьої вакцини
BВП: Заклик до працівників Ватикану, щоб відмовилися від третьої вакцини

ugetube.com/watch/hRRS4epmfQQo1jR
BВП: Заклик до працівників Ватикану, щоб відмовилися від третьої вакцини

Шановні працівники Ватикану ‒ кардинали, єпископи, священики та всі інші!

Під сильним тиском незаконного папи ви вже прийняли дві вакцини. Цим ви створили згубний прецедент обов’язкової вакцинації для всього світу. Ви дали велике згіршення, тому що ваш жест створив враження, що мРНК-вакцина нешкідлива і корисна для здоров’я, а це колосальна брехня! Навіть якщо ви прийняли лише плацебо, ваша провина за спокушання і згіршення багатьох триває.

З усього Ватикану лише троє гвардійців чесно покинули Ватикан. Ганебно, що не знайшовся жоден кардинал, єпископ або священик, який би також радше покинув Ватикан, ніж взяв би участь у цьому вакцинаційному злочинному прецеденті.

Сьогодні перед вами вже стоїть ультиматум прийняти третю вакцинацію ‒ до 1 лютого, інакше вам загрожує звільнення з роботи у Ватикані. Як ви поведетеся? Чи хоча б сьогодні знайдеться троє відважних єпископів чи священиків, які вчасно залишать Ватикан? Усі чесні експерти застерігають від вакцинації. Хіба ви не чули про Саміт лікарів у Римі у вересні цього року? Його учасники застерігали від небезпечної мРНК-вакцини. Їх підтримують понад 12 700 лікарів та спеціалістів.

Подаємо принаймні декілька висловлювань непідкупних експертів, щоб на підставі правдивої інформації ви прийняли правильне рішення.

Д-р Люк Монтаньє: «Ця вакцина становить найбільший ризик геноциду у всій історії людства».

Коментар: Професор Монтаньє – лауреат Нобелівської премії в галузі вірусології. Сьогодні він ясно застерігає від ризику вакцинаційного геноциду. На противагу цьому, Бергольйо кричить на цілий світ: «Сьогодні мусимо вакцинуватися!».

Д-р Вольфганг Водарг: «Вакцинована особа стане генетично модифікованим організмом. Те, що зараз відбувається, межує з геноцидом. Ми повинні притягнути їх до відповідальності за злочини проти людства».

Коментар: Проф. Водарг багато років був головою Медичного комітету Ради Європи. Він застерігає, щоб через вакцинацію ви не стали генетично модифікованим організмом! Він б’є на сполох, що цей злочин проти людяності загрожує геноцидом.

Проф. Олександр Олексійович Редько: «Робити щеплення можна тільки від стабільних інфекцій: віспа, сказ…, вколов, і все життя у тебе є імунітет… »

«Якщо вірус мутує, від нього не може бути сьогодні нешкідливої вакцини»!


Коментар: Російський професор О. Редько вказує на безглуздість вакцин від ковіду з огляду на швидку мутацію цього вірусу.

Д-р Вернон Коулман: «Нас завалює жахлива лавина доказів, які показують, що ці прокляті вакцини вбивають і калічать людей. Це глобальний геноцид. Скільки ще люди будуть мовчати? Скільки людей ще має померти»?

Коментар: Доктор Коулман від самого початку застерігає, що ковід-афера з експериментальною мРНК-вакциною є організованим обманом.

Д-р Лоуренс Палевский: «Було встановлено, що спайковий білок викликає запалення мозку та неврологічні пошкодження, інфаркти, захворювання легенів, хвороби печінки, нирок… Інформаційна РНК змушує організм постійно виробляти спайковий білок».

Коментар: Доктор Палевский алярмує громадськість, що мРНК-вакцина спричиняє в організмі тривале продукування спайкового білка, який викликає запалення головного мозку та неврологічні ураження, інфаркти, захворювання легенів, печінки, нирок та інші хвороби.

Памела Акер, вакцинолог: «Отож, коли ви отримуєте цю вакцину, насправді до вашого тіла вводяться частинки тіла цієї вбитої людини. … Отже, на кінець ви втратите свою природну ДНК, а ДНК з фетальних клітин абортованих дітей проникне у ваші клітини.

У багатьох випадках, коли аборт робиться спеціально для дослідницьких цілей, дитина насправді народжується шляхом кесаревого розтину… Отже, вони видаляють цю тканину, поки дитина жива і відчуває сильний біль, що робить це ще більшим садизмом.

Колись ацтеки, освячуючи свої храми, у своїх жертв, яких вбивали на вершинах храмів, буквально виривали ще тріпочуче серце, а потім скидали тіла вниз. Це майже те саме, що роблять ці дослідники».


Коментар: Бергольйо, Ватиканська конгрегація віровчення та багато єпископських конференцій стверджують, що ці вакцини морально прийнятні. Вони виправдовуються тим, що йдеться лише про якісь клітинні лінії, які почали розроблятися ще півстоліття тому. Але наукова працівниця зі США прямо з практики доводить, що ці злочини садистичного вбивства ненароджених дітей здійснюються сьогодні!

Проф. д-р Жан-Бернар Фуртільян: «Таким чином, вони викликали фальшиву пандемію. Мета полягала в тому, щоб змусити нас прийняти і вимагати так звану «життєзберігаючу» вакцину, яка фактично є смертельною отрутою, що має на меті контролювати нас, поневолювати, і на кінець винищити через зменшення кількості населення світу відповідно до плану, оголошеного Біллом Гейтсом».

Коментар: Французький експерт у комплексній оцінці показує, для чого має служити вакцина: для калічення, поневолення, а в кінцевому результаті для винищення людства. Але Бергольйо абсурдно стверджує, що це прояв любові.

Проф. д-р Сухаріт Бхакді, мікробіолог: «Велика небезпека цієї вакцини проти covid-19 полягає в тому, що ви вводите ген вірусу у свій організм. Він буде проходити тілом і проникати до різних клітин… Попереджаю вас, … якщо підете цим шляхом, то підете назустріч своїй загибелі. Щоб було зрозуміло – я ніколи не прийму вакцини».

Коментар: Цей професор з мікробіології та науковий працівник підкреслює небезпеку мРНК-вакцини і своїм прикладом закликає, щоб ніхто не вакцинувався. Протилежністю є лжепапа Бергольйо, який злочинно наказав вакцинувати цілий Ватикан. А сьогодні під терором змушує його до третьої вакцинації.

Карло Марія Вігано: «Ми ні в якому разі не можемо прийняти використання експериментальних генних сироваток, при виробництві яких були убиті діти на третьому місяці вагітності: їх кров впала б на тих, хто їх виробляє, а також на тих, хто їх пропагує, і на тих, хто їх приймає».

Ви чули оцінки спеціалістів, а на завершення і моральне ставлення до цієї небезпечної вакцини, яка пов’язана з убивством ненароджених дітей. Американська наукова працівниця засвідчує, що йдеться не лише про клітинну лінію минулого, але злочини, пов’язані з цією вакциною, здійснюються в лабораторіях сьогодні!

Шановні працівники Ватикану, кардинали, єпископи, священики та всі інші! В Божому авторитеті закликаємо вас до покаяння, а саме до відмови від третьої вакцинації. Якщо ви не скористаєтеся цим шансом на порятунок, то вас будуть стосуватися Ісусові слова про неплідну смоківницю. Вона буде зрубана і викинута з Христового виноградника.

Також сучасних церковних фарисеїв і ліберальних садукеїв стосується слово: «Гадюче поріддя! Хто вас навчив тікати від наступаючого Божого гніву? Принесіть же плід, гідний покаяння!… Сокира вже при корінні дерев: кожне дерево, що не приносить доброго плоду, зрубають і кинуть у вічний вогонь. Христос як Суддя очистить Свій тік… і спалить полову вогнем невгасним» (пор. Мт. 3).

Він і вам скаже: «Не знаю вас, звідкіля ви; геть від Мене, всі ви, що чините Бергольєве беззаконня! Ви будете викинені геть… Там буде плач і скрегіт зубів!» (Лк. 13). Ці слова ще сьогодні є для вас пересторогою від мРНК-вакцинації. Прокиньтеся зі сну духовної смерті!

мРНК-вакцина є сатанинським антихрещенням, через яке людина потрапляє під владу духа брехні та смерті. І хоча ви це знаєте, ви далі боїтеся зробити радикальний крок і сказати чітке НІ третій вакцинації? Якщо ви холоднокровно приймете третю вакцину, як вистоїте на Божому суді? І цей лист буде свідчити проти вас, що ви цинічно відкинули правду. Ви повністю свідомо долучилися до бунту проти Бога і до геноциду людства. Покайтеся, поки є час! Не приймайте третю вакцину і самі якнайшвидше покиньте Ватикан! Цим надолужите за згіршення, яке ви спричинили прийняттям двох вакцин. Це для вас конкретний крок до порятунку.

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8