Clicks1.3K
Coburg
7

Ide František založiť novú svetovú cirkev pre všetkých? Aj neveriacich?

Ide František založiť novú svetovú cirkev pre všetkých? Aj neveriacich?
... Potvrdzujú sa obavy, že „ekumenizmus nadovšetko“, že František sa usiluje judaizovať katolicizmus, spájať ho aj s inými náboženstvami, čo znamená popretie Krista. (Vskutku, na Rybnom námestí nespomenul medzi židmi ani raz svojho „šéfa“ Ježiša.) Je naozaj „judaizmus je matkou kresťanstva,“ sú „židia starší bratia, sme jedna rodina“? Učia už tak učitelia, píše tak… Postoj. Evanjelizácia židov je vraj neprípustná, lebo máme „spoločného Boha“. Naozaj? „Súčasťou“ nášho Boha je predsa aj Boží Syn Ježiš, ktorého židia neuznávajú.
Akoby sa mali potvrdiť informácie, že pomocou okultných zväzkov („okultných“ – eufemizmus pre „slobodomurárskych“) sa utvárajú skryté pevné horizontálne väzby. Hlavný teoretik globalizácie Jacques Attali uvádza, že v NWO sú traja zakladatelia: určujúci svetový systém náboženstva, moci a peňazí, medzi ktorými existuje akási „deľba práce“: Rothschildovci sú zodpovední za peniaze, Rockefellerovci za moc a Vatikán za „nové svetové náboženstvo“, ktorého formovanie je spojené s ekumenickým procesom, ktorý začal na Druhom vatikánskom koncile (1962-1965). ...

hlavnespravy.sk/…t-novu-svetovu-cirkev-pre-vsetkych-aj-neveriacich/
Alexandra Ritzová
Ježíš založil církev nejen pro hodné katolíky, ale pro všechny hříšníky, tedy i pro nevěříci, kteří se teprve obrátí a budou tam přijati
Coburg
Živý celooktóbrový sv. ruženec z Hory ZVir youtube.com/watch?v=jkbG2WiyDfE
Roberto 55
Chcel by, ale tu založi az antikrist.
Jindriska
Az na to ze jsou falesni zidi,a pravi . Ano bude uz se to deje. Ze zakladaji novou cirkev pro vsechny ktera bude se stavet proti Bozi smlouve a uz se tak deje. Novy svetovy rad Antikristuv rad. ktery se bude ridit jen hrichem a svetskym. nic krestanskeho v tom nebude ale bude uzivat krestanskych veci a uceni aby zmatl lidi, jen to nema niv spolecne s krestanstvi.
Jindriska
protestantismus je jed. ktery otravil cirkev. Uz v ni v cirkvi neni prava ucta k Bohu. a Jezisi Kristu v Nejsvetejsi svatosti oltarni. spise ses tavi clovek dopopredi misto Boha.
Coburg
Krásny pokojný den "protáhni pravdou víry" pro-LGBTI evanjelikov Prostredníka a Polckovú (na obr. zľava) a budeš vidieť všetko farebne a dúhovo... "vzhledem k přirozenému vývoji přírody i lidské populace." - ako vypisuješ. (klikni na foto)
Roberto 55
KPD, prave ta falosna tolerancia (ktoru vidim u teba) a ospravedlnovanie ci zamerne zakryvanie zla nas (vacsinu ludi) priviedla tam kde svet dnes je...Pravda a ano je ano, nemastne a neslane je nanic.