08:36
Odkaz Barackovi Obamovi. Bývalý moslim pre amerického prezidentaMore
Odkaz Barackovi Obamovi.

Bývalý moslim pre amerického prezidenta
dominikguzman
Aj toto som prekladal, tak veselo do mňa možný "Hate Speech".
Samson1
To se o tom radí apoštolé v nebi, zda jsi hoden života a daru milosti k pokání. Nečetl jsi, že budeme soudit i anděli a komu budou hříchy odpuštěny, těm jsou odpuštěny a komu je zadrží, budou zadrženy. Jo Beno. Jinak je psáno, že ze svých slov budeš ospravedlněn a nebo odsouzen.
Samson1
To je napsán v písmě.
2 more comments from Samson1
Samson1
Charismata jsou dána k budování mystického těla Krista - církve.
Samson1
Ty jsi zase nečetl Beno, že kdo řekne bližnímu blázne, propadá veleradě a kdo svého bližního zatracuje, propadá pekelnému ohni.
Jinak charismata nebudeme potřebovat až v nebi Beno. To zanikne, to může být v pravdě od zlého, protože ty máš usilovat, pokud jsi poslušný písma a Boha nejsi vzpurný Duchu svatému.
Ostrik
Na tento web se registrují všelijací podivíni, jako např. ceskoslo a mike. Není divu, vždyť víme, že svět Kristovu církev nenávidí. 🤗
pokrk
Samson1-ty s tým neprestaneš.Tu máš niečo od Ostrika Korintským 13:8 Láska nikdy nezanikne. Proroctví – to pomine; jazyky – ty ustanou; poznání – to bude překonáno.
Samson1
Ceskolslo, co jsi nečetl, že se máš radovat, pokud o tobě mluví lživě. Spočívala by na tě sláva Boží, tak činili a činí prorokům co svět stojí.
Samson1
Jo, všichni potřebují vícero obrácení. Já se hrdě hlásím ke katlické charismatické obnově v Duchu svatém. Čo bolo, to bolo, těraz jsem tu já majorom 😡 🤗
pokrk
ceskoslo-aha,takže sa máme všetci zásobiť teosofickou,synkretistickou a špiritistickou literatúrou,najlepšie prejsť ešte cez letničné cirkvi,potom si nájsť zopár poučiek z RKC,ako sa vykladá Biblia a potom budeme dokonalí?
Samson1
To jsem ještě nepostřehl. Pod kolika nicky už tu byla Zoša a je to drahá sestra. 👍 😀 Já tu mám nedopatřením ještě jeden nick Samsin1, bo jsem se nemohl přihlásit a tak dlouho jsem s tím vergloval až mne to přihlásilo. 🤗 Přiznávám se bez mučení.
Samson1
Přijmout člověka ještě neznamená, že s ním ve všem souhlasíš. Pokud chceš plnit Boží vůli, máš přikázáno milovat a dobře činit těm i nepřátelům, žehnat těm, kdo proklínají, nasytíš hladového..., nesnažíš se s apoštoly sesílat oheň z nebe, protože Ježíš řek: Nevíte, čího Ducha jste?
Ostrik
Musím uznat, že máš pravdu, Beno. Je to nebezpečný člověk. S takovým bych v disentu do kontaktu nešel. 🙄
pokrk
čo si myslíš o tom,že cirkevné kruhy odporúčajú takýchto autorov?
Samson1
Já janku čpz rád četl.
pokrk
ceskoslo-ešte raz ,neodpovedal si:ak tu peješ ody na Solovjova,predstaviteľa smeru,ktorý založila Blavatska,doporučoval by som ti menšie zamyslenie sa nad sebou samým a škoda,že to už nemôžem doporučiť aj zosnulému JPll,ktorého veľkými priateľmi boli aj satanisti Gándí a Dalajláma. 🤮
Ostrik
O tobě tu nikdo nepochybuje, bratře Samsone. Ty už ses osvědčil. 🤗
Samson1
Jo já nejsem jen kameník, já jsem ještě strojař a mám ještě rozestudsové půl automobilní průmyslovky a skončil jsem dobrovolně a vědomně na VŘSR, tedy zkoušky z čj. o pololetí třetího ročníku a známky jsem měl lepší než na zš. Až zas tak hloupej asi nejsem.
Ostrik
Mike má starost jen o peníze Rothschilda a o sex v islámu. Na to je opravdu jako encyklopedie. 😀
Samson1
Mike 84 Beno ač si text musím přeložit, tedy snažit se ho pochopit, vynáší věci s církve a její nauky. Mikeho uznávám jako encyklopedii, tedy má aspoň nějaký přehled církevího života.