dominikguzman
Aj toto som prekladal, tak veselo do mňa možný "Hate Speech".
Samson1
To se o tom radí apoštolé v nebi, zda jsi hoden života a daru milosti k pokání. Nečetl jsi, že budeme soudit i anděli a komu budou hříchy odpuštěny, těm jsou odpuštěny a komu je zadrží, budou zadrženy. Jo Beno. Jinak je psáno, že ze svých slov budeš ospravedlněn a nebo odsouzen.
Samson1
To je napsán v písmě.
2 more comments from Samson1
Samson1
Charismata jsou dána k budování mystického těla Krista - církve.
Samson1
Ty jsi zase nečetl Beno, že kdo řekne bližnímu blázne, propadá veleradě a kdo svého bližního zatracuje, propadá pekelnému ohni.
Jinak charismata nebudeme potřebovat až v nebi Beno. To zanikne, to může být v pravdě od zlého, protože ty máš usilovat, pokud jsi poslušný písma a Boha nejsi vzpurný Duchu svatému.
Ostrik
Na tento web se registrují všelijací podivíni, jako např. ceskoslo a mike. Není divu, vždyť víme, že svět Kristovu církev nenávidí. 🤗
pokrk
Samson1-ty s tým neprestaneš.Tu máš niečo od Ostrika Korintským 13:8 Láska nikdy nezanikne. Proroctví – to pomine; jazyky – ty ustanou; poznání – to bude překonáno.
Samson1
Ceskolslo, co jsi nečetl, že se máš radovat, pokud o tobě mluví lživě. Spočívala by na tě sláva Boží, tak činili a činí prorokům co svět stojí.
Samson1
Jo, všichni potřebují vícero obrácení. Já se hrdě hlásím ke katlické charismatické obnově v Duchu svatém. Čo bolo, to bolo, těraz jsem tu já majorom 😡 🤗
pokrk
ceskoslo-aha,takže sa máme všetci zásobiť teosofickou,synkretistickou a špiritistickou literatúrou,najlepšie prejsť ešte cez letničné cirkvi,potom si nájsť zopár poučiek z RKC,ako sa vykladá Biblia a potom budeme dokonalí?
Samson1
To jsem ještě nepostřehl. Pod kolika nicky už tu byla Zoša a je to drahá sestra. 👍 😀 Já tu mám nedopatřením ještě jeden nick Samsin1, bo jsem se nemohl přihlásit a tak dlouho jsem s tím vergloval až mne to přihlásilo. 🤗 Přiznávám se bez mučení.
Samson1
Přijmout člověka ještě neznamená, že s ním ve všem souhlasíš. Pokud chceš plnit Boží vůli, máš přikázáno milovat a dobře činit těm i nepřátelům, žehnat těm, kdo proklínají, nasytíš hladového..., nesnažíš se s apoštoly sesílat oheň z nebe, protože Ježíš řek: Nevíte, čího Ducha jste?
Ostrik
Musím uznat, že máš pravdu, Beno. Je to nebezpečný člověk. S takovým bych v disentu do kontaktu nešel. 🙄
pokrk
čo si myslíš o tom,že cirkevné kruhy odporúčajú takýchto autorov?
Samson1
Já janku čpz rád četl.
pokrk
ceskoslo-ešte raz ,neodpovedal si:ak tu peješ ody na Solovjova,predstaviteľa smeru,ktorý založila Blavatska,doporučoval by som ti menšie zamyslenie sa nad sebou samým a škoda,že to už nemôžem doporučiť aj zosnulému JPll,ktorého veľkými priateľmi boli aj satanisti Gándí a Dalajláma. 🤮
Ostrik
O tobě tu nikdo nepochybuje, bratře Samsone. Ty už ses osvědčil. 🤗
Samson1
Jo já nejsem jen kameník, já jsem ještě strojař a mám ještě rozestudsové půl automobilní průmyslovky a skončil jsem dobrovolně a vědomně na VŘSR, tedy zkoušky z čj. o pololetí třetího ročníku a známky jsem měl lepší než na zš. Až zas tak hloupej asi nejsem.
Ostrik
Mike má starost jen o peníze Rothschilda a o sex v islámu. Na to je opravdu jako encyklopedie. 😀
Samson1
Mike 84 Beno ač si text musím přeložit, tedy snažit se ho pochopit, vynáší věci s církve a její nauky. Mikeho uznávám jako encyklopedii, tedy má aspoň nějaký přehled církevího života.