Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
cerca la verità
22.1K

BKP: Katolicy nie są już zobowiązani uczestniczenia w niedzielnej Liturgii, jeśli...

Wizyta Bergoglia na Słowacji była związana z warunkiem poddania się podwójnemu eksperymentalnemu szczepieniu. To nie tylko propagowanie oszustwa i przestępczości, ale także wykorzystania autorytetu Kościoła ze szkodą dla wierzących i całego narodu. Eksperymentalne mRNA szczepienie według Kodeksu Norymberskiego jest jedną ze zbrodni przeciwko ludzkości. Co więcej, samo przyjęcie szczepionki jest sprzeczne z Bożymi prawami.

1) Szczepionka jest buntem przeciwko Bogu Stwórcy, ponieważ zmienia ludzki genom, niszczy dzieło Stwórcy i przekształca ludzi w organizmy zmodyfikowane genetycznie. Pseudopapież Bergoglio dobrze o tym wie, a jednak w Watykanie, jako w pierwszym kraju na świecie, wprowadził tzw. paszport szczepień, aby promować podstępną metodę eksterminacji ludzkości za pośrednictwem Kościoła. Sekta Bergoglian ze swoją szczepionkową „ewangelią” ciągnie dusze do zguby.

2) mRNA szczepionka potajemnie wspiera satanizm, ponieważ została wytworzona przez składanie ofiary z dzieci - z żywego, nienarodzonego dziecka została wyrwana tkanka tuż przed jego zabiciem. Aby promować tę kryminalną szczepionkę, Bergoglio promuje hasło: „Trzeba to zrobić!” Jest to „szczepionka dla wszystkich”.

Świadome zabicie nienarodzonego dziecka jest ciężkim grzechem przeciwko piątemu przykazaniu „Nie zabijaj!”, a Bergoglio promuje to, promując te szczepionki! Jednak na konferencji prasowej ze Słowacji imponuje opinii publicznej kategorycznym potępieniem aborcji, jako morderstwa z premedytacją. Jest to metoda kamuflażu, którą on się często posługuje – praktycznie promuje przestępczość, ale teoretycznie ją potępia.

3) Z faktem, że mRNA szczepionka zawiera nanocząsteczki, staje się częścią procesu stopniowego chipowanie ludzkości, przed którym Pismo Święte wyraźnie ostrzega karą w jeziorze ognia (Ap 19). Bergoglio, przed tym ale nie ostrzega, przeciwnie, promuje tę wieczną karę. Komu służy: Bogu czy diabłu?

4) Szczepionka przygotowuje już na świadome chipowanie ludzkości, które uczyni z ludzi bioroboty pozbawione wolnej woli. Bóg szanuje wolną wolę, ale chipowanie zabiera ją na zawsze. To zbrodnia, która zniewala człowieka i pozbawia go możliwości pokuty i zbawienia. Jednak Watykan, kierowany przez pseudopapieża Franciszka, gwałtownie to promuje i obłudnie nazywa „wyrazem miłości”.

5) Szczepienia są głównym sposobem redukcji lub eksterminacji ludzkości na planecie. Ich promotor, B. Gates, powiedział: „Jeśli wykonamy dobrą robotę ze szczepionkami, zmniejszymy populację (w pierwsznym etapie) o 10-15%.” Bergoglio i Gates wykonują tutaj „dobrą robotę”.

Zdaniem ekspertów szczepionka przeciw Covid nie jest żadną szczepionką, ale bronią biologiczną.

Ostatnio pojawili się amerykańscy lekarze, którzy stanowczo ostrzegają, że ta tak zwana szczepionka powoduje wytwarzanie w ludzkim ciele wysoce toksycznego białka kolczastego(spike). Powoduje to poważne i nieodwracalne uszkodzenie ważnych narządów, a nawet śmierć. Eksperci udowadniają, że ciała zaszczepionych przy kolejnej fali mutacji staną się laboratoriami do produkcji śmiercionośnych wirusów. Ich prognoza jest taka, że w ciągu 2-3 lat nastąpi masowa śmiertelność właśnie zaszczepionych! Bergoglio te ostrzeżenia naukowców cynicznie bojkotuje.

Pod przywództwem Bergoglia Watykan stał się niebezpieczną sektą. Kilka lat temu pewien przywódca sekty przeprowadził eksperyment na ludziach, a następnie zorganizował zbiorowe samobójstwo. Według niektórych argentyńskich psychologów i religionistów Bergoglio ma wszystkie cechy niebezpiecznego przywódcy sekty, ale wpływ jego zbrodni jest znacznie większy. Dziś wspiera ogólnoświatowy eksperyment na ludziach pod ukrytą nazwą „szczepionki dla wszystkich”. W ten sposób organizuje masowe samobójstwa oszukanych chrześcijan.

Model Bergogliowa Watykanu z paszportem szczepień ma negatywny wpływ nie tylko na świat, ale także na Kościół. Na przykład w Bardejowie na Słowacji na tablicy ogłoszeń przed kościołem wisi harmonogram nabożeństw. W niedzielę odbywa się sześć nabożeństw, z których trzy przeznaczone są tylko dla zaszczepionych, pozostałe trzy dla zaszczepionych i testowanych. Ale nie ma żadnego nabożeństwa dla zdrowych osób, które nie są zaszczepione i nie potrzebują żadnych testów. Nie wpuszczą ich już do świątyni. Warunek - to szczepionka! Jeśli katolik chce wypełnić swój niedzielny obowiązek, musi zdecydować się na wejście w system samobójstwa fizycznego i duchowego, który stał się priorytetem dla Bergogliowa Watykanu. Kościół jest wykorzystywany nie tylko do polityki redukcjonistycznej, ale także do satanizacji narodów. Z doktrynalnego i moralnego punktu widzenia wniosek jest następujący: jeśli jest ustalony taki warunek niedzielnych nabożeństw, katolik, za taką cenę, nie może uczestniczyć w nabożeństwie! Msza odprawiana przez agenta szczepień – księdza antychrysta – jest nieważna! On zastąpił Świętą Eucharystię tak zwaną świętą szczepionką!

Każdy chrześcijanin ma obowiązek postępować zgodnie ze swoim sumieniem, które musi być zgodne z przykazaniami Bożymi. Wkraczamy w czasy katakumb. Czemu? Bo ci, którzy zajmują najwyższe władze kościelne, zdradzili Chrystusa.

Ideologiczni członkowie sekty Bergoglia są w stanie fizycznie linczować i nienawidzić do szpiku kości wszystkich normalnych ludzi, którzy nie ulegli systemowi kłamstw i nie zostali zaszczepieni. To jest owoc jedności z Bergogliem!

W rozmowie z wierzącym ksiądz z Czech powiedział: „Biskup naciska na mnie, żebym się zaszczepił. Liczę się z tym, że będę musiał odejść ze służby duchowej i znaleźć jakąś pracę, gdzie nie będą mnie jeszcze zmuszać do zaszczepienia, bo i tak nie będę się szczepił.”

Na Ukrainie, w czasach komunizmu, od czasu do czasu do jednego z domów we wsi przychodził ksiądz. Wierzący byli o tym poufnie powiadomieni, a w nocy potajemnie służyła się św. Liturgia i wszyscy przed nią spowiadali się.

Powstaje pytanie: jak szczerzy katolicy powinni w tym czasie święcić niedzielę?

święcenie niedzieli może rozpocząć się w sobotę wieczorem po Godzinie świętej. Spędzając godzinę na rozmyślaniu o prawdzie zmartwychwstania Chrystusa według wzorów modlitewnych, które znajdują się na stronach Patriarchatu w części „święcenie dnia Zmartwychwstania”. Rano od 5:00 modlitwy trwają przez dwie godziny, przeżywając na nowo prawdy o zmartwychwstaniu. Od 8:00 do 9:00 odbywa się modlitwa o otrzymanie Ducha Świętego i związane z tym prawdy.

Jeśli chodzi o Eucharystię, to dziś wystarczy nagrać na wideo Liturgię, odprawianą przez prawowiernego księdza, a następnie w każdą niedzielę oglądać i przeżywać ją duchowo, wiedząc, że prawowierni księża odprawiają ją w każdą niedzielę przed południem. Po zakończeniu nadal można śpiewem chwalić Boga i modlić się za siebie nawzajem. Dobrze jest też wspólnie czytać Ewangelię na daną niedzielę i zadać sobie podstawowe pytanie: Co Bóg chce nam dzisiaj powiedzieć tym słowem? Ewentualnie dobrze jest poczytać coś z biografii męczenników i świętych lub posłuchać aktualnych świadectw z audio, takich jak świadectwo lekarza lub laika o niebezpieczeństwach szczepionek. Środki masowego przekazu piorą mózgi fałszywą propagandą, a milczeć na ten temat oznacza nie sprzeciwiać się manipulacyjnej propagandzie.

Przykład święcenia niedzieli: Jedna rodzina podczas osiedlania się w Ameryce w XVIII wieku przeprowadziła się do miejsca, w którym nie było katolików. Po około 30 latach do wsi przybył ksiądz katolicki i był bardzo zaskoczony ich znajomością doktryny katolickiej i wzorowym życiem chrześcijańskim. Zapytany, jak to możliwe, ojciec rodziny odpowiedział mu: „Zabraliśmy ze sobą z Europy cztery księgi: Biblię, Żywoty świętych, Katechizm i Postille (interpretacją Ewangelii niedzielnych). Modliliśmy się razem w niedzielę i czytaliśmy z tych ksiąg”.

Dzisiaj osiągnęliśmy czas, w którym rozwiązaniem dla każdego członka rodziny chrześcijańskiej jest zarezerwowanie czasu na codzienną modlitwę, zwłaszcza na Godzinę świętą, a co czwarty tydzień na godzinę modlitewnej straży (patrz informacje na stronie BKP). Buduje to kościół domowy. Ważne jest, aby zacząć świętować niedzielę w nowy, głębszy sposób. Taki dziś jest program Kościoła w katakumbach.

Podkreślamy: ważne jest wiedzieć, że katolik już nie jest związany obowiązkiem uczestniczenia w niedzielnej Liturgii, jeśli biskup i ksiądz zaczną promować eksperymentalne mRNA szczepienia!

+ Eliasz
Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Metodiusz OSBMr + Tymoteusz OSBMr
biskupi-sekretarze

24.09.2021

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje od BPK

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8