lv.news
49

Krokodila asaras: uzbrukumi Ratcingeram ir TIKAI politiski motivēti

Selektīva ļaunprātīgas izmantošanas izmantošana pierāda, ka vardarbības histērija nav saistīta ar “bērnu aizsardzību” — to pašu vardarbību raganu mednieki dēvē par abortu par “cilvēktiesībām” – bet kaitē Baznīcai.

Tāpēc viņiem ir vienalga par Franciska lomu šajā jautājumā, jo Francisks ir viņu pusē.

2018. gadā Martins Budo publicēja "Klusuma kodeksu", kurā parādīts, ka arhibīskaps Bergoljo atteicās uzklausīt septiņus, iespējams, vardarbībā cietušos upurus, un veicināja tēva Hulio Sezara Grasi aizstāvību, kuram tika piespriests 15 gadu cietumsods par vardarbību pret bērniem vecumā no 9 līdz 17 gadiem.

Boudot satika piecas sievietes un divus vīriešus, kurus, iespējams, vardarbojuši Buenosairesas priesteri. Viņi visi mēģināja sazināties ar Bergoljo, bet "neviens" nesaņēma atbildi.

Kad Bergoljo kļuva par Francisku, viņi astoņus mēnešus centās viņus uzņemt, veltīgi. Tāpēc viņi devās viņu satikt publiskas audiences laikā Svētā Pētera laukumā, vaicājot: "Vai jūs grasi lietā mēģinājāt ietekmēt Argentīnas tieslietu sistēmu? Kāpēc jūs pasūtījāt pretizmeklēšanu?" Francisks, nespēdams valdīt emocijas, atcirta: "Nemaz" (foto).

#newsVfaewcrtfd