CÓRKA MARYI
211.4K

JEZUS: Zostałaś wybrana dla przygotowania ludzkości na Moją Nową Erę Pokoju. Jest to okres, który …

KSIĘGA PRAWDY czwartek, 20 października 2011 roku, godz. 15.15 Moja szczerze umiłowana córko, wszelkie pozostające wątpliwości, które może czasami mieliście w związku z Moim najświętszym Słowem, …More
KSIĘGA PRAWDY
czwartek, 20 października 2011 roku, godz. 15.15
Moja szczerze umiłowana córko, wszelkie pozostające wątpliwości, które może czasami mieliście w związku z Moim najświętszym Słowem, zmniejszyły się teraz. Ujawniam proroctwa, aby udowodnić światu, że to Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel całej ludzkości, jestem Tym, Kto nawiązuje w obecnym czasie kontakt z Moimi dziećmi na całym świecie. Moim zamiarem nie jest wywoływanie sensacji, ale zapewnienie, aby nikt nie został wykluczony z wysłuchania Mojego najbardziej naglącego wezwania do świata.
Śmierć Mojego syna Muammara Kaddafiego, za którego duszę ty i bliskie ci osoby modliły się w ciągu ostatnich miesięcy, jest jednym z pierwszych proroctw*, które udowodnią światu prawdziwość tych Orędzi. To jest Mój znak dla ciebie, Moja córko, abyś uwolniła swój umysł z utrzymujących się w nim wątpliwości.
Ty, Moja córko, chociaż tak wiele z tego ciebie przytłacza, zostałaś wybrana dla przygotowania ludzkości na Moją Nową Erę Pokoju. Jest to …More
CÓRKA MARYI
"Musicie zrozumieć, że wasze cierpienie nie tylko przyprowadzi was bliżej Mojego Najświętszego Serca, ale uratuje także miliony dusz podczas Ostrzeżenia.
To cierpienie, w miarę zbliżania się Ostrzeżenia, będzie się stawać bardziej intensywne. Znoście je w milczeniu. Bo w ten sposób pomożecie Mi zbawić drogocenne dusze, które inaczej byłyby pochwycone przez zwodziciela..."More
"Musicie zrozumieć, że wasze cierpienie nie tylko przyprowadzi was bliżej Mojego Najświętszego Serca, ale uratuje także miliony dusz podczas Ostrzeżenia.

To cierpienie, w miarę zbliżania się Ostrzeżenia, będzie się stawać bardziej intensywne. Znoście je w milczeniu. Bo w ten sposób pomożecie Mi zbawić drogocenne dusze, które inaczej byłyby pochwycone przez zwodziciela..."