Clicks884

Musicie tego posłuchać. Te słowa mówią wszystko. Premier Morawiecki ujawnia prawdziwe intencje rządu

szuirad1
1
Musicie tego posłuchać. Te słowa mówią wszystko. Premier Morawiecki ujawnia prawdziwe intencje rządu, o których mówimy od dawna! "W momencie, gdy ten kryzys zdrowotny przekształca się w naszych oczac…More
Musicie tego posłuchać. Te słowa mówią wszystko. Premier Morawiecki ujawnia prawdziwe intencje rządu, o których mówimy od dawna!
"W momencie, gdy ten kryzys zdrowotny przekształca się w naszych oczach w kryzys finansowy, kryzys gospodarczo-społeczny, tak ważne jest to, żeby zapewnić maksymalne możliwe wsparcie dla budżetu, a minimalne konieczne dla przedsiębiorców i pracowników mechanizmy przetrwania."
Gdy miliony Polaków tak bardzo czekają na wsparcie w czasie kryzysu, rząd PiS odwraca się do nich plecami i dobija naszą gospodarkę. To jest działanie na szkodę interesu narodowego. Nigdy im tego nie zapomnimy. Historia ich osądzi.
Udostępnijcie ten film, niech każdy zobaczy prawdziwą twarz tego rządu, który mieni się polskim, a szykuje nam dokładnie to samo, co poprzedni - nieszczęście. Wspierajcie naszą #Konfederacja, wspólnie musimy bronić naszej Ojczyzny! #NaprzódPolsko🇵🇱

www.facebook.com/…/812523312576170
szuirad1