Clicks3.7K
zbyszek
11

TV Trwam będzie jak TVN24

Dyrektor Radia Maryja wprowadza rewolucyjne zmiany w TV Trwam. Nowością będą serwisy informacyjne co dwie godziny, wejścia z Sejmu na żywo i pasek informacyjny. Wkrótce pojawi się też publicystyka.

W poniedziałek ruszyło nowe pasmo programowe „Trwam o poranku”. Zaczęło się serwisem „Informacje dnia”. Zmiany w telewizji redemptorystów zwiastował spot reklamowy: „Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom, od dziś zaczynamy nadawanie na żywo porannego pasma programu. Poranek z TV Trwam od poniedziałku do soboty to "Informacje dnia" o godzinie 8, 10 i 12, czyli najświeższe i najważniejsze informacje z życia Kościoła, naszej ojczyzny i tego, co dzieje się na świecie. Po każdym wydaniu wiadomości aktualna prognoza pogody.

A już wkrótce w "Trwam o poranku" rozmowa dnia, czyli relacje, komentarze, analizy najważniejszych wydarzeń”.

Więcej na: fronda.pl
biniobill
@wojciechowskikrzysztof
Niektórym to nie przeszkadza, że żyją w ścieku. Od urodzenia w brudzie więc każde środowisko inne niż rynsztok jest dla nich szkodliwe a tych, którzy chcą ich umyć i wyszorować nienawidzą, bo jak im wytłumaczysz, że życie w brudzie jest niewłaściwe skoro po kąpieli jest im zimno i mokro ???
😀
modernistae prohibere
Czy Yaro będzie szefem Rady Programowej?
wojciechowskikrzysztof
Jak można powiedzieć że ściek i górski strumień to samo, chyba że to mokre i tamto mokre.
biniobill
zaszczuty napisał:
wydaje mi się że wiadomości w Radiu Maryja praktycznie nie różnią się od np RMFFM czy R.ZET
------------------------------------------------------------
Żeby na jakiś temat się wypowiadać trzeba go znać tym bardziej jeżeli się chce go krytykować. Ciekawym jest to, że takich "krytyków sztuki" interesuje tylko atak a chęci do zapoznania się nie ma żadnych. Nie oglądałeś, nie …More
zaszczuty napisał:
wydaje mi się że wiadomości w Radiu Maryja praktycznie nie różnią się od np RMFFM czy R.ZET
------------------------------------------------------------
Żeby na jakiś temat się wypowiadać trzeba go znać tym bardziej jeżeli się chce go krytykować. Ciekawym jest to, że takich "krytyków sztuki" interesuje tylko atak a chęci do zapoznania się nie ma żadnych. Nie oglądałeś, nie słuchałeś, nie wiesz to się nie odzywaj.
Jeżeli milczysz to masz szansę na to, że ktoś się pomyli i pomyśli żeś mądry, a kiedy się odezwiesz, to istnieje niebezpieczeństwo, że może nabrać pewności żeś głupi.
Radek33
👍 Maryjo Gwiazdo Ewangelizacji,prowadź nas,prowadź Radio Maryja i bądź jego Opiekunką 🤗 😇
wojciechowskikrzysztof
👏
JCMKJ
Takiego głupiego porównania(w tytule) to nawet p.Urban by nie wymyślił.Czyżby o.Rydzyk w czyms ci zawinił Zbyszek?
biniobill
Kiedy narkomana wyciąga się z nałogu robi się to stopniowo - nie nagle - ponieważ zabiłoby go to.
Lemingi oglądające TVN mogłyby także ulec zagładzie gdyby przesiadły się nagle z kłamstwa na prawdę, którą niesie toruńska rozgłośnia i po to żeby nie było masakry pośród tych niebożąt Telewizja Trwam musi się choć z wyglądu upodobnić do zalegającego wszędzie leniwego zniewolenia umysłów. Budzić, …More
Kiedy narkomana wyciąga się z nałogu robi się to stopniowo - nie nagle - ponieważ zabiłoby go to.
Lemingi oglądające TVN mogłyby także ulec zagładzie gdyby przesiadły się nagle z kłamstwa na prawdę, którą niesie toruńska rozgłośnia i po to żeby nie było masakry pośród tych niebożąt Telewizja Trwam musi się choć z wyglądu upodobnić do zalegającego wszędzie leniwego zniewolenia umysłów. Budzić, ale powoli.
BN
Geotermia w każdej parafii :-))
Krystian10
Ociec Dyrektor,darem od Boga 👏 👏 👏 👏 👏 👏 😇 👍 🙏
BN
Ojciec Tadeusz bierze przykład z najlepszych wzorców 👏 👏 👏