Ana Luisa M.R
5744
10:42
Koronka do Miłosierdzia Bożego (PL) Koronka do Miłosierdzia Bożego w wykonaniu zespołu NAZARET. Głównym celem zespołu jest szerzenie Kultu Miłosierdzia Bożego. W tym dziele zespół ściśle współpracuje …More
Koronka do Miłosierdzia Bożego (PL)
Koronka do Miłosierdzia Bożego w wykonaniu zespołu NAZARET. Głównym celem zespołu jest szerzenie Kultu Miłosierdzia Bożego. W tym dziele zespół ściśle współpracuje z Siostrami Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia z Sanktuarium w Krakowie Łagiewnikach. W chwili obecnej wspólnie została przygotowana CD Pt. „Koronka do Miłosierdzia Bożego z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach, którą to zespół wspólnie ze zgromadzeniem SMBM przygotował również w języku angielskim, niemieckim i słowackim, a trwają prace nad pozostałymi wersjami językowymi.
Opiekę duchową nad zespołem objęli ojcowie Jezuici pracujący w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie też zespół ma swoje próby i posługuje na różnego rodzaju spotkaniach.
więcej na stronie:
divinemercy.pl/PL-H7/zespol-nazaret.html
Ana Luisa M.R
Na koniec można trzy razy dodać: „O Krwi i Wodo, któraś wytrysnęła z Najświętszego Serca Jezusowego jako zdrój Miłosierdzia dla nas – Ufamy Tobie„
Ana Luisa M.R
Na dużych paciorkach (1 raz) Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, na przebłaganie za grzechy nasze i całego świata. Na małych paciorkach (10 razy) Dla Jego bolesnej męki, miej miłosierdzie dla nas i całego świata. Na zakończenie (3 razy) Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad …More
Na dużych paciorkach (1 raz) Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, na przebłaganie za grzechy nasze i całego świata. Na małych paciorkach (10 razy) Dla Jego bolesnej męki, miej miłosierdzie dla nas i całego świata. Na zakończenie (3 razy) Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem.
One more comment from Ana Luisa M.R
Ana Luisa M.R
Na początku: Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen. Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i …More
Na początku: Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen. Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nie ten obraz i źle odmawiana Koronka ! Jezus nie Jest zaimkiem, tylko naszym Bogiem, Królem, Zbawicielem, Odkupicielem i należy oddawać Jezusowi najwyższy hołd. Używanie zaimka zamiast imienia, jest obraźliwe nawet w stosunkach między ludzkich. Nie obrażajmy Jezusa i odmawiajmy godnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Czy do ziemskiego króla, ktokolwiek by się odważył użyć zaimka( on, jego), …
More
Nie ten obraz i źle odmawiana Koronka ! Jezus nie Jest zaimkiem, tylko naszym Bogiem, Królem, Zbawicielem, Odkupicielem i należy oddawać Jezusowi najwyższy hołd. Używanie zaimka zamiast imienia, jest obraźliwe nawet w stosunkach między ludzkich. Nie obrażajmy Jezusa i odmawiajmy godnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Czy do ziemskiego króla, ktokolwiek by się odważył użyć zaimka( on, jego), zamiast zwrotu ,,najjaśniejszy królu''? Jeśli znalazłby się taki śmiałek od razu byłby skrócony o głowę.

Koronka powinna być odmawiana z pełnym szacunkiem dla Imienia Jezus, którego boi się tylko szatan, ale i tak na Imię Jezusa zegnie się każde kolano istot ziemskich niebieskich i podziemnych, czyli szatan , demony i masoneria , która zamieniła Imię Jezusa na zaimek, też padną na kolana. Dlatego kto naprawdę kocha i czci Jezusa będzie odmawiał:

,,Dla Jezusa Bolesnej Męki...''

A tu już kolejny dowód na zmiany w Koronce:


thedivinemercy.org/videos/corona-mercy

Tylko na Obraz Wileński namalowany przez Kazimirowskiego, nałożone jest Błogosławieństwo Jezusa.
Ks. Sopoćko odmówił odprawienia Mszy Świętej , w Kościele w którym wisiał obraz namalowany przez Hyłę, na którym Jezus opleciony jest cały wężami i żmijami.
ObjawieniaOlawskie.pl
Do zespołu uwaga – Koronka ta brzmi – „Dla Jezusa bolesnej męki miej miłosierdzie dla nas i świata całego”