02:15:04
21.1.2022 SefredaktorAeronet.cz VK. Od 1h11min8sec: Už 2. Španěl vědecky potvrdil přítomnost nanočipů v lahvičkách očkovací látky Comirnaty od společnosti Pfizer a nafotil mikroskopem jejich …More
21.1.2022 SefredaktorAeronet.cz VK. Od 1h11min8sec: Už 2. Španěl vědecky potvrdil přítomnost nanočipů v lahvičkách očkovací látky Comirnaty od společnosti Pfizer a nafotil mikroskopem jejich fotografie. Děsivé záběry ukazují něco, co vypadá jako desky tištěných spojů s čipy a integrovanými obvody, moduly pro síťovou bezdrátovou komunikaci a Bluetooth moduly s podporu MAC síťových adres. Tvary desek a obvodů odpovídají komerčním experimentálním nano-zařízením z katalogů výrobců nanotechnologií. Obvody se dají aktivovat a zprovoznit jen ve vysokofrekvenčním poli, jinak nefungují. 1:26:10 Telefonické dotazy posluchačů. Dávám sem než podruhé smažou jinde.
Public domain
milboy
..ak sa nemýlim, tak VK povedal, že tento názor má od nejakého kňaza. Vedúci kolotoča síce občas zapotí aj hlúposti, ale aj tak sa musí uznať, že má dosť silný prehľad o mnohých skutočnostiach :-)
apredsasatoci
To nie je argument!
apredsasatoci
Včera som počúvala. Jeden poslucháč sa pýtal na zjavenie panny Márie. Jeho odpoveď bola hrôzostrašná. Evidenčne nemá o veci páru, ale za každú cenu chce mať odpoveď. Prečo jednoducho nepovie - Neviem.