olek19801
132.9K

Kaczyński przyznał TO wprost. Sommer: „Pan powiedział, że dla władzy sprzeda Pan Polskę”

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiło się nagranie ze spotkania z Jarosławem Kaczyńskim. Prezes PiS szczerze odpowiedział na pytanie o ratyfikację Traktatu Lizbońskiego. Wypowiedź polityka …More
Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiło się nagranie ze spotkania z Jarosławem Kaczyńskim. Prezes PiS szczerze odpowiedział na pytanie o ratyfikację Traktatu Lizbońskiego. Wypowiedź polityka skomentował na Twitterze Tomasz Sommer.
– W 2008 roku Sejm i Senat wyraził zgodę na ratyfikację traktatu lizbońskiego, pomimo sprzeciwu polskich środowisk patriotycznych, na kanwie której powstał Obywatelski Komitet Europa Wolnych Ojczyzn – Akcja Polska przekształciły się później w Europę Wolnych Ojczyzn – Partię Polską. Czy z perspektywy lat nie uznaje pan dzisiaj ratyfikacji traktatu lizbońskiego za błąd? – zapytano Jarosława Kaczyńskiego.
Polityk ustosunkował się do tego pytania w szczerych prostych słowach.
– Polityka to jest niestety sfera konieczności a nie sfera wolności. Nic się na to nie poradzi – stwierdził.
– Myśmy wtedy w gruncie rzeczy nie mieli innego wyjścia, jeżeli chcieliśmy myśleć o perspektywie dojścia do władzy środowisk patriotycznych, a – oczywiście oddając pełen …More
Krystian N.
Dziadek już goni w piętkę. To człowiek oderwany granatem od rzeczywistości. Ale tutaj faktycznie mu się wymskło a Sommer go dobrze spuentował.
stefan Prokopowicz shares this
9
Anieobecny
Kalkstain to Kalkstain...
olek19801
„Jak Jarosław ma do wyboru władzę i niepodległość to wybiera to pierwsze. A wiecie dlaczego? Bo jest patriotą. Nie Panie Jarosławie. Pan powiedział, że dla władzy sprzeda Pan Polskę” – skwitował na Twitterze Tomasz Sommer.