Clicks2.7K
W środkowych Włoszech trwają protesty przeciwko ograniczeniom COVID Grupa restauratorów zablokowała w poniedziałek autostradę A1 między Florencją a Arezzo w proteście przeciwko ograniczeniom …More
W środkowych Włoszech trwają protesty przeciwko ograniczeniom COVID
Grupa restauratorów zablokowała w poniedziałek autostradę A1 między Florencją a Arezzo w proteście przeciwko ograniczeniom koronawirusa. W Rzymie włoscy pracownicy branży rozrywkowej uczestniczyli w błyskawicznym tłumie, w którym uderzali w bagażniki ze sprzętem w proteście przeciwko brakowi pomocy, jaką ich branża otrzymała podczas zamknięcia COVID.
youtu.be/1LIsHnDO9hQ
Jan Zbigniew wojan
Z danych Ministerstwa Zdrowia przekazanych Interii wynika, że od początku pandemii do 22 kwietnia 2021 roku, po zakażeniu koronawirusem zmarło 140 lekarzy, 136 pielęgniarek, 21 położnych i tyle samo ratowników medycznych. W statystykach odnotowano także zgony 16 dentystów, 13 farmaceutów, czterech felczerów i dwóch diagnostów laboratoryjnych.
Od początku pandemii do 4 stycznia, czyli jeszcze prze…More
Z danych Ministerstwa Zdrowia przekazanych Interii wynika, że od początku pandemii do 22 kwietnia 2021 roku, po zakażeniu koronawirusem zmarło 140 lekarzy, 136 pielęgniarek, 21 położnych i tyle samo ratowników medycznych. W statystykach odnotowano także zgony 16 dentystów, 13 farmaceutów, czterech felczerów i dwóch diagnostów laboratoryjnych.
Od początku pandemii do 4 stycznia, czyli jeszcze przed trzecią falą pandemii, zakażenie koronawirusem skończyło się tragicznie dla 145 pracowników ochrony zdrowia - zmarło 66 lekarzy, 51 pielęgniarek, pięciu farmaceutów, cztery położne, pięciu ratowników medycznych, 10 dentystów oraz czterech felczerów.
interia.pl/…a-koronawirusa-ilu-pracownikow-ochrony,nId,5196033
Łącznie od początku pandemii w Polsce zmarło zatem 353 pracowników ochrony zdrowia.
Od 4 stycznia do 22 kwietnia zmarło 208 pracowników służby zdrowia.
3 marca - od początku pandemii zmarło 106 lekarzy, 78 pielęgniarek, 14 dentystów, 6 położnych, 7 ratowników. = 211
29 marca - od początku pandemii zmarło 138 lekarzy, 131 pielęgniarek, 16 dentystów, 19 położnych, 16 ratowników medycznych. = 320
od 3 marca do 29 marca zmarło 109 pracowników służby zdrowia.
Ta olbrzymia ilość zgonów nastąpiła po wprowadzeniu szczepień - tak wynika z danych ministerstwa. Czy coś trzeba jeszcze wyjaśniać ? Jesienią będzie najwięcej - „odpowiedni” czas po szczepieniach ! A zarządzający tłumaczą - jedyny raz mówiąc prawdę, że szczepienia NIE CHRONIĄ w pełni przed zakażeniem, ale POWINNY CHRONIĆ przed zgonem i przed ciężkim przebiegiem COVID-19.
5 tys. osób bawiło się w marcu na próbnym koncercie w Barcelonie. Po miesiącu od tego wydarzenia władze medyczne Katalonii ogłosiły, że wśród uczestników wykryto tylko sześć zakażeń SARS-CoV-2 - badania przeprowadzono po 14 dniach od koncertu !
W Indiach kolejny dobowy rekord zakażeń SARS-CoV-2
interia.pl/…lejny-dobowy-rekord-zakazen-sars-cov-2,nId,5202740
30.04.2021 r.
386 000 zakażeń na 1 400 000 000 mieszkańców to jest "aż" 0,027% ! "STRASZNE" ! A testy robione czymś co testem nie jest ! Dzień bez straszenia to dzień stracony dla "starszych i sprytniejszych" !
PRAWDA SZOKUJE - DO CZEGO SŁUŻĄ TESTY eRTe - PeCeR Andrzej Kawka KAWKAJE 2020
youtube.com/watch?v=xLkf82ttqDI
Leczenie chorób wirusowych: czy prawdę ukrywano przez dziesięciolecia? – dr Lee D. Merritt
pubmedinfo.org/2021/02/03/leczenie-chorob-wirusowych/
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Tymoteusz
Przy okazji, moim zdaniem Elkam ma m.in. odwrócić uwagę od słynnego na Glorii Usera, czyli Elkam próbuje celowo zapracować na najbardziej nielubianego usera na Glorii :-)
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
...to już mu się dawno udało -chociaż skacze jak demon z kupy na kupę po różnych nickach - to i tak ten sam demon jest rozpoznawalny przez stałych członków tego portalu .
Tymoteusz
Jest duże prawdopodobieństwo, że mój szanowny Przedmówca ma rację (skoro chociażby tak prędko zniknęła strona mojego Przedmówcy, ponieważ zwykły gloriański user tak szybko by nie zadziałał).
Tymoteusz
Jak przystało na Elkama, w myśl propagandy sukcesu zmienił tytuł
z :
Duże powodzenie akcji "Zaszczep się w majówkę".”
na :
Ogromne kolejki przed mobilnymi punktami szczepień”.

Duże powodzenie akcji "Zaszczep się w majówkę"
dorzeczy.pl/…/duze-powodzenie-akcji-zaszczep-sie-w-majowke.html

Ogromne kolejki przed mobilnymi punktami szczepień
3 more comments from Tymoteusz
Tymoteusz
Dobrze, że w tych kolejkach Polacy pozasłaniali sobie twarze, ponieważ, jak by im pokazano, jak będą niebawem umierać, zdjęcia z nimi w kolejce po pseudoszczepionkową śmierć, to by zrobiło im się dopiero głupio, wszak umierać z głupoty i niewiedzy to głupota...
Tymoteusz
„Akcja "Zaszczep się w majówkę" cieszy się dużym zainteresowaniem. Przed punktami mobilnymi ustawiły się kolejki chętnych.”

Na głupotę nie ma lekarstwa.
Tymoteusz
Napiszę tutaj kilka zdań, ponieważ Elkam postarał się o skasowanie strony Użytkownika KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO, na której miałem umieścić powyższe komentarze.
PiotrM
mówią ze bociany nie przynoszą dzieci 😁😁
Augustyn z Hippony
W Polsce zas dzielnie sie szczepimy! Nie bedziemy sie wylamywac jak Niemcy, Holendrzy, Wlosi czy Anglicy, ktorzy protestuja, a relacji z protestow na zadnej stacji w tym ciemnogrodzie postepowo liberlanym nie zobaczysz!
Szczepienie jedyna sluszna droge do zdrowia (czytaj zejscia na komplikacje poszczepienne) do dobrobytu ( czytaj depopulacji i rzadow oligrachow jak Gates czy Soros), do wolnosci (…More
W Polsce zas dzielnie sie szczepimy! Nie bedziemy sie wylamywac jak Niemcy, Holendrzy, Wlosi czy Anglicy, ktorzy protestuja, a relacji z protestow na zadnej stacji w tym ciemnogrodzie postepowo liberlanym nie zobaczysz!
Szczepienie jedyna sluszna droge do zdrowia (czytaj zejscia na komplikacje poszczepienne) do dobrobytu ( czytaj depopulacji i rzadow oligrachow jak Gates czy Soros), do wolnosci (czytaj wolno ci wybrac, ktora szczepionka cie wykoncza) i do szczescia ( w niebie jak zdazysz sie wyspowiadac, bo w szpitalnej izolatce to juz tylko respirtor i zgon, dobrze, ze nie zastrzyk z fenolu).
trio plus
Tak, tak. Protesty tu, protesty tam. Włochy, Polska, Czechy, Niemcy, Holandia, Hiszpania... wszędzie. Działanie pojedyńcze, nieskoordynowane. Żadnych szans. To co się dzieje jest przemyślane, zaplanowane od długich lat opracowywane różne warianty, prowadzone przez specjalistów, naukowców, psychologów różnej maści. Z najlepszą technologią, agenturą, siłami rządowymi specjalnymi. Umowami …More
Tak, tak. Protesty tu, protesty tam. Włochy, Polska, Czechy, Niemcy, Holandia, Hiszpania... wszędzie. Działanie pojedyńcze, nieskoordynowane. Żadnych szans. To co się dzieje jest przemyślane, zaplanowane od długich lat opracowywane różne warianty, prowadzone przez specjalistów, naukowców, psychologów różnej maści. Z najlepszą technologią, agenturą, siłami rządowymi specjalnymi. Umowami międzynarodowymi jak słynna 1066 o bratniej pomocy, przeciw komu, własnemu narodowi - miała być zdjęta i co, cicho. Więcej zdziała męski różaniec niż ta blokada. Bł. Bronisław Markiewicz pisał, że czeka nas bój o wiele większy niż poprzednie, bez krwi. To były walki o ciało ta walka jest inna i inne środki mają być użyte, nie nóż, siekiera i pistolet. Bo to bój o duszę.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
...to prawda ! sataniści masoni wykorzystują brak naszej jedności i wspólnego organizowania masowego oporu !
Wieczne Odpoczywanie Amen
nie wiem, jak włosi, ale włoszki z natury swarliwe i gorąco-krwiste musiałaby urządzić marsz wściekłych bab z maczetami na rzym i pogonić masońskie ścierwo diabła !

długa maczeta - lekarstwo na dyktaturę !