Clicks296
Edward7

Podobieństwa między "szczepionką" GMO COVID, a uprawami GMO

Czy genetyczna "szczepionka" COVID wywołuje "huragan" w komórkach ciała.

Wyobraź sobie: wbrew twierdzeniom medycznym, zastrzyk genetyczny zwany „szczepieniem przeciwko COVID” zmusza komórki organizmu do wytwarzania nie jednego, ale setek RÓŻNYCH białek. Niektóre z tych białek wywołują ciężkie i śmiertelne reakcje alergiczne. Inne obce białka stymulują organizm do wytworzenia silnej i ciągłej odpowiedzi immunologicznej, która trwa zbyt długo; osoba poważnie zachoruje lub umiera. Jeszcze inne białka, które są z natury potrzebne organizmowi, są teraz postrzegane jako źli intruzi, których należy zneutralizować…

Napisałem artykuły krytykujące szczepionkę COVID z wielu perspektyw. „Krytyka” to zbyt łagodne słowo. [1] W tym artykule chcę przeanalizować wąskie twierdzenie dotyczące szczepionki COVID RNA: "instruuje komórki organizmu, aby wytwarzały JEDNO I TYLKO JEDNE określone białko". [2] [3] W rzeczywistości jest to reklamowane jako główne działanie szczepionki genetycznej. Podobno białko to jest podobne do białka w rzekomym SARS-CoV-2 i „przygotowuje i ćwiczy ciało do prawdziwego zdarzenia”.
Jaką jednak mamy gwarancję, że komórki organizmu podczas próby produkują tylko jedno pożądane białko? Skąd wiemy, że komórki zawsze wytwarzają to samo białko?
Gdzie jest dowód? Gdzie jest duże badanie potwierdzające, które przebadało tysiące ludzkich komórek pochodzących od tysięcy osób, którzy zostali zaszczepieni?
Nie udało mi się znaleźć takiego badania. Jeśli tak, to gdzie są duże badania uzupełniające, prowadzone przez różne zespoły badaczy - weryfikujące lub odrzucające oryginalne badania?

Cóż, w analogicznym obszarze roślin GMO, którym wstrzykuje się materiał genetyczny, wieloletni badacz i autor, Jeffrey Smith, pisze o - zgadnij co? - o niekontrolowanej produkcji niezamierzonych białek: [4]
„Na przykład, długo po tym, jak kukurydza Roundup Ready firmy Monsanto została skonsumowana przez setki milionów ludzi, zespół kierowany przez dr Antoniou odkrył ponad 200 znaczących zmian w jej białkach i metabolitach w porównaniu z kukurydzą niezmodyfikowaną genetycznie tej samej odmiany. Dwa ze zwiększonych związków są trafnie nazwane putrescyną i kadaweryną, ponieważ wytwarzają przerażający zapach gnijących martwych ciał. Bardziej niepokojące; są również związane z wyższym ryzykiem alergii i raka. Inna kukurydza GMO Monsanto zawiera nowy alergen, a jej gotowana soja ma do siedmiu razy poziom znanego alergenu sojowego w porównaniu do gotowanej soi bez GMO ”.

Jest tego więcej. Wstrzyknięty materiał genetyczny - jak w szczepionce COVID - może wywołać efekt falowania. Jeffrey Smith pisze: „… w 1999 roku badanie wykazało rozległe zmiany w DNA spowodowane wstawieniem genu; ale wiele firm zajmujących się GMO dogodnie zignorowało te ustalenia i nadal to robi ”. „W tym badaniu naukowcy badający mukowiscydozę wprowadzili gen do ludzkich komórek. Korzystając z mikromacierzy, odkryli, że insercja „znacząco wpłynęła na do 5% wszystkich genów w macierzy”. Oznacza to, że obecność pojedynczego obcego genu może zmienić ekspresję setek, a może nawet tysięcy genów. W przypadku badanej komórki ludzkiej naukowcy nie potrafili określić wpływu. „Przy braku większej ilości informacji biologicznych” - napisali - „nie możemy określić, które kierunki [zmiany genetyczne] są lepsze lub gorsze, ponieważ każdy z nich może mieć pozytywne lub negatywne skutki”.

Widzisz zdjęcie? Uproszczony portret wstawki genetycznej zwanej „szczepionką przeciwko COVID” jest gotową propagandą dla łatwowiernej publiczności.
A ponieważ szczepionka gromadzi OGROMNĄ liczbę poważnych skutków ubocznych i zgonów, placówka medyczna ma na pokładzie pokręcone wyjaśnienia:
„Jeśli osoba po szczepieniu odczuwa„ silny dyskomfort ”, jest to dobry znak; szczepionka działa ”.
„Jeśli dana osoba poważnie zachoruje, została zaatakowana przez SARS-CoV-2, czyli„ chorobę współistniejącą ”, a nie szczepionkę”.
„Jeśli ktoś umiera, to też był wirus lub podstawowa choroba genetyczna”.


Nie zgadzam się - między innymi z kłamstwami - że szczepionka przeciwko COVID zmusza komórki organizmu do wytwarzania dokładnie i tylko tego samego białka za każdym razem, w każdym przypadku - chyba że znajdę przekonujący dowód. I NIE mówię o badaniu, które pobiera próbki testowe od niewielkiej liczby pacjentów. Mówię o tysiącach próbek od tysięcy pacjentów - co nazywa się NAUKĄ, na wypadek, gdyby ktoś zapomniał.

„A więc, doktorze Mengele, czy jest pan pewien, że szczepionka przeciwko COVID za każdym razem wstawia RNA we właściwe miejsce w ludzkiej komórce? Czy na pewno komórki produkują tylko zamierzone białko? ”
"Oczywiście. Pokazaliśmy to w laboratorium ”.
- Nie mówię o laboratorium, doktorze Mengele. Mówię o tysiącach próbek pobranych od ludzi po ich zaszczepieniu ”.
„O nie, to byłby bardzo pracochłonny proces. Nie mamy na to czasu ”.
„Innymi słowy, wszyscy ludzie na Ziemi są wrażliwymi świnkami morskimi w waszej rozległej kampanii "szczepień"”.

"Oczywiście. Myślałem, że to dobrze zrozumiane. Mamy zniewoloną publiczność, nową technologię, więc przeprowadzamy eksperyment. Tym właśnie JEST życie ”.

ŹRÓDŁA:
[1] nomorefakenews.com/category/covid/
[2] nomorefakenews.com/tag/protein/
[3] nomorefakenews.com/…-spreading-genetic-disaster-to-unvaccinated-women/
[4] responsibletechnology.org/…alth-risks-genetically-modified-mosquitoes-salmon/

Podobieństwa między szczepionką przeciwko GMO COVID a uprawami GMO

„Chociaż terapia genowa nigdy nie wyleczyła choroby we wszystkich przypadkach, jest niezwykle bezpieczna i skuteczna, ponieważ tak mówimy”.

Szczepionka COVID to terapia genowa. RNA jest wstrzykiwane do organizmu w celu zmuszenia komórek do produkcji białka. Obietnica? Ochrona przed rzekomym wirusem.
Pierwsza generacja upraw Monsanto była zgodna z tym samym schematem. Geny wstrzyknięto do roślin. Podobnie jak szczepionka, jej celem była ochrona; w tym przypadku przeciwko własnej herbicydowej truciźnie Monsanto, Roundup.

Ogólny stan upraw i organizmu ludzkiego uległ pogorszeniu. Zmniejszyła się wartość odżywcza upraw; kwitły super chwasty na farmach GMO. Ogromna liczba niekorzystnych skutków szczepionki świadczy o rozszerzających się szkodach dla ludzi. Geny Monsanto w roślinach dryfowały. Znaleziono je w roślinach niemodyfikowanych genetycznie, w bakteriach glebowych i bakteriach jelitowych człowieka.

Wydaje się, że RNA w szczepionce i / lub jej produktach wydobywa się i przenosi z osoby na osobę, biorąc pod uwagę dużą liczbę raportów od niezaszczepionych kobiet, które po kontakcie z osobami zaszczepionymi doświadczyły przerywanych miesiączek, krwawień i poronień . Jak napisałem wczoraj [1], własne ostrzeżenia firmy Pfizer dotyczące szczepionki COVID obejmują kobiety w ciąży zbliżające się do osób zaszczepionych (wspomniano o „inhalacji, kontakcie ze skórą”).

Zarówno uprawy GMO, jak i szczepionka GMO są narzucane społeczeństwu odgórnie przez korporacyjne giganty, które czerpią ogromne zyski. Ciągłe kampanie propagandowe mają na celu przekonanie rolników i ogółu społeczeństwa do zaakceptowania i celebrowania niebezpiecznych upraw GMO i szczepionki GMO.

Rządy chronią i ingerują w firmy produkujące rośliny GMO i szczepionki.
Bill Gates jest zagorzałym zwolennikiem, publicystą i fundatorem upraw GMO i szczepionek GMO. Utrzymuje, jak psychotyczny baron mieszkający w zamku na szczycie góry, że plony i szczepionka uratują świat. Wielu krytyków szczepionki przeciwko GMO COVID jest nieświadomych (lub zapomniało o) niebezpieczeństw związanych z uprawami GMO. Wielu krytyków upraw GMO nie zdaje sobie sprawy (lub boi się krytykować) niebezpieczeństw związanych ze szczepionką przeciwko GMO COVID.
Ogromna liczba ludzi w społeczeństwie beztrosko akceptuje (fałszywą) naukę o uprawach GMO i szczepionce GMO. „Eksperci muszą wiedzieć, o czym mówią”.
Patenty zarówno na uprawy GMO, jak i na szczepionkę GMO są zazdrośnie strzeżone przez kontrolujące je korporacje. W obu przypadkach ignoranci wzywają do przekształcenia tych patentów w informacje o otwartym kodzie źródłowym - nieświadomi, że obie technologie są wysoce niebezpieczne i destrukcyjne. [2] [2b]

Ogólny obszar badań genetycznych - którego produktami są te uprawy i szczepionki - jest pełen kłamców, którzy twierdzą, że ich praca eksperymentalna jest bezpieczna i niezawodna, podczas gdy w rzeczywistości literatura obfituje w przykłady efektów falowania. Wprowadzenie genów do organizmów powoduje wiele nieprzewidywalnych zmian w genomach. „Mamy wszystko pod kontrolą” - okrzyk bojowy badaczy szczepionek i upraw. Zarówno rolnictwo, jak i ludzkie ciało są postrzegane z wieży z kości słoniowej jako ułomne i chore, wymagające genetycznej zmiany.

Ogólnie rzecz biorąc, majsterkowanie genetyczne to katastrofa, która już się dzieje.
Etyczni naukowcy, którzy chcą postawić moratoria na tych badaniach, są pomijani i ignorowani.
Maniakalni technokraci postrzegają modyfikację genetyczną jako masywną bramę do Nowego Wspaniałego Świata, w którym od urodzenia ludzie są podzieleni na klasy bogate i ubogie w genach. Przed urodzeniem.

Oto dwa zadziwiające cytaty podziwianych ekspertów:
Lee Silver [3], biolog molekularny Uniwersytetu Princeton, przewiduje naszą przyszłość ( „Remaking Eden: How Genetic Engineering and Cloning Will Transform the American Family” (2007) [3b]):
„GenRich - którzy stanowią dziesięć procent populacji amerykańskiej - wszyscy mają syntetyczne geny. Wszystkie aspekty gospodarki, mediów, przemysłu rozrywkowego i przemysłu wiedzy są kontrolowane przez członków klasy GenRich… ” „Naturalni pracują jako nisko opłacani usługodawcy lub jako robotnicy. [W końcu] klasa GenRich i klasa Natural staną się całkowicie oddzielnymi gatunkami, bez zdolności do krzyżowania, i z takim samym romantycznym zainteresowaniem sobą, jak obecny człowiek miałby do szympansa ”.
„Wielu uważa, że z natury rzeczy nieuczciwe jest, aby niektórzy ludzie mieli dostęp do technologii, które mogą przynieść korzyści, podczas gdy inni, mniej zamożni, są zmuszeni polegać wyłącznie na przypadku, [ale] społeczeństwo amerykańskie wyznaje zasadę, że wolność osobista i osobista fortuna to główne wyznaczniki tego, co ludzie mogą i co mogą robić ”.
„Rzeczywiście, w społeczeństwie, które ceni sobie wolność jednostki ponad wszystko, trudno jest znaleźć jakąkolwiek uzasadnioną podstawę do ograniczenia stosowania reprogenetyki. Będę argumentował, [że] użycie technologii reprogenetycznych jest nieuniknione. [C] en czy nam się to podoba, czy nie, światowy rynek będzie niepodzielnie panował ”.


Choć ocena Lee Silvera jest szokująca, jest łagodna w porównaniu z oświadczeniem Gregory'ego Stocka [4], byłego dyrektora programu medycyny, technologii i społeczeństwa na UCLA School of Medicine:
„Nawet gdyby połowa gatunków na świecie została utracona [podczas eksperymentów genetycznych], nadal pozostałaby ogromna różnorodność
. Kiedy ludzie w odległej przyszłości spojrzą wstecz na ten okres historii, prawdopodobnie zobaczą go nie jako epokę zubożenia środowiska naturalnego, ale jako epokę, w której mnóstwo nowych form - niektóre biologiczne, niektóre technologiczne, inne jako ich kombinacja, z dwóch - wpadli na scenę. Najlepiej służymy sobie, a także przyszłym pokoleniom, skupiając się na krótkoterminowych konsekwencjach naszych działań, a nie na naszych mglistych wyobrażeniach o potrzebach odległej przyszłości ”. [4b]

Media mówią - Ale nie martw się, bądź szczęśliwy. Anthony Fauci..., mówi nam, że szczepionka COVID jest niezwykle bezpieczna i skuteczna. To wszystko, co musimy wiedzieć. Weź Pfizera, Modernę i dwie AstraZeneca na wynos, zapakuj w papier ozdobny? Nie, one są (tylko) dla mnie... (każdy kto obecnie ogląda telewizje , czy media sterowane , jest jak zaprogramowany, ma za nic argumenty , nawet gdy ich więcej - chce się szczepić - to jest jakaś hipnoza , szczepionka staje się jedynym wybawieniem , to jest nowa wiara , religia , która już nie potrzebuje Boga ....dopow.)

ŹRÓDŁA:
[1] nomorefakenews.com/…-spreading-genetic-disaster-to-unvaccinated-women/
[2] commondreams.org/…t-vaccine-sanders-urges-biden-support-push-suspend
[2b] twitter.com/kellanhowell/status/1389990812604420097
[3] wikipedia.org/wiki/Lee_M._Silver
[3b] amazon.com/…Eden-Engineering-Transform-American/dp/0061235199/
[4] wikipedia.org/wiki/Gregory_Stock
[4b] thetattyjournal.org/…umans-chinas-golem-babies-there-is-another-agenda/


Jon Rappoport nomorefakenews.com

gosc.pl/doc/1372302.Polska-wolna-od-GMO
"Przeciwnicy organizmów genetycznie modyfikowanych (GMO), w tym także celebryci, protestowali w niedzielę przed Pałacem Prezydenckim przeciwko uchwalonej niedawno przez Sejm ustawie o nasiennictwie". Obecnie ludzie stają się GMO - a nikt tak nie protestuje ...
"Genetycznie Modyfikowane Organizmy, czyli GMO, to zwierzęta lub rośliny, które dzięki modyfikacjom w genomie zyskały nowe cechy. Terminu GMO zwykło się używać głównie w odniesieniu do świata roślin, ale należy pamiętać, że w takim samym stopniu dotyczą mikroorganizmów czy zwierząt"... a teraz człowieka...