lv.news
44

Traditionis Custodes: arhibīskaps Rošs liek domāt, ka Vatikāna II bija ķecerīgs

Romas Mises svinēšana “kā kaut kā” svētāka vai lūgšanu pilnāka par Novus Ordo [it kā] nav “liturģiska problēma, tā ir ekleziāla problēma”, arhibīskaps Arturs Rošs, Dievišķās pielūgsmes kongregācijas prefekts, sacīja antikatoļu ziņās NcrOnline.org (21. janvāris).

Roša vārdi norāda, ka "Vatikāna II eklezioloģija" ir ķecerīga, jo tā ir pretrunā ar Romas liturģiju, kas katru dienu tika svinēta Vatikāna II.

Neraugoties uz to, ko viņš sauc par "daudz bļaušanas emuāros", Rošs saka, ka vairums latīņu rituāla [ak!] bīskapu saprot, "ka ir svarīgi lūgt un svinēt Euharistiju ar vienu un to pašu Misi" — lai gan Novus Ordo nekad nav attīstījies. unitāra forma un tāpēc ir pastāvīgu konfliktu avots pat starp NO pagastiem un kopienām.

Atsaucoties uz “regulārajiem kontaktiem ar bīskapiem un bīskapu konferencēm”, Rošs norāda, ka “lielākā daļa” bīskapu ir “sveicinājuši” Franciska Traditionis Custodes “atplestām rokām”.

Šie ir tikai kārtējie meli, jo Franciska 2020. gada bīskapu aptauja atklāja, ka vairākums bija saskaņā ar Summorum Pontificum.

#newsJvmktmodmx