Clicks1.4K

Bezbožná aliancia: Františkov Vatikán a Spojené Národy

csk.cartoon
91
Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsGrfmyiekms
Janko333
Nebojíte sa BOHA? Ak ľudia neprestanú urážať Pápeža Františka skončia zlé. Kto nie je s pápežom nie je v pravde! Panna Mária, otcovi Stefanovi Gobbimu: Exorcista John Abberton má skúsenosti s posadnutím u ľudí, ktorí sa írskym posolstvám kde útočili a poižovali pápeža Františka. V anglicku sú zaznamenané aj prípady posadnutia, hovorí o tom exorcista, ktorý je cirkevne oficiálne schváleným …More
Nebojíte sa BOHA? Ak ľudia neprestanú urážať Pápeža Františka skončia zlé. Kto nie je s pápežom nie je v pravde! Panna Mária, otcovi Stefanovi Gobbimu: Exorcista John Abberton má skúsenosti s posadnutím u ľudí, ktorí sa írskym posolstvám kde útočili a poižovali pápeža Františka. V anglicku sú zaznamenané aj prípady posadnutia, hovorí o tom exorcista, ktorý je cirkevne oficiálne schváleným exorcistom už 15 rokov. Teraz mám povolenie hovoriť o týchto veciach. V poslednej dobe sa pokúšam pomôcť žene, ktorá v minulosti čítala tieto falošné posolstvá. Táto dáma bola posadnutá mnohými démonmi. Nemôžem presne povedať koľkými. Mal som s ňou mnoho sedení, v prítomnosti aj iného kňaza a ženy, laičky, ktorí sú svedkami toho, čo musím povedať. Táto žena prišla ku mne krátko po tom ako prestala čítať tieto falošné posolstvá. Dôvod, prečo s nimi prestala bol ten, že sa cítila "duchovne mrtva" , pritom sa napriek tomu modlila modlitby, ktoré boli odporúčané v posolstvách a ktoré vznikali v posolstvách, ružence, ale uvedomovala si, že nerastie vo viere atď. Cítila sa kvôli tomu nešťastná a prejavovala zvláštny pokoj, ale akonáhle o tom prestala hovoriť, bola napadnutá démonom, cítila jeho prítomnosť.

Vtedy si uvedomila, že potrebuje pomoc.
Potrebovali sme viac sedení. Na jednom sa zbavila niečoho celkom "veľkého" a ako išla domov, povedala: "Teraz som spokojná s pápežom Františkom."

Rozumiem, že keď čítala tieto posolstvá, namaľovala náboženský obraz, na ktorom bola inšpirovaná sa podieľať. Zavesila ho svojmu malému chlapcovi do spálne. Potom bol tento chlapec rušený každú noc. Toto rušenie sa zastavilo po tom ako obraz roztrhala a spálila ho. Odvtedy dieťa tvrdo spalo. Táto dáma je jedna zo štyroch ľudí, ktorí ma kontaktovali, pretože mali duchovné problémy po čítaní týchto tzv. posolstiev. Jedna pani mi povedala, že potrebuje moju pomoc, pretože sa "cíti zle", iný bol napadnutý, keď sa rozhodol prestať čítať tieto posolstvá. Tieto prípady sú jasným znakom toho, že tieto posolstvá od Márie Božieho Milosrdenstva (Mary Carberry) majú démonický charakter. "

Viac tu: jezismaria1.webnode.sk/irske-zjavenia/


Kto nie je s pápežom nie je v pravde! Panna Mária, otcovi Stefanovi Gobbimu: 22. augusta 1976 Panny Márie Kráľovnej. Nikdy nepadnú tí, ktorí sú stále s pápežom. Kto nie je s pápežom nie j e v pravde. Satan vám nahovorí, že pápež zrádza pravdu, a tak satan borí základ - Dokonca vám nahovorí, že ja sama neschvaľujem konanie Svätého Otca. Tak sa mojím menom šíria ostré kritiky. Dnes moje materské Srdce zraňované a zarmucované,Každé kráľovstvo, v sebe rozdelené, je určené na porážku a záhubu. Satan nahovoril vám, že ste strážcami tradície a obhajcami viery a zatiaľ vás ako prvých pripraví o vieru a nenápadne strhne do bludu. jezismaria.weebly.com/papez-jezisov-nastupca.html
soundcloud.com/…/don-gobbi-modra…
.
Kallistratos
A protože mráčky se pěkně protrhaly tak v půl třetí s rodinkou vyrážíme na procházku. A když vidím ty housle výše, tak musím vložit odkaz, který považuji za pěkný. Houslistky jsou většinou baby co to umí řádně roztočit, např. Lindsey Stirling, ale dnes dám přednost tomuto: www.youtube.com/watch Krásný zbytek den.

PS: Mimochodem, dnes měl Barbarin zase nespokojené poznámky o …More
A protože mráčky se pěkně protrhaly tak v půl třetí s rodinkou vyrážíme na procházku. A když vidím ty housle výše, tak musím vložit odkaz, který považuji za pěkný. Houslistky jsou většinou baby co to umí řádně roztočit, např. Lindsey Stirling, ale dnes dám přednost tomuto: www.youtube.com/watch Krásný zbytek den.

PS: Mimochodem, dnes měl Barbarin zase nespokojené poznámky o mém působení zde. Asi mu vadím. Měl bych mu vyhovět? Udělat kamarádům prostor ať diskutují? Budiž... Rád vyhovím.... Pokoj Vám.
Kallistratos
Těmto korekturám jak něco někdo popletl a nebo se zmýlil při výpočtu se musím jen smát:
Jak popletli výklad proroctví sv. Malachiáše o počtu papežů do konce světa
Není to vůbec nic nového a měli to i jehovisté a hned několikrát. Typická obranná reakce lidského svědomí a nebo názorové platformy, když selhalo něco čemu věřili.... Najde se "náhradní program". Samozřejmě opět blbě :)

V čem by se …More
Těmto korekturám jak něco někdo popletl a nebo se zmýlil při výpočtu se musím jen smát:
Jak popletli výklad proroctví sv. Malachiáše o počtu papežů do konce světa
Není to vůbec nic nového a měli to i jehovisté a hned několikrát. Typická obranná reakce lidského svědomí a nebo názorové platformy, když selhalo něco čemu věřili.... Najde se "náhradní program". Samozřejmě opět blbě :)

V čem by se koneckonců takoví milovníci předpovědí realizovali, že? Takže opět nový "prognostický ústav" a opět new oblbovačky. Nezlobte se na mne, že to takto přímo říkám, navzdory stovkám čísel a faktů.... tato čísla jsou totiž součástí plánu takových "milovníků apokalyps". Bylo to masivní v 19. století, to vznikaly silné proudy věřících lidí očekávajících konec, tam mají i své kořeny adventisté a jehovisté. Jehovisté byli až do poč. 20 století tzv. Vážní badatelé bible, toliko označení. Adventisté jsou přesvědčeni, že tehdy Kristus usedl na neviditelný trůn aby soudil národy.... Jehovisté to přehnali a zcela oficiálně čekali na praotce a zakoupili pro ně auta i domy.... Jaké překvapení, že nic nebylo... Oficiálně nazváno zkouškou věrných.... Druhá světová válka, jehovisté označeni, zavřeni i v koncentrákách.... Nic proti utrpení kohokoli a jakéhokoli člověka. Každý člověk může být hrdinou... I jehovisté byli.... Odmítali být ve válce, odmítali Hitlera, později kašlali na službu v komunismus, stejně jako adventisté, bránili se režimu odmítáním autorit a vzpírali se válčení... Okázalý akt. Čekali konec různě, oficiálně neoficiálně.... V katolické církvi také máme u některých pozdzemních hnutí za kom. , lídrů prvky milenialismu a brzého konce.... Nic nového.... Blbne s tím kdekdo a nyní se přepočítává Malachiáš a spol. Je to prosím jen velmi legrační. Příchod KRISTA našeho PÁNA A SPASITELE má jiné parametry a ty nejsou dány našimi omyly a chtěním, programovými předpověďmi. Každý den je vystaven ohni našeho života, lemován omyly a očekáváními běžných věcí, máme být připraveni vždy, žádné bla, bla, bla .... nevíme kdy umřeme, kdy umřou bližní.... To je fuška takto žít, že? Bez plánu kdy :) A o tom to je.... Milovat každou vteřinu bytí a uskutečňovat to dobré...... Bohu buď chvála. A dnes za SVOBODU, kterou máme.....
Joske
Písmo svaté promlouvá v uvedeném textu o tomtéž, co je na karikatuře výše.

Potom jsem viděl jiného anděla sestupovat z nebe; měl velikou moc a země byla ozářena jeho jasem. Z plné síly zavolal: »Padl, padl ten veliký Babylón! Změnil se v obydlí démonů, v brloh kdejakého nečistého ducha, v brloh kdejakého nečistého a odporného ptáka. To proto, že se vášnivým vínem jeho smilstva opíjely všechny …More
Písmo svaté promlouvá v uvedeném textu o tomtéž, co je na karikatuře výše.

Potom jsem viděl jiného anděla sestupovat z nebe; měl velikou moc a země byla ozářena jeho jasem. Z plné síly zavolal: »Padl, padl ten veliký Babylón! Změnil se v obydlí démonů, v brloh kdejakého nečistého ducha, v brloh kdejakého nečistého a odporného ptáka. To proto, že se vášnivým vínem jeho smilstva opíjely všechny národy, králové země s ním smilnili a velkoobchodníci světa zbohatli z jeho marnotratného hýření.« Pak jsem uslyšel ještě jiný hlas z nebe: »Vyjděte z něho, můj lide, abyste neměli účast v jeho hříších a nebyli zároveň s ním postiženi ranami. Neboť jeho hříchy se navršily až k nebi a Bůh si připomenul jeho zločiny.« Zj 18:1-5
Joske
Obrázek vystihuje krutou realitu více, než tisíce slov. Zde jde o spojení, které je pro věřící lid záhubou a nepřekonatelnou překážkou na cestě následování Krista.
jezofiko
V akomkoľvek obrázkovom vtipe môžme s kľudným svedomím zameniť postavy podľa nášho vedomia a svedomia. To sa deje dnes a hlavne vtedy, keď máme v nenávisti učité autority tohto sveta.
apredsasatoci likes this.
apredsasatoci
V nenávisti, alebo v navisti? Prečo si si vybral nenávisť?
zaba and one more user like this.
zaba likes this.
ľubica likes this.
jezofiko
Pomenuj to ako chceš. myslím si ,že vieš o čo ide.
apredsasatoci
Ty môj malý somárik.
Joske likes this.