Clicks475
pl.news
4

Kard. Sarah: homoseksualiści muszą powstrzymać się od seksu

Kościół nie może zrezygnować z utrzymywania standardu czystości, szczególnie jeśli chodzi o homoseksualistów, pisze kard. Robert Sarah w czwartkowym materiale redakcyjnym Wall Street Journal. Ludzie nie mogą znaleźć trwałego zaspokojenia inaczej niż "tylko przez życie w harmonii z boskim porządkiem stworzenia".

Sarah skrytykował gejowskiego aktywistę, jezuitę o. Jamesa Martina: "powtarza on krytyczne twierdzenia, jakoby katolicy krytykowali ostro homoseksualizm, negując jednocześnie ważność seksualnego zaspokojenia członków wspólnoty". Sarah podkreśla, że abstynencja seksualna jest wymaga względem wszystkich wiernych bez ślubu - niezależnie od tego, do jakiej płci poczuwają pociąg.

Skrytykowany Martin powiedział natomiast cruxnow.com, że materiał Saraha to "krok naprzód", ponieważ "używa on terminu »LGBT« ", który jest częścią słownika gejowskiej propagandy.

Grafika: Robert Sarah, © François-Régis Salefran , CC BY-SA, #newsSybuzntqvw
Jean Sarthois
Kiedy wprowadzono z powodzeniem do języka, do słownictwa w temacie Kościoła pojecie "orientacja seksualna księdza" - tym samym biskupa i wyżej.... stało sie oczywiste ze dokonało sie cos nie bywałego w Kościele. - stało sie ważne czy ksiądz jest pedałem czy nie...? - jeśli nie jest pedałem to dobrze bo....???? - no bo co?
A jeśli nim nie jest to źle!!!! - bo co????? Papież wycofał sie z moralnej…
More
Kiedy wprowadzono z powodzeniem do języka, do słownictwa w temacie Kościoła pojecie "orientacja seksualna księdza" - tym samym biskupa i wyżej.... stało sie oczywiste ze dokonało sie cos nie bywałego w Kościele. - stało sie ważne czy ksiądz jest pedałem czy nie...? - jeśli nie jest pedałem to dobrze bo....???? - no bo co?
A jeśli nim nie jest to źle!!!! - bo co????? Papież wycofał sie z moralnej oceny zjawiska stawiając pytanie: "kimże ja jestem by sądzić???"

Nikt z hierarchów nie wytłumaczył ludowi do czego kapłanowi odprawiającemu NOM potrzebna jest orientacja seksualna???? A może jest potrzebna? - dlatego może lepiej niech sie żenią - sprawa będzie jasna.

Dla nowej religii SWII Kościół ukierunkowany jest na człowieka. Człowiek jest droga Kościoła (JPII). Człowiek - a wiec jego ciało, jego potrzeby, seks, pragnienie posiadania potomstwa... nie jest uczciwe by wymagać od niego zachowań "nie ludzkich" - skoro on jest "droga Kościoła"????.

Nie chodzi przecież o kapłanów o duchowości Tradycyjnej, księży dla "starego rytu" - jakoś nie słyszy sie z ich strony rewindykacji o charakterze matrymonialnym.... Ciekawe dlaczego....?????

Rodzi sie w tym wszystkim uzasadniona obawa w związku z księżmi bi-rytualistami - księżmi wykształconymi w seminariach diecezjalnych gdzie uczą sie jak obie poradzić z odprawianiem tridentyny... Z jednej strony dobrze bo ludzie zetkną sie z rytem mszy sw wszechczasow ale z drugiej strony wprowadzeni będą niejako do starego rytu księża żonaci lub w inny sposób określona orientacja seksualna.

Dlatego powtarzam ze ta posoborowa gałąź należąca kiedyś do Kościoła Chrystusowego powinna jak najszybciej uschnąć lub w najgorszym wypadku określić sie oficjalnie tym czym faktycznie ta sekta jest
KTOZ JAK BOG
a co w temacie kardynala homoseksualisty, od fundacj d/s Rodziny im. Jana Pawla II ?
a co w temacie przybocznego monsignore'a, kardynala Cocolpameriego /prawej reki Franciszka/`...
czy im tez kard. Sarah zaleca WSTRZEMZLIWOSC ????
masada
... cały ten "pociąg" do seksu to jedno diabelstwo.
A, gdzie piękne uczucie dające satysfakcję pełnego spełnienia ? duchowego jak i cielesnego. Jaki wybrał kierunek? przecież w grzechu nie ma spełnienia tylko gorycz.
Weronika.S
nie za często ten ,,upojny seks,, na ustach kapłanów....