Clicks918
csk.news
2

František Přijímá Rezignaci Kardinála Sarah

František přijal rezignaci kardinála Roberta Sarah (75), jako prefekta Kongregace pro Bohoslužby.

Nástupce nebyl jmenován. Sarah v červnu dosáhl 75 let. V Kurii je několik prelátů, kteří by potřebovali odejít do důchodu před Sarah: Stella, 79 (Kurie), Ravasi, 78 (Kultura); Ferrer, 76 (Víra); Sandri, 77 (Orientální Církve); Versaldi, 77 (Vzdělávání), Ouellet, 76 (Biskupové); Piacenza, 76 (Apoštolská káznice) - ale to jsou téměř všichni slepí následovníci Františka.

Sarah napsal na Twitter.com: “Jsem v rukou Božích. Jedinou skálou je Kristus. Velmi brzy se zase setkáme v Římě a jinde.”

Dále, František přijal rezignaci kardinála Angela Comastriho, 77, jako generálního vikáře pro Vatikán a arcikněze baziliky Svatého Petera. Jeho nástupcem je neo-kardinál Mauro Gambetti, Františkův ministrant v Assisi.

Obrázok: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsCxxnxtqcwp
Joske
csk.news: - ale to jsou téměř všichni slepí následovníci Františka.

To se vládci tohoto světa líbí. Ví totiž, že když slepí vedou slepé, všichni padnou do jámy.
Nejhorší myšlenka, která se uhnízdí ve hlavách spících je, že Satan je bezmocný. Není bezmocný, je stále vládcem tohoto světa a právě v tomto období strhne do pekel největší množství lidí. Spících lidí, uvězněných v matrici, která je …More
csk.news: - ale to jsou téměř všichni slepí následovníci Františka.

To se vládci tohoto světa líbí. Ví totiž, že když slepí vedou slepé, všichni padnou do jámy.
Nejhorší myšlenka, která se uhnízdí ve hlavách spících je, že Satan je bezmocný. Není bezmocný, je stále vládcem tohoto světa a právě v tomto období strhne do pekel největší množství lidí. Spících lidí, uvězněných v matrici, která je dostane až za širokou bránu do zahynutí.
zaba
Pokud by ale Bůh brzy zasáhl událostí velkého Varování, může nakonec dopadnou vše ještě jinak.