Ida Nowakowska zamieniła konkurs piosenki Eurowizja w manifest polityczny.

Widzowie nie zostawili suchej nitki na gwiazdce TVP
opublikowano: 15 maja 2022

Ida Nowakowska, fot. Newseria
Wielki finał 66. Konkursu Piosenki Eurowizji należał do zespołu Kalush Orchestra z Ukrainy. Punkty przyznane przez Polskę prezentowała Ida Nowakowska. Celebrytka zamiast skupić się na walorach artystycznych, wygłosiła polityczne przemówienie.

W finale konkursu piosenki Eurowizja zwyciężył zgodnie z przewidywaniami zespół Klaush Orchestra z Ukrainy, który wykonał utwór „Stefania”. Ukraina wygrała Eurowizję już po raz trzeci, ale po raz pierwszy z ukraińską piosenką. Reprezentant Polski Krystian Ochman uplasował się na 12. miejscu.
Najwięcej kontrowersji w naszym kraju wzbudziło zachowanie Idy Nowakowskiej. Pracowniczka TVP miała ogłosić przyznane przez Polskę punkty dla poszczególnych wykonawców. Celebrytka była ubrana w biały strój i miała przypiętą wstążkę w barwach Ukrainy. Swoje wystąpienie poświęciła sytuacji za naszą granicą.
Cześć Europo! Kochamy Eurowizję, bo pokazuje siłę i moc muzyki. Przez muzykę możemy być zjednoczeni, a to jest wyjątkowo ważny moment dla nas by stać razem. My stoimy z Ukrainą i to mój wielki zaszczyt ogłosić, że dziś wieczorem, w tym roku 12 punktów z Polski idzie do kraju, który imponuje nam swoją odwagą, ale to nie wszystko. Imponują nam też swoją artystyczną kreatywnością! 12 punktów idzie do Ukrainy i Slava Ukrainie!” – wykrzyczała ze łzami w oczach.
Zachowanie Nowakowskiej nie uszło uwadze internautów. „Wszyscy normalnie podają punkty na Eurowizji, trafia na Polskę i Ida Nowakowska wali przemowę o Ukrainie i na koniec krzyczy Sława Ukrajini!” – napisała jedna z komentujących na Twitterze. „Najgorzej z jurorów wypadła Ida Nowakowska, która pokazała, że nie jest to konkurs muzyczny tylko polityczny. Brak szacunku do pozostałych wykonawców” – skomentował inny twitterowicz.
Źródło: pomponik.pl, Twitter
Dziadek Jacek
Ida Nowak-owska jest żydówką
czesio i muchy
nie kumam tych powiązań żydowsko ukraińskich! przecież banderowcy mordowali też beznapletkowców a tutaj cipa krzyczy na koncercie sława ukrainie! to o co tu biega?
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Masoneria -to żydostwo a Ukrain-0banderowską wykorzystują jako swoje narzędzie do wykonania swojego diabelskiego cel zniszczenia KK-go w drodze do torowania drogi na tron światowy dla swojego " pana " antychrysta ! wiedzą ,że te bestię na każde ich zawołanie będą robić z gojami to co wcześniej ich dziadkowie na Wołyniu !
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
To było widać słychać i czuć przy jej fatalnym każdym występie w Kurwizji !!!
Dziadek Jacek
@czesio i muchy "niebiańska jerozolima" w google
czesio i muchy
Dziadek Jacek - już nie aktualne panie dziadek . nieaktualne! dzięki temu co zrobił pan Putin , legły w gruzach plany beznapletkowych sqrwieli! jeszcze był cień szansy na ichni plam ale okazało się ze bandyci z nad morza martwego zaciagnęli się do armii banderowskiej żeby zabijać słowian a tego wódz rosyjski nie daruje! podziękujmy Władimirowi że pokrzyżował plany powstania nowego państwa z …More
Dziadek Jacek - już nie aktualne panie dziadek . nieaktualne! dzięki temu co zrobił pan Putin , legły w gruzach plany beznapletkowych sqrwieli! jeszcze był cień szansy na ichni plam ale okazało się ze bandyci z nad morza martwego zaciagnęli się do armii banderowskiej żeby zabijać słowian a tego wódz rosyjski nie daruje! podziękujmy Władimirowi że pokrzyżował plany powstania nowego państwa z ludxi bez kawałka skóry na fiucie !
Dziadek Jacek
@czesio i muchy chabad lubawicz obstawił obie strony, wpadłeś w fałszywą dychotomię i jej bronisz czy próbujesz ją promować?
Kwal .
Prawie każdy Celebryta to głupiec...
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Każdy kto przy korycie czy to w Kurwizji czy przy innym korycie to gostek chrzczony brzytwą ,albo czarownica z plemienia żmijowego !!! popatrzcie w tył na premierów , marszałków , dyrektorów szkół , nagminny przypływ " milicjantek " i strażniczek miejskich ........oddziały terytorialne ( to taka Gwardia Ludowa ) - pachołki w razie godziny " W " - gotowi nadstawić swoje tępe głowy za okupanta …More
Każdy kto przy korycie czy to w Kurwizji czy przy innym korycie to gostek chrzczony brzytwą ,albo czarownica z plemienia żmijowego !!! popatrzcie w tył na premierów , marszałków , dyrektorów szkół , nagminny przypływ " milicjantek " i strażniczek miejskich ........oddziały terytorialne ( to taka Gwardia Ludowa ) - pachołki w razie godziny " W " - gotowi nadstawić swoje tępe głowy za okupanta chazaro masońskiego i rezydenta Judę !
czesio i muchy
Kwal - po co to - prawie?
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Kto zna prawdziwe nazwisko tej kolejnej nawiedzonej ustawionej z Kurwizjii ???
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
Wszędzie poustawiane plemię żmijowe przez chazarów i masonów ! żaden Polak nie wciśnie się do " TVP " !!!
Jak była prezenterką VOICE OF KIDS -to do żony od razy mówiłem , że wstawili jakąś swoją sztywniarę nie potrafiącą rozmawiać z dziećmi ! -wszystkie jej ruchy , słowa i gesty były pozbawione uczucia , tkliwości i aparycji -TOTALNE DNO !!! Wygląd jej nie odzwierciedlał kobiecości -zachowywała …More
Wszędzie poustawiane plemię żmijowe przez chazarów i masonów ! żaden Polak nie wciśnie się do " TVP " !!!
Jak była prezenterką VOICE OF KIDS -to do żony od razy mówiłem , że wstawili jakąś swoją sztywniarę nie potrafiącą rozmawiać z dziećmi ! -wszystkie jej ruchy , słowa i gesty były pozbawione uczucia , tkliwości i aparycji -TOTALNE DNO !!! Wygląd jej nie odzwierciedlał kobiecości -zachowywała się ni jak baba ni jak chłop !