Ida Nowakowska zamieniła konkurs piosenki Eurowizja w manifest polityczny

Widzowie nie zostawili suchej nitki na gwiazdce TVP opublikowano: 15 maja 2022 Ida Nowakowska, fot. Newseria Wielki finał 66. Konkursu Piosenki …
Dziadek Jacek
Ida Nowak-owska jest żydówką
czesio i muchy
nie kumam tych powiązań żydowsko ukraińskich! przecież banderowcy mordowali też beznapletkowców a tutaj cipa krzyczy na koncercie sława ukrainie! to o co tu biega?
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Masoneria -to żydostwo a Ukrain-0banderowską wykorzystują jako swoje narzędzie do wykonania swojego diabelskiego cel zniszczenia KK-go w drodze do torowania drogi na tron światowy dla swojego " pana " antychrysta ! wiedzą ,że te bestię na każde ich zawołanie będą robić z gojami to co wcześniej ich dziadkowie na Wołyniu !
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
To było widać słychać i czuć przy jej fatalnym każdym występie w Kurwizji !!!
Dziadek Jacek
@czesio i muchy "niebiańska jerozolima" w google
czesio i muchy
Dziadek Jacek - już nie aktualne panie dziadek . nieaktualne! dzięki temu co zrobił pan Putin , legły w gruzach plany beznapletkowych sqrwieli! jeszcze był cień szansy na ichni plam ale okazało się ze bandyci z nad morza martwego zaciagnęli się do armii banderowskiej żeby zabijać słowian a tego wódz rosyjski nie daruje! podziękujmy Władimirowi że pokrzyżował plany powstania nowego państwa z …More
Dziadek Jacek - już nie aktualne panie dziadek . nieaktualne! dzięki temu co zrobił pan Putin , legły w gruzach plany beznapletkowych sqrwieli! jeszcze był cień szansy na ichni plam ale okazało się ze bandyci z nad morza martwego zaciagnęli się do armii banderowskiej żeby zabijać słowian a tego wódz rosyjski nie daruje! podziękujmy Władimirowi że pokrzyżował plany powstania nowego państwa z ludxi bez kawałka skóry na fiucie !
Dziadek Jacek
@czesio i muchy chabad lubawicz obstawił obie strony, wpadłeś w fałszywą dychotomię i jej bronisz czy próbujesz ją promować?
Kwal .
Prawie każdy Celebryta to głupiec...
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Każdy kto przy korycie czy to w Kurwizji czy przy innym korycie to gostek chrzczony brzytwą ,albo czarownica z plemienia żmijowego !!! popatrzcie w tył na premierów , marszałków , dyrektorów szkół , nagminny przypływ " milicjantek " i strażniczek miejskich ........oddziały terytorialne ( to taka Gwardia Ludowa ) - pachołki w razie godziny " W " - gotowi nadstawić swoje tępe głowy za okupanta …More
Każdy kto przy korycie czy to w Kurwizji czy przy innym korycie to gostek chrzczony brzytwą ,albo czarownica z plemienia żmijowego !!! popatrzcie w tył na premierów , marszałków , dyrektorów szkół , nagminny przypływ " milicjantek " i strażniczek miejskich ........oddziały terytorialne ( to taka Gwardia Ludowa ) - pachołki w razie godziny " W " - gotowi nadstawić swoje tępe głowy za okupanta chazaro masońskiego i rezydenta Judę !
czesio i muchy
Kwal - po co to - prawie?
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Kto zna prawdziwe nazwisko tej kolejnej nawiedzonej ustawionej z Kurwizjii ???
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
Wszędzie poustawiane plemię żmijowe przez chazarów i masonów ! żaden Polak nie wciśnie się do " TVP " !!!
Jak była prezenterką VOICE OF KIDS -to do żony od razy mówiłem , że wstawili jakąś swoją sztywniarę nie potrafiącą rozmawiać z dziećmi ! -wszystkie jej ruchy , słowa i gesty były pozbawione uczucia , tkliwości i aparycji -TOTALNE DNO !!! Wygląd jej nie odzwierciedlał kobiecości -zachowywała …More
Wszędzie poustawiane plemię żmijowe przez chazarów i masonów ! żaden Polak nie wciśnie się do " TVP " !!!
Jak była prezenterką VOICE OF KIDS -to do żony od razy mówiłem , że wstawili jakąś swoją sztywniarę nie potrafiącą rozmawiać z dziećmi ! -wszystkie jej ruchy , słowa i gesty były pozbawione uczucia , tkliwości i aparycji -TOTALNE DNO !!! Wygląd jej nie odzwierciedlał kobiecości -zachowywała się ni jak baba ni jak chłop !