06:18
BВП: Екскомуніка на лжепапу Франциска Бергольйо за просування вакцинаційного мРНК-антиєвангелія Лжепапа Франциск Бергольйо за неодноразове …More
BВП: Екскомуніка на лжепапу Франциска Бергольйо
за просування вакцинаційного мРНК-антиєвангелія


Лжепапа Франциск Бергольйо за неодноразове проповідування ковідного антиєвангелія вже накликав сам на себе багаторазову Божу анатему (прокляття). Таким чином він виключив себе з Церкви. Боже слово перестерігає: «Хто би проповідував інше євангеліє, anathema sit – хай буде проклятий – виключений» (Гал. 1,8-9).
Ковідне антиєвангеліє пропагує експериментальну мРНК-вакцинацію, а тим самим і злочини проти основних істин віри та моралі.
8 січня 2022 року в ім’я Триєдиного Бога, Отця, Сина і Святого Духа, в апостольському та пророчому авторитеті оприлюднюю Божу анатему на лжепапу Франциска Бергольйо.
Підпорядковуватися лжепапі, який публічно виступив проти Ісуса Христа і Його Євангелія – це перешкода для спасіння.
Згідно з догматичною буллою «Cum ex apostolatus officio», все, що екскомунікований лжепапа чинив і буде чинити, в духовній сфері є недійсним. Екскомунікований повинен залишити найвищий церковний уряд.
Католики під тяжким гріхом зобов’язані в совісті відділитися від архиєретика і апостата Бергольйо та від його апостазії.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

8.01.2022

Обґрунтування екскомуніки
Лжепапа Франциск Бергольйо зловжив церковним авторитетом для обманювання громадськості з метою просунення експериментальної мРНК-вакцинації.
1) мРНК-вакцина змінює геном людини, а це є бунтом проти Бога-Творця.
2) мРНК-вакцина є частиною процесу чіпування людства, що з духовного погляду є апостазією та сатанізацією.
3) мРНК-вакцинація є частиною процесу редукції – геноциду людства, що є злочином проти Бога і людства.
4) Прийняття вакцинації мРНК-вакциною є сатанинським антихрещенням, оскільки ця вакцина пов’язана зі садистичним відбором тканини з живої дитини, переважно після кесаревого розтину. Опісля дитину убивають.
Однак лжепапа безумно стверджує про вакцинаційний злочин, що це нібито є проявом любові. Крім того, він усіх примушує до злочинної вакцинації під гаслами: «Вакцини для всіх!», «Це треба зробити!», «Сьогодні мусимо вакцинуватися!». Справжніх фахівців в області медицини та людей, які також дотримуються позиції правди, він брехливо затаврував як безвідповідальних і таких, які загрожують т.зв. спільному добру. Він здійснив грубу маніпуляцію та зловживання найвищим церковним авторитетом для здійснення найважчих злочинів проти Бога і людства.