Clicks11

BВП: Відповідь на т.зв. пастирський лист Конференції єпископів Словаччини (КЄС) щодо візиту псевдопапи Франциска

У неділю 29 серпня 2021 року у Словаччині було зачитано пастирський лист Конференції єпископів Словаччини (КЄС) щодо візиту псевдопапи Франциска Бергольйо. За цей злочинний лист проти Церкви та словацького народу несе повну відповідальність глава КЄС Зволенський. Безумовно, багато єпископів не погоджується зі змістом листа. Тут йдеться про зловживання КЄС для вчинення організованого злочину проти Церкви та словацького народу.

Зміст листа ‒ це груба маніпуляція релігійними почуттями. У пастирському листі написано:

Цитата: «Всюди ми будемо сприймати папу Франциска як Петра ‒ Скелю: адже усі потребують знати, що Бог нам об’явив».

Коментар: У чому полягає функція папи як скелі? Папа зобов’язаний захищати правовірне вчення. Що робить Бергольйо? Він скасовує Першу заповідь Декалогу ‒ запроваджує ідолопоклонство демону Пачамамі. Він пропихає содомію, чим скасовує суть Шостої заповіді. У цьому Бергольйо є скелею ‒ він невідступно захищає ідолопоклонство та содомію всупереч Богу та Його слову.

Цитата: «... у що треба вірити, що від нас вимагає Бог і як ми повинні поводитися».

Коментар: Запитувати Бергольйо, що від нас вимагає Бог ‒ це нонсенс, бо Бергольйо є архиєретик і ворог Бога. Бог і Його заповіді застерігають нас від усього того, що робить Бергольйо.

У 2018 році в Ірландії Бергольйо закликав батьків підтримувати дітей у прийнятті гомосексуалізму. По дорозі з Панами він схвалив сексуальне виховання, яке є злочином проти дітей і проти Божої заповіді. При цьому він заявив, що дітям необхідно подавати сексуальність без суворості, тобто без моральних обмежень! Це наступний злочин проти Божих заповідей та проти невинних дітей.

Жестом цілування ніг транссексуалу він схвалює злочинне переоперовування статі. Це звірство. І це він приносить у Словаччину? Це нам через нього об’являє Бог чи антихрист ? Вся гендерна ідеологія ‒ це бунт проти Бога, а Бергольйо пропагує її. Це не Божа, а диявольська програма. Це все злочини та звірства, які фальшивий папа приносить до Словаччини зі своїм візитом. Чи усвідомлює це автор пастирського листа та голова КЄС Зволенський?

Бергольйо пропихає легалізацію шлюбів гомосексуалістів. Бог застерігає нас від содомії, навіть під карою пекельного вогню (Юди 1,7; 2 Пт. 2,6).

Бог не вимагає від нас, щоб ми цілували ноги транссексуалам, що робить Бергольйо. Бог не вимагає від нас, щоб ми пропагували сексуальне антивиховання з гендерною ідеологією та маніпулятивним спонуканням до операції зі зміни статі, як цьому відкриває двері Бергольйо.

Бергольйо не має ні справжньої віри, ні справжньої моралі, а навіть не є папою. Пастирський лист наче б говорив про когось цілком іншого, створюючи для віруючих ореол святого папи, якого тут немає!

У листі Бергольйо оспівується як великий поклонник Пречистої Діви Марії. В Панамі на зустрічі з молоддю Бергольйо дозволив показати грубо єретичну сцену, яка висміювала таїнство воплочення Божого Слова, була хулою на Святого Духа і зневажливим висміюванням Пречистої Діви Марії. А Бергольйо після інсценізації захоплено підняв великий палець на знак того, що повністю ототожнюється із цим цинічним богохульством.

Вершина злочину пастирського листа така: «Ми вас запрошуємо і заохочуємо: необхідність реєстрації принесіть як жертву за Церкву і за спасіння безсмертних душ».

Іншими словами: Вакцинуйтеся експериментальною вакциною, і тоді буде велика ймовірність, що багато з вас до двох років опиняться на цвинтарі ‒ так висловилися про вакцину світові фахівці. І цю жертву, мовляв, маєте принести «за Церкву і за спасіння безсмертних душ». Ця жертва приноситься за берголіанську секту, а не за Христову Церкву. Ця жертва прийняття експериментальної вакцинації ‒ це не жертва Богу, а жертва сатані. А спасіння тих душ, які її принесуть, знаходиться під серйозною загрозою. Сатана вимагає не тільки людських жертв, але й людських душ! А до цього найбільшого злочину заохочує словацьких католиків пастирський лист КЄС! Цей пастирський лист, який підступно пропагує небезпечну вакцинацію, ‒ це:

1) гріх проти П’ятої заповіді, який кличе про помсту до неба;

2) гріх проти Святого Духа і грубе богохульство;

3) зловживання церковним авторитетом для здійснення злочину проти людяності, яким є експериментальна вакцинація.

До того ж, ця вакцина не тільки містить клітини абортованих дітей, що є проявом сатанізму, але й належить до процесу чіпування, від якого Святе Письмо кількакратно застерігає покаранням у вогняному озері. Яким же злочином псевдопапи Бергольйо є те, що разом з масонськими колами він пропихає т.зв. редукцію, тобто геноцид, людства ‒ а у цьому злочині співпрацює голова КЄС Зволенський. Необхідно остерігатися цього спокусника, який зрадив Христа і тягне душі до вічного прокляття.

Як мали би поводитися люди?

1) Однозначно, не брати участі в Літургіях, які буде служити Бергольйо, тому що, з одного боку, вони є недійсними, а з іншого боку ‒ накликають прокляття на кожного, хто бере в них участь. До того ж, умовою участі є вакцинація.

2) Якщо хтось дозволив себе обманути і прийняв вакцину, то повинен каятися і рахуватися з можливістю близької смерті, Божого суду та вічності, і в жодному разі не приймати наступну серію вакцин.

3) В ці дні бойкотувати телебачення, мейнстрім-медіа і не піддаватися впливу цього духа брехні і смерті та духовного прокляття.

Що мали б робити єпископи Словаччини? Нехай кожен єпископ особисто напише від імені своєї дієцезії відкритий лист до Ватикану з вимогою скасування контроверсійного візиту псевдопапи Бергольйо, і хай правдиво застерігає пастирським листом своїх вірних від цієї небезпеки. А також нехай принаймні два або три єпископи проголосять власний синодальний шлях, тобто відділяться від єретика Бергольйо. Потім хай приймуть правовірного папу, щоб цим допомогти врятувати інститут папства. Бергольйо вже запланував до жовтня 2023 року знищити папство своїм синодальним процесом. Власний синодальний шлях вимагає героїзму, подібного до того, який проявили ті святі єпископи і папи, які в минулому заради вірності Христові пожертвували навіть своїм життям як мученики.

Нехай Семиболісна Мати Божа випросить ласку радикального кроку для порятунку Словаччини від смертельної інфекції берголіанства!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

29.08.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8