Clicks34
uk.news

Кардинал Дзен про Traditionis Custodes: вони не могли дочекатися смерті Бенедикта?

20 липня на сторінках OldYosef.hkdavc.com, обговорюючи Traditionis Custodes, кардинал Йосиф Дзен написав: "Чому вони бачать проблему там, де її немає, закриваючи очі на проблеми, створені своїми руками?".

Кардинал зазначив, що Traditionis Custodes зашкодить хорошим людям, та відзначив, що він був "сильно здивований", що він, як колишній член Конгрегації богослужіння і дисципліни таїнств, не був включений до складу людей, з якими проводилися "численні консультації".

Дзен вважає, що активна підтримка Нового Обряду (1970р.) відображає ті помилки, які ця форма літургії включає (а понтифіки і єпископи підтримують їх - прим. ред.).

Дзен звертає увагу на головну проблему, та каже про те, що її суть криється не в тому "яку літургію вибирають люди", а в тому, "чому вони більше не відвідують меси". Половина католиків Європи не вірить в Євхаристію і вічне життя після смерті.

Він вважає, що корінь зла потрібно шукати в бажанні змінити все, а також в упевненості представників церкви, що Другий Ватиканський Собор скасував результати всіх попередніх соборів.

Відзначаючи, що в Traditionis Custodes міститься заклик знищити всі співтовариства Римського Обряду, він говорить: "Не могли б противники Ратцінґера з Ватикану дочекатися моменту смерті Тридентської Меси, який відбудеться в день смерті Бенедикта XVI, а не принижувати Почесного Папу Римського таким жахливим способом?"

Варто відзначити, що Дзен говорить правильні, але непотрібні речі, адже немає ніякого сенсу вести обговорення з тими, хто використовує брехню і обман, щоб вирішити свої власні проблеми і питання.

Зображення: Joseph Zen © newliturgicalmovement.org, #newsYxjfkhylfz