Clicks45
Victory
Mše svaté online v jednotě s prvním papežem Petrem a všemi pravověrnými papeži. Byzantský katolický patriarchát vybídl slovenskou veřejnost, aby odmítla testování a oddělila se od zdroje duchovního …More
Mše svaté online v jednotě s prvním papežem Petrem a všemi pravověrnými papeži.

Byzantský katolický patriarchát vybídl slovenskou veřejnost, aby odmítla testování a oddělila se od zdroje duchovního prokletí, které je spojeno s nepravým papežem Františkem Bergogliem, který svolal Boží prokletí na sebe i na ty, kteří s ním tvoří jednotu. On intronizoval démona Pačamamu do Vatikánu. Schválil sňatky sodomitů. Obojí jsou nejtěžší zločiny proti Kristovu evangeliu, za něž dopadá prokletí dle Gal 1,8-9. Inicioval umělou karanténu, když první uzavřel chrámy a dal příkazy k zneuctění svaté eucharistie. Letos vydal dokumenty, které prosazují čipovanou vakcinaci, která vede k redukci lidstva a do ohnivého jezera. Zmiňování ve mši svaté tohoto zrádce Krista – Jidáše, znovu a znovu svolává prokletí na církev i svět.

Vybízíme proto slovenské biskupy a kněze, aby už nezmiňovali neplatného papeže, ale používali formulaci: „V jednotě s naším prvním papežem Petrem a všemi pravověrnými papeži a biskupy.“ Pak místo prokletí sestoupí požehnání.

Lidé se ptají: Když ale chceme prožít nedělní bohoslužby alespoň nouzovým způsobem online, kde najdeme takovou mši, na které nebude apostata a rouhač František Bergoglio zmiňován? Chceme se oddělit od prokletí a nechceme mít na něm podíl.

Nedělní online mše svaté, kde není zmiňován neplatný papež, můžete sledovat v neděli dopoledne v 9:30 (česky), 11:00 (slovensky) na spreaker.com/show/vysilani-sluzby-bozi.

Doporučujeme, abyste si stáhli tuto mši, kde se zmiňuje svatý apoštol Petr, protože v případě, že vysílání bude zablokováno, byste si mohli alespoň ze záznamu pouštět liturgii v nedělní dopoledne, kdy bývají tyto mše slouženy a můžete tak být v duchovní jednotě.

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr
Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

24. 10. 2020

Byzantský katolícky patriarchát (BKP) je spoločenstvo mníchov, kňazov a biskupov žijúcich v kláštoroch. Na čele BKP stojí patriarcha Eliáš s dvoma biskupmi-sekretármi +Timotejom a +Metodom. BKP povstal z potreby hájiť základné kresťanské pravdy proti herézam a apostázii. Pseudopápeža Bergoglia neuznáva a nepodriaďuje sa mu.