Clicks419
Libor Halik

18.10.2020 policejní provokatéři na Staromáku v demonstraci proti Covid podvodu

Říj 19, 2020

VIDEO: Svědek natočil na Staroměstském náměstí v Praze dvojici policejních provokatérů převlečených za civilistku a člena Hooligans, jak nastupují do policejního auta, odjíždí z perimetru skrze policejní kordon a jakmile je auto pryč, velitel kordonu hlásí do vysílačky všem ostatním útvarům rozkaz: “Zavíráme Staromák, zavíráme!” a okolo stojící svědci jenom nevěřícně komentovali slovy, že policejní provokatéři dělají bordel, potom sednou za volant policejního auta, odjedou z místa činu a vzápětí velitelé kordonu spustí zátah a uzávěru celého náměstí! A ministr vnitra už má připravenou novelu zákona na utajování informací v době Nouzového stavu, protože některé údaje prý mohou vyvolat nepokoje!
Česká republika se den za dnem propadá do podoby totalitního státu, kde veškeré procesy řízení mají na starosti tajné služby, policie, policejní provokatéři a kohorty mainstreamových médií, které slouží jako platforma pro certifikaci lživých informací a manipulativních faktů. V neděli proběhla na Staroměstském náměstí pokojná demonstrace, kterou svolal spolek HON, čili Hnutí Občanské Nespokojenosti a cílem pokojné demonstrace byl protest proti zneužívání virové nákazy pro omezování lidských a občanských práv ze strany orgánů státu.
Demonstrace proběhla v klidu, ovšem v její druhé půli začalo několik desítek údajných fotbalových Hooligans útočit na policejní kordony, začaly se ozývat exploze dělobuchů, výtržníci házeli na policejní kordony okolní vybavení na náměstí, židličky, stolky, popelnice, dlažební kostky, zkrátka cokoliv nebylo přivázáno řetězem. K vypuknutí násilí došlo podle našich informací na pokyn zhruba trojice maskovaných mužů v černém oblečení, kteří násilí spustili a dali k němu povel.

Nedělní demonstrace za lidská práva na Staroměstském náměstí předtím, než provokatéři zahájili rozbíjení pokojného shromáždění
Všichni tři měli přes rameno typickou pánskou kabelku, poznávací znamení policejních provokatérů. V kabelce mají služební zbraň, vysílačku, pouta, doklady a další drobnosti. Nikdo z Hooligans nechodí do rvaček s kabelkou přes rameno, protože ta během rvaček překáží, nepřítel vás za ní může chytit a roztočit kolem dokola. Je to stupidní poznávací znamení provokatérů, případně lidí, kteří vůbec nemají s Hooligans a Rowdies nic společného. Do rvaček se nechodí s kabelkou!
Česká média spolu s premiérem Andrejem Babišem a prezidentem Milošem Zemanem násilí na demonstraci odsoudili a mediální obraz byl okamžitě líčen tak, že odpůrci koronavirových opatření jsou násilníci, chuligání a výtržníci, kteří ničí majetek a útočí na pořádkové síly. Ve skutečnosti v té době nikdo z původních demonstrantů za lidská a občanská práva na náměstí již nebyl, protože demonstrace byla předčasně ukončena, a to právě údajnými členy Hooligans, kteří již v průběhu demonstrace spolku HON o sobě dávali vědět. Pokaždé, když se někde objeví údajní členové fotbalových Rowdies a Hooligans, zavání to policejní provokací s cílem diskreditace oprávněnosti demonstrantů za lidská práva a svobodu.
Model policejních provokatérů na rozbíjení demonstrací lidu za lidská, občanská a dělnická práva pochází z Velké Británie z dob vlády Margaret Thatcher v 80. letech
Je to model převzatý z Velké Británie z dob vlády Margaret Thatcher, která demonstrace za práva dělníků v 80. letech diskreditovala tím, že nechávala ve spolupráci s MI-5 posílat na tyto demonstrace horníků a zaměstnanců v těžkém průmyslu v Liverpoolu, v Leedsu a v dalších městech stovky provokatérů převlečených za fanoušky britských fotbalových klubů. Jejich úkolem bylo narušit protest násilím, aby policejní kordony potom měly zákonný důvod demonstrace předčasně ukončit. To samé se stalo v neděli na Staroměstském náměstí. Máme pro to výbušný důkaz, který zřejmě bude brzy z YouTube smazán, takže video jsme pro jistotu zálohovali.

Provokatér s typickou kabelkou přes rameno.
Svědek natáčel řádění údajných Hooligans na Staroměstském náměstí a když pomalu odcházel, podařilo se mu čirou náhodou natočit neuvěřitelnou scénu. Před policejním kordonem bylo zaparkováno policejní auto Škoda Octavia, když znenadání k autu přišel muž oblečený v černém civilním oblečení, v černém svetru a v černé čepici a doprovázela ho mladá žena v civilním oblečení, která mu podle všeho dělala tzv. krytí, aby to vypadalo, že na demonstraci jsou spolu. Muž si sedl za volant policejního vozu, žena si sedla dozadu a policejní kordon je pustil, aby mohli odjet.
VIDEO: Svědek natočil dvojici policejních provokatérů na Staroměstském náměstí
Svědek, který tuto scénu natočil, jenom nevěřícně komentoval situaci, že policejní provokatér tady dělá bordel a potom odjíždí ze scény. A to není všechno. Jakmile policejní auto s mužem a ženou opustilo Staroměstské náměstí, svědek vzápětí natočil velitele zásahu, jak do vysílačky dává rozkaz ostatním velitelům dalších kordonů okolo náměstí, že je to tady a spouští uzávěru slovy: “Tak jo, zavíráme Staromák, zavíráme!” a policie začala neprodyšně náměstí uzavírat, ale pouštěla z něj civilisty oblečené v civilu. Na náměstí tak zůstali jenom údajní Hooligans, anebo jenom provokatéři. Cílem bylo udělat “bugr” a násilí, pro média, aby to hodně bouchalo a dělalo rámus a bordel, a když dělobuchy došly a bouchat to přestalo, velitel zásahu dal pokyn k uzavření náměstí, protože divadlo skončilo.

Pokaždé, když někdo chce zdiskreditovat demonstraci za správnou věc, za lidská a občanská práva, objeví se tam najednou fotbaloví fanoušci, údajní Hooligans, kteří na povel několika mužů demonstraci zhruba v půlce akce naruší násilím, dělobuchy a útoky na policii, čímž zavdají policii důvod k okamžitému ukončení demonstrace, takže demonstrace končí předčasně, zásadní projevy nezazní, a média navíc přinesou informaci, že demonstrace byla násilná, a že ti, kteří na ní přišli, jsou násilníci, chuligáni a výtržníci, jejichž požadavky nemá smysl se zabývat, protože páchají násilí.
Policie na Staromáku čekala, až “komparsu” údajných Hooligans dojdou dělobuchy a české televizní štáby naberou záběry do večerních zpráv
Marné je potom volání, že organizátoři demonstrace nemají s těmi chuligány nic společného, protože demonstrace jako taková je spolu s chuligány na mediální úrovni strčena do jednoho pytle. Zamyslete se prosím nad jednou věcí: Proč policie neuzavřela Staroměstské náměstí okamžitě a čekala, dokud se ozývaly výbuchy a dokud televizní kamery natáčely záběry zhruba 5 údajných Hooligans, jak hází na policisty židle, popelnice, odpadkové koše, dlažební kostky a petardy? Mediálně vděčné záběry natáčely kamery České televize, TV Prima, CNN Prima News a TV Nova. Jakmile bylo natočeno a došly dělobuchy a petardy, velitel zásahu dostal ze shora povel, že to skončilo a mají uzavřít náměstí. Prostě a zkrátka, údajným Hooligans došly divadelní rekvizity. A víte, k čemu tohle divadlo bylo určeno? Dnes už to víme!

!

Ministr vnitra Jan Hamáček dnes v pondělí ráno oznámil [1], že předloží novelu Krizového zákona, kde by se měl objevit nový Hamáčkův paragraf 38a, který by měl znít: „Informace, jejichž zveřejnění by mohlo ohrozit účinnost krizových opatření, se neposkytují.“ Mezi tyto informace by mohlo patřit úplně cokoliv. Vláda a ani ministerstva by nemusela poskytovat informace o státních zakázkách, o tendrech, ale ani třeba o počtech pozitivně otestovaných lidí, o počtech nemocných lidí, o počtech internovaných lidí v zadržovacích táborech, které se mimochodem již konstruují v Kanadě rozhodnutím tamní vlády, v době Nouzového stavu by se tak nikdo nedozvěděl, kolik lidí je doopravdy v karanténě, kolik lidí je doopravdy v nemocnicích, kolik lidí doopravdy zemřelo na virus, kolik lidí bylo doopravdy pozitivně otestováno.
Ministr vnitra Jan Hamáček pouhý 1 den po demonstraci představil svůj návrh novely Krizového zákona na utajování informací v době Nouzového stavu na zabránění vypuknutí nepokojů… no to je rychlost!
Nic z tohoto by se veřejnost nedozvěděla. A oznámení o této novele přichází pouhý den po výtržnostech a násilí údajných odpíračů opatření a chuligánů na Staroměstském náměstí. Je to dokonale načasované! Ve chvíli, kdy chuligáni v Nouzovém stavu na Staroměstském náměstí útočí na policisty, přispěchává ministr vnitra s novelou na utajování informací, a to s cílem zabránit nepokojům a násilí ve společnosti, které jsme viděli včera na Staromáku. Bože, to je tak průhledné, Honzo, až je to kapke prvoplánové! Netlač tak na tu pilu, je to vidět!

Ministr vnitra Jan Hamáček
Ministr vnitra totiž argumentuje, že v Nouzovém stavu některé údaje mohou vyvolat nepokoje ve společnosti, nebo dokonce výtržnosti a násilí, a proto je třeba přijmout tuto novelu. To načasování je naprosto dokonalé. Včera v neděli bouchaly dělobuchy na Staromáku a na policisty létaly odpadkové koše a už v pondělí ráno představuje ministr vnitra novelu Krizového zákona na utajování informací v Nouzovém stavu v zájmu zabránění nepokojů ve společnosti.
Pokud Hamáčkova novela projde, vláda i ministerstva budou moci utajovat tendry, nákupy, objemy peněz na zajištění vakcín, testů a roušek, veškeré podepsané smlouvy, počty otestovaných, počty nemocných… prostě cokoliv
Myslíte si, že je to náhoda? Že takováto časová shoda násilí na Staromáku a vzápětí předložení novely na utajování informací na zabránění nepokojů prostě vznikla náhodou? Ne, nic jako náhoda neexistuje. Ve fyzice a dokonce ani v kvantové fyzice náhoda neexistuje, existují pouze vzorce, podle nichž se náhoda může simulovat, ale samovolná náhoda ve vesmíru neexistuje. Je to pouze komplexní model vzorců a konceptů, který zapadá do sebe. Nejprve vytvoříte krizi, vyvoláte výtržnosti a řádění chuligánů, a hned poté a zatepla nabídnete řešení krize, a to novelou zákona na utajování informací před občany po dobu Nouzových stavů. A díky Covidu-19 je před námi tolik dalších Nouzových stavů, že si to ani nechcete představit.

Demonstranty za lidská práva z náměstí vytlačily výbuchy dělobuchů
Takže, co je výsledkem nedělního řádění na Staromáku? No přece připravené podhoubí pro hladké schválení novely. A když potom budete chtít zjistit informaci, kolik peněz půjde na nákup špionážní techniky proti obyvatelstvu, nebo kolik půjde peněz na nákupy vakcín, roušek, desinfekcí a testů, tak se nic nedozvíte, protože po dobu Nouzového stavu ty informace budou tajné. Ve chvíli, kdy vláda chce před občany zákonem něco tajit, v tom okamžiku vzniká totalita. V zájmu dobra občanovi zatajíme to, co posoudíme, že by neměl vědět. Panečku, to je dem-okrást-i-je jako řemen!
Aktualizace: Damage control ministerstva vnitra, policista prý byl z anti-konfliktního týmu, jenže někde mu zmizela součást povinné výstroje… antireflexní vesta se vypařila i se služebním číslem?

Takto vypadají skuteční členové anti-konfliktního týmu, předpisová vesta se služebním číslem, kterou nesmí policista jen tak zahodit do koše nebo na ulici a odjet autem ze služby bez ní…
Ministerstvo vnitra ČR bylo přistiženo nepřipravené při mediálním odhalení podivného policisty v civilu a bez služebního označení při usedání do vozu policie a vnitro se snaží v posledních hodinách o damage control. Česká mainstreamová média dostala z vnitra prohlášení, že policista byl členem anti-konfliktního týmu [2], ale tomu neodpovídá podle videa jeho ustrojení. Člen anti-konfliktního týmu podle předpisů musí být oblečen do velké reflexní vesty, která nese služební číslo a další potřebné prvky. Policista nastupující do vozu neměl na sobě ani vestu, ani služební číslo, vestu si nenesl ani v ruce, takže ji asi zřejmě zahodil, když utíkal o život před těmi zlými Hooligans?
Zdroj videa: YouTube [3]
-VK-
Šéfredaktor AE News
aeronet.cz/…niho-auta-odjizdi-z-perimetru/