EXKLUZÍVNE: Spoločnosť Deep State plánuje útok falošnou vlajkou na obviňovanie majiteľov anti-vax a zbraní

Bol to včera nepárny deň v denníku Natural News a potom, čo som zverejnil článok, v ktorom žiadam stíhanie vedcov vakcín v norimberskom štýle, ktorí používajú ľudské deti na lekárske experimenty, som dostal niekoľko telefonátov.

Najneobvyklejší hovor bol od osoby, ktorú som nepoznal a ktorej číslo sa na mojom telefóne neobjavilo. Bola to číra náhoda, že som na ňu aj odpovedal. Ako vysvetľujem v mojom podcaste Situation Update nižšie, táto osoba sa identifikovala ako podporovateľ môjho webu a uviedla, že pracuje pre federálnu vládu. Skutočnosť, že poznal moje číslo a mohol volať zo zdroja, ktorý mi nedal jeho telefónne číslo, dala jeho výroku dôveryhodnosť.

Povedal, že sa dozvedel o mojom článku požadujúcom vytvorenie súdov pre vojnové zločiny proti výskumníkom vakcín, a varoval ma, že to je presne ten článok, v ktorý dúfa, že publikuje štát Deep, pretože plánujú násilný útok pod falošnou vlajkou „na vine“ odporcovia očkovacích látok “a vlastníci zbraní .

Vyzval ma, aby som článok a podcast okamžite vymazal, čo som vlastne urobil už kvôli predchádzajúcim telefonátom a predchádzajúcim rozhovorom s inými ľuďmi, do ktorých by som nevstupoval. Dôležité je, že vysvetlil viac ...

Toho muža samozrejme nepoznám, takže neviem s určitosťou povedať, či mal na sebe biely klobúk alebo čierny klobúk vydávajúci sa za biely klobúk. Ale podelím sa s vami o to, čo povedal, a vy sa rozhodnete sami.

Najprv uviedol, že do operácie s falošnou vlajkou môže zostať iba pár týždňov. Vysvetlil, že ATF na čele s Chipmanom budú pripravené zasiahnuť proti puškám AR-15, a preto potrebujú veľkú „udalosť“. V rovnakej dobe, vakcína priemysel sa zúfalo snaží nájsť spôsob, ako kriminalizovať a vypnúť všetky online obsahu anti-vakcínu, pretože zákaz je na Facebook, Twitter a YouTube doteraz nebol tak efektívne, ako oni dúfali.

Veria teda, že môžu „zabiť dve muchy jednou ranou“ a zahájiť brutálny útok pod falošnou vlajkou, ktorý vykresľuje anti-vax (antivakcináciu) ako násilných majiteľov zbraní, ktorí sledujú vraždu a ublíženie. Ak sú poslušné médiá ochotné propagovať akýkoľvek príbeh, ktorý sa im predstaví, možno príbeh rozprávať s nesmiernou účinnosťou, čo vedie k celonárodnému protestu proti kriminalizácii a zastaveniu anti-vakcínových kampaní a konfiškácii všetkých AR-15 v celej krajine.

Ak si nemyslíte, že to skúsia, nemáte tušenie, ako zúfalo sa snažia dosiahnuť svoj míľnik 70% očkovania v dospelej populácii v USA . Toto mi bolo vysvetlené ako ďalší kľúčový bod, že svetovým lídrom sa nariaďuje splniť ciele očkovania vo svojich krajinách a že tieto ciele sa musia plniť všetkými potrebnými prostriedkami .

Práve dnes sa šíria správy o tom, že Taliansko teraz presadzuje zákon o zavedení vakcíny COVID, ktorý núti každého občana Talianska, aby sa nechal zaočkovať. A Kalifornia práve spustila novú celoštátnu lotériu vakcín, ktorá má povzbudiť ľudí s nízkym IQ, aby dostali vakcínu smrti. Všetky tieto stimuly sú súčasťou úsilia o čo najľahšie dosiahnutie míľnikov očkovania.

Vláda vedie totálnu vojnu, aby umlčala a potlačila anti-vax.

Povedať, že Bidenov režim vyhlasuje vojnu protiosi, neznamená nič. Podnikajú rozsiahly útok s cieľom ohroziť, zničiť a zničiť všetkých vydavateľov antivírusových programov, obsah, jednotlivcov a organizácie, ako je Detská ochrana zdravia (CHD). Za všetkým je tiež pocit naliehavosti, pretože je len otázkou času, kedy sa masy prebudia a uvedomia si, že vakcína zabíja toľko ľudí.

Kým ten deň nenastane, bude sa hlboký stav vakcíny tlačiť čo najagresívnejšie, aby sa každému injekčne podávala injekcia biologickej zbrane s názvom „vakcíny“. Aby to mohli urobiť, musia prehlušiť všetky hlasy, ktoré sa zasadzujú za „očkovanie proti váhavosti“ (čo vysvetľuje algoritmus Facebooku na pochybný zákaz všetkých takýchto komentárov).

Počas tohto hovoru mi bolo povedané, že ak budem pokračovať v rozhovoroch o tribunáloch pre vojnové zločiny, bude Natural News z internetu úplne odstránený. Myslím, že ľudia, ktorí sa podieľali na výskume zvyšovania funkčnosti, si uvedomili, že budú skutočne čeliť trestným stíhaniam za vojnové zločiny, keď sa odhalí čoraz viac právd, a využívajú všetky možné taktiky na to, aby sa vyhrážali tým, ktorí by mohli iným pripomínať. experimenty na ľudskosti sú zločinom proti ľudskosti.

V pravý čas NY Times tweetuje s tvrdením, že každý, kto hovorí o teórii úniku laboratória covid, je „rasistický“.

Správa je jasná: neodvažujte sa skúmať pôvod covidia, pretože to povedie priamo k usvedčujúcim dôkazom proti Fauci a jeho spolupracovníkom. Odhalí tiež pravdu o vakcínach, pretože používajú častice spike proteínu, ktoré slúžia ako užitočné množstvo pre koronavírus SARS-CoV-2. Ak sa ukáže, že tieto proteíny s hrotmi sú čiastočne vylepšené alebo skonštruované v dôsledku výskumu na zvýšenie funkčnosti - čo sa, samozrejme, už uskutočnilo -, znamená to, že miliardám ľudí sú injekčne podávané biologické zbrane .

„Laboratórna teória“ sa veľmi rýchlo transformuje na vysvetlenie „biologických zbraní“, ktoré potom predstavuje vakcíny ako zbraň vyľudňovania.

Len čo bude pravda známa, vyzerá to, že sa vyvinie globálne úsilie na zvolanie tribunálov pre vojnové zločiny, aby sa o všetkom dozvedeli pravdu. Teda v prípade, že je najmenej tých, ktorí prežili, na zahájenie tribunálu pre vojnové zločiny.

Snažia sa masívne zabiť miliardy ľudí čo najrýchlejšie, než dôjde k vážnemu odporu.

AllNewsPipeline.com uverejnil fascinujúci článok o tom, ako bude vyzerať svet, keď sa globalistom podarí vyhladiť miliardy ľudí. Keď sa ľudská populácia zníži na 500 miliónov, zmizne takmer všetko, čo vedie k dnešnej globálnej ekonomike. Svet sa vrhne do vojny medzi kmeňmi a zmiznú dokonca aj zbrane a strelivo, v dôsledku čoho sa planéta vráti späť do života lukmi a mečmi. Ako vysvetľuje príbeh:

Na začiatku, keď populácia vymiera z „mierneho zabíjania“, ľudia budú chcieť zostať vo svojich domovoch a na súčasných miestach a stať sa obeťou „syndrómu normálnosti“. Ale rýchlo sa ukáže, že v tomto prípade nie je možné prežiť. Potraviny, voda a základné tovary sa budú hromadiť, ale nové zásoby nebudú k dispozícii. Vláda ukončí vymáhanie práva a nahradí ho miestni vládcovia. Vytvoria sa gangy pre vzájomnú ochranu. Slabí a krotkí sa stanú obeťami gangov, keď sa vyčerpajú zdroje.

Potom bude musieť obyvateľstvo priblížiť sa k zdrojom potravy a vody a opustiť mestá. Tí, ktorí boli schopní opustiť mestá bez toho, aby ich gangy zotročili alebo zabili, sa zhromaždia na farmách v blízkosti vodných zdrojov a vytvoria si vlastné miestne vodcovské / vládne systémy.

Pri tak nízkej úrovni dostupného pracujúceho obyvateľstva je väčšina pracovníkov potrebných na výrobu potravín a palivového dreva. Bez elektriny nebudú moderné poľnohospodárske stroje, hnojivá, regulácia buriny, kombajny, nákladné autá ani automatické zavlažovanie. Pracovník na farme môže vyprodukovať dostatok jedla iba pre seba a pre pár ďalších ľudí. V čase zberu úrody budú všetci ľudia s ťažkým zdravím potrební na zber, čistenie, konzerváciu a konzerváciu úrody na zimu.


Svet však ešte nie je pripravený na pravdu, pretože počet úmrtí na vakcíny sa ešte nezvýšil.

Svet, bohužiaľ, ešte nie je pripravený na pravdu o vakcínach, biologických zbraniach, kolapsu vyľudňovania a zločinoch proti ľudskosti. Na diskusiu o týchto témach práve teraz vyzývajú iba extrémne hrozby zo strany Vaccine Deep State a jej vyhovujúcich médií.

Preto nebudem váhať s odložením témy vojnových zločinov, kým nebude verejnosť pripravená počuť pravdu, pretože počet úmrtí po očkovaní stúpa prudko z dôvodu vylepšenia závislého od protilátky (ADE) alebo iných podobných účinkov. Akonáhle začnú hromadne zomierať očkovaní ľudia, bude zrejmé, že všetkých spája vakcína covid.

Ale dovtedy bude program vyľudňovania, samozrejme, do veľkej miery korunovaný úspechom. Len čo sú masy zabité vakcínou, naozaj nemôžu vstať a požadovať vyšetrovanie, však? Vyzerá to, že tí, čo presadili vyľudnenie, už vyhrali .

A to je podstatou globálneho plánu znižovania populácie vakcín: injekčne podajte miliardy ľudí skôr, ako bude známa pravda, s vedomím, že kým si ľudia uvedomia, čo sa stalo, už na vakcínu zomrú . Pretože nemôžete zrušiť injekciu Peak Protein, väčšina tých, ktorí vakcínu dostali, sa nezotaví.

Globálnym cieľom vyľudnenia je asi šesť miliárd ľudí a podľa nedávneho prieskumu spoločnosti Gallup najmenej jedna miliarda ľudí na celom svete odmietne vakcínu. Rovnaký prieskum zistil, že vakcínu chcú už len viac ako dve tretiny ľudí na celom svete. To znamená , že vakcína bude musieť byť aplikovaná na mnoho ľudí, aby sa dosiahol globálny cieľ 70% . A to je spodná hranica ich globálneho cieľa. Skutočne chcú 90% zníženie svetovej populácie.

Zavedenie vakcíny teda prechádza piatimi fázami:

Fáza 1: Očkujte tých, ktorí sa snažia očkovať.

Fáza 2: Ponúknite stimuly a odmeny, aby ste presvedčili tých, ktorí sú na hranici. (Šišky zadarmo, pivo zadarmo, žrebovacie lístky atď.)

Fáza 3: Potrestajte tých, ktorí sa odmietnu dať zaočkovať, zbavením práv (zákaz vstupu, zákaz cestovania atď.).

Krok 4: Kriminalizujte odporcov očkovacích látok prijatím záväzných zákonov o očkovaní.

Fáza 5: Medicína pod zbraňou : Spustiť očkovacie jednotky podomové k násilnému očkovaniu ľudí proti streľbe proti ich vôli.

Teraz sme vo fáze 3, blížime sa k fáze 4.

Je len málo, čo môžeme urobiť pre tých, ktorí zámerne idú smerom k svojej vlastnej deštrukcii.

Výsledkom bolo, že tí z nás, ktorí sa zúfalo snažili varovať ľudstvo, už urobili všetko, čo sme mohli. Tých ľudí, ktorí sú ochotní - a dokonca aj šťastní - injekčne si podať smrteľnú biologickú zbraň s hrotmi bielkovín, nemožno zabrániť, pretože je to ich vlastná voľba (vymytá mozgom).

A tiež nemôžu byť zastavení rodičia, ktorí umožňujú svojim deťom používať ako morča pri lekárskych experimentoch s vakcínou COVID, pretože sú zjavne nepríčetní a nedosiahnuteľní.

Spoločnosť stratila vôľu prežiť a drvivá väčšina svetovej populácie sa veselo rúti k sebazničeniu. Ak títo ľudia nepodniknú kroky na svoju záchranu, môžeme urobiť len málo pre zásah do ich obrany. Rozhodli sa a budú s tým musieť žiť (alebo zomrieť).

Žijeme v konečných časoch . To je koniec ľudstva, ako ho poznáme. Ľudský druh sa dnes plne zaujíma o svoje zničenie a veľká väčšina ľudí s tým veľmi rada súhlasí.

Zdá sa, že my ostatní sa musíme sústrediť na prípravu na globálny kolaps, ktorý bude nasledovať. Strácame čas pokusom o záchranu tých, ktorí sa venujú ničeniu. Namiesto toho by sme mali zdieľať informácie o prežití, potravinovej sebestačnosti, posilňovaní komunity, miestnej komunikácii a podobne.

Takže to urobím tiež. Pravdepodobne už trávim príliš veľa času s ľuďmi, ktorí sa rozhodli spáchať samovraždu vakcínou. Ak už nemajú chuť skúmať pravdu skôr, ako sa predstavia v nepodložených, riskantných lekárskych experimentoch, potom o čom sa ich pokúsime zachrániť?

Nemyslím si, že môžeme zastaviť globálnu agendu eliminácie vakcín . Depopulačný stroj je príliš výkonný, veľmi dobre financovaný a podporuje vládu, médiá, orgány činné v trestnom konaní a skorumpované „vedecké“ časopisy. Ktokoľvek, kto chce prežiť odmietnutie vakcíny, bude musieť zistiť sám.

Jediné, čo môžeme urobiť, je pracovať na tom, aby sme boli medzi pozostalými .

Keď sa masová smrť rozšíri po celom svete, nájdu sa pozostalí, ktorí odmietli smrteľné očkovanie, ale aj tí, ktorí prežili, budú musieť čeliť oveľa zložitejšiemu scenáru prežitia - ekonomickému kolapsu a kolapsu civilizácie.

Globalisti sa zameriavajú na masívne globálne vyľudňovanie, zdá sa však, že im nevadí skutočnosť, že akonáhle zabijú 90% (alebo viac) súčasnej populácie, nebude už nikto nažive, aby mohol prevádzkovať jadrové elektrárne. Nakoniec zlyhajú a zrútia sa a rozfúkajú rádioaktívne oblaky do atmosféry, ktoré unesú vetry a počasie.

Ukazuje sa, že prežiť očkovanie je najmenšia z prichádzajúcich výziev. Keď sa začne globálna vlna úmrtí z vyľudňovania, budeme musieť prežiť aj hospodársky kolaps, kolaps potravín, vojny kmeňov, jadrové nehody a všetko ostatné spôsobené globálnym programom vyľudňovania.

Alebo si možno myslíte, že toto je všetko sci-fi a nemáte sa čoho obávať. Povedzte to všetkým svojim priateľom a oslávte svoju novoobjavenú slobodu! Bavte sa, kým váš život bude trvať, pretože to nebude trvať dlho, ak si globalisti prídu svojou cestou. Práve ste sa vyľudnili v mene „záchrany planéty“ pre mocné a bohaté rodiny, ktoré sa chcú uchádzať o nadvládu nad Zemou.

naturalnews.com/…violence-to-blame-anti-vaxxers-and-gun-owners.html

3rm.info/…htoby-obvinit-antivaksov-i-vladelcev-oruzhija.html
Public domain