lt.news
34

Šį vakarą: Pranciškus vaidins šokantį lokį oligarchams

Sekmadienio vakarą Pranciškus pasirodys Fabio Fazio pokalbių laidoje „Che tempo che fa“, kuri yra valstybinės televizijos „Rai3“ dalis, kuri nekenčia Bažnyčios ir myli Pranciškų.

Fazio yra tų kairiųjų milijonierių, kurie gyvendami vilose ir pusryčiaudami ikrus, propaguoja „vargšus ir imigrantus“. Bėgant metams jo laidoje buvo tokios būtybės kaip Al Gore, Gates, Thunberg, Fauci, Pelosi ir Obama.

Tėvas Arielis Levi di Gualdo mano, kad Pranciškaus pasirodymas yra ženklas, kad „tragiškas pontifikatas baigiasi satyra“ (IsolaDiPatmos.com, vasario 5 d.), aiškindamas, kad Fazio pasirodymas „daugelį metų peikė katalikų doktriną ir moralę“.

Jis klausia Pranciškaus, kaip jis gali pasirodyti laidoje, kurioje savaitės viešnia, oligarchų komikė Luciana Littizzetto „metus metus mėto bažnyčią ir dvasininkus, tyčiojasi iš katalikų doktrinos, moralės ir Italijos vyskupų sielovados bet kokia proga“.

Di Gualdo nuomone, Pranciškus elgiasi kaip „nenuspėjama ir nevaldoma laisva patranka“. Jis cituoja Fultoną Sheeną: „Kai Dievas nori nubausti žmoniją, jis neduoda popiežiui, kurio jai reikia, bet palieka Bažnyčią su popiežiumi, kurio ji nusipelnė“.

Paveiksliukas: Fabio Fazio, #newsCvughjvhio