Clicks99
Judica me
1

26.11.2010, 12:00 - Księga Apokalipsy

Moja szczerze umiłowana córko, dziś jest dzień, w którym Moje Serce jest rozdarte przez nieporządek i głębokie nieszczęście na świecie. Patrzę z rozpaczą, gdy świat powstaje w gniewie, jedni przeciw drugim. Wiele smutku wypływa z wiedzy, że te proroctwa się zrealizują, ale znaczna część ludzkości dalej nic nie będzie rozumieć.
Módlcie się za Rosję, aby została poświęcona Mojej Matce Najświętszej
Oni ciągle nie chcą uznać, że te wydarzenia zostały przepowiedziane w Księdze Jana. Tak wielu, wielu będzie teraz cierpieć z powodu braku wiary. Módlcie się teraz, by Rosja ostatecznie ustąpiła i pozwoliła w końcu na poświęcenie jej w Imię Mojej Matki Najświętszej. Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby to nastąpiło, ponieważ to przez modlitwę te wielkie dokonania będą możliwe. Jeśli to się stanie, miliony ludzi zostaną ocalone. Bo zagrożenie jest takie, że siły komunistyczne powstaną teraz wraz z wężem i połączą się, pozostawiając was, dzieci, bezsilnymi.

Patrzcie teraz na tempo, z jakim narody powstają do walki. Szybkość wydarzeń na świecie spowoduje wiele osłupienia, gdy dokonują się z całą swoją intensywnością. Moi wyznawcy, musicie Mnie słuchać. W szerzeniu nawrócenia i rozpraszaniu tych niszczycielskich wydarzeń będą niezbędne grupy modlitewne. Nawet ci z was, co są zadowoleni ze swojego życia, w którym do wszystkiego się przyzwyczaili, nie będą mogli już dłużej pomijać tych wydarzeń. Musicie Mnie teraz słuchać i uznać, że te wydarzenia, przepowiedziane w Księdze Apokalipsy, właśnie mają się wypełnić.
Trzymajcie się teraz za ręce w modlitwie. Nawet jeśli macie w swoich sercach jedynie iskierkę uczucia wobec Mnie, poproście Mnie, abym was trzymał, tak abym mógł rozpalić i umocnić waszą wiarę we Mnie.
Będę walczył o każdego z was
Będę walczyć, aż osiągnę cel, by zbliżyć was wszystkich do Mojego Serca, czy jesteś dzieckiem, nastolatkiem, młodym dorosłym, w średnim wieku czy starcem - w Moich Oczach wszyscy jesteście tacy sami. Jesteście Moją drogocenną umiłowaną rodziną - każdy z was. Nikt nie jest wykluczony, nawet ci z was, którzy nie uznają tego, że istnieję. Nawet ci z was, którzy przyjmują, ale Mnie nienawidzą - wciąż was kocham. Moja Miłość jest tak bardzo żarliwa, że nie jesteście w stanie tego zrozumieć, a ja uczynię wszystko, co jest w Mojej mocy, by przyprowadzić was z powrotem do Mojego stada. Tak łatwo nie oddam waszej duszy szatanowi.
Proszę, zwróćcie się do Mnie
Proszę, zwróćcie się do Mnie - nieważne, jak wiele macie wątpliwości - i pozwólcie Mi napełnić wasze serce Moją Boską Miłością. Jedno tylko zasmakowanie tej Miłości pomoże wam przygotować się do Życia Wiecznego w Raju ze Mną, Moim Ojcem Przedwiecznym i z waszymi braćmi i siostrami. To jest wasze Dziedzictwo, wasze prawowite Dziedzictwo.
Nie zmarnujcie tej szansy na zbawienie. Gdy wasze życie na ziemi dobiegnie końca, będziecie mieć dwie możliwości w przyszłym życiu. Niebo w Raju lub głębiny piekła z szatanem, który zabierze was ze sobą z powodu grzechów, do których popełnienia kusi was na ziemi. Otwórzcie teraz oczy. Pamiętajcie, śmierć na ziemi może przyjść każdego dnia, w każdym czasie i wtedy, gdy najmniej się tego spodziewacie.
Przez to Orędzie błagam was, byście dostrzegli Prawdę przed Dniem Sądu. Zawsze pamiętajcie, kocham was, niezależnie od tego, jak ciężko grzeszycie. Kiedy zwrócicie się do Mnie i poprosicie Mnie o przebaczenie z głębi waszego serca, otrzymacie przebaczenie. Nawet w chwili waszego ostatniego tchnienia.
Wasz umiłowany Zbawiciel
Jezus Chrystus