Clicks287
aron+
1
Świętość zaczyna się zwyczajnie... od uśmiechu! Statystyki twierdzą, że w Polsce około połowa wiernych, czyli raczej osób wierzących, nie bierze udziału w Mszy św. Doroczne liczenie parafian przynosi…More
Świętość zaczyna się zwyczajnie... od uśmiechu!

Statystyki twierdzą, że w Polsce około połowa wiernych, czyli raczej osób wierzących, nie bierze udziału w Mszy św. Doroczne liczenie parafian przynosi wynik przechylający się w jedną czy drugą stronę o parę procent: 48%, 49%, tu i ówdzie 51%. Mnożą się więc często wywiady, podczas których pada pytanie: dlaczego przestałaś/eś chodzić do kościoła?

👉 "Świętość zaczyna się zwyczajnie... od uśmiechu!" - tyniec.com.pl/duchowosc/997-swietosc-za…

👉 Pozostałe publikacje ojca Leona - tyniec.com.pl/19-ksiazki-ojca-leona

Odpowiedzi padają najrozmaitsze. Często: „To już nie dla mnie, w Pana Boga wierzę, ale w Kościół to już nie”. Niekiedy, wcale nie tak rzadko, trzeba iść do supermarketu. Czasem księża nie zachęcają swoją postawą. Czasem też współwierni, bo często się słyszy: „Ci, co chodzą do kościoła, to najgorsi” (i tych najgorszych sporo się tutaj zebrało). My jednak dziękujemy Panu Bogu dzisiaj za to, że wezwał nas, byśmy byli przed Nim, stali przed Nim i Jemu służyli.

pozdrawiamy
Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
tyniec.com.pl

www.youtube.com/watch
borgan
O. Leon ma czerstwe zdrowie.