Clicks1
NewsLetters

Примусова вакцинація 2021 ‒ смерть. В чому порятунок? (+ відео)

Дивіться це відео також на:
wistia.com/medias/pv9ugqovht
rumble.com/vg9e0x-27311937.html
ugetube.com/watch/1uKqyLfDPPGodAO

cos.tv/videos/play/27569684693947392

Проходить нав’язувана масова вакцинація людства, хоча мільйони можуть померти від експериментальних вакцин. При тому ці вакцини не запобігають ні інфекції, ні передачі вірусу.

Існують три великі проблеми стосовно мРНК-вакцин:

Першою проблемою є серйозні побічні дії. Однак більшість установ не хоче визнати, що це наслідки вакцинації. Здорові молоді люди помирають за декілька годин після вакцинації, але громадськості стверджують, що це всього лиш збіг обставин.

Друга проблема, викликана мРНК-вакциною ‒ це патогенний спалах, тобто цитокінова буря.

Імунна система вакцинованих при подальшому контакті з вірусами буде реагувати перебільшено, і це спричинить багато смертей. Очікується, що це відбудеться восени поточного року, а потім впродовж зими при контакті з новою мутацією вірусу. Внаслідок епідемії, хвороб та смертності, які виникнуть після вакцинації, уряди почнуть парадоксально нав’язувати наступні серії вакцинації. Справжніх та чесних спеціалістів знову позбавлять можливості виступати в мас-медіа.

Існує підозра, що багато хто з тих, які вакцинувалися перед камерою або помпезно оприлюднили свою вакцинацію (наприклад, псевдопапа Бергольйо), насправді не прийняли експериментальну вакцину, а лише плацебо.

Третя велика проблема полягає в тому, що тіла вакцинованих мРНК-вакциною стають лабораторіями, які продукують смертельні віруси! Крім того, вакцина створює в організмі специфічні та тривкі антитіла, які повністю пригнічують природні імунні системи. Вакциновані індивідууми будуть під великою загрозою, як тільки почнуть поширюватися нові мутації, адже їхній організм постійно і виключно зосереджений на захисті від тієї мутації вірусу, яка вже була подолана. Вчені, які виробляють вакцини, не можуть випередити мутуючий вірус, тому прагнути вирішити проблему новими вакцинами ‒ це абсурд! У будь-якому випадку вакцини були б неефективними і ще погіршували б ситуацію.

Політики та мас-медіа знову будуть брехати і звинувачувати у збільшенні смертності тих, які відмовилися від вакцини. Однак експерти доводять, що саме вакциновані будуть тими, хто найбільше загрожуватиме людству. Вони будуть головною загрозою для кожного, хто був вакцинований, а також для того, хто не був вакцинований. Причина полягає в тому, що віруси, які вони поширюють після вакцинації, є більш небезпечними, ніж первинні. Мутації будуть все сильнішими і смертельнішими. Якщо цю програму вакцинації не зупинимо зараз, то не буде перебільшенням сказати, що під загрозою знаходиться саме майбутнє людства! Метою мРНК-вакцинації не є наше здоров’я, але наша редукція ‒ смерть!

Нехай наші вуха пройме плач тих, які втратили своїх близьких через жорстокі ковід-заходи. Їм відмовили у лікуванні і вони померли від серйозних захворювань.

Нехай кожен християнин зробить іспит совісті:

Чи шукав я правду стосовно фальшивої пандемії, або ж не хотів чути правду?

Спеціалісти підтверджують, що мРНК-вакцина змінює людський геном; в результаті це веде до винищення людського роду. А я на це мовчу?

Відомо, що дана вакцина містить тканину, заживо вирвану з ненародженої дитини ще перед її вбивством. А я до цього байдужий?

Сьогодні кожен християнин, а також кожна людина, через запрограмовану пандемію та примусову вакцинацію, опиняється лицем в лице зі смертю. У цій критичній ситуації Візантійський Вселенський Патріархат б’є на сполох! І твоєму життю загрожує реальна небезпека. І після твоєї смерті буде суд, а потім щаслива чи нещаслива вічність. Кожного чекає або вічна кара у пеклі, або вічне щастя у небі. Це найважливіша річ, про яку, однак, людина постійно і легковажно забуває.

Смерть

Кожної хвилини помирають тисячі людей. Кожної години помирають десятки тисяч людей. Скільки їх помирає за день? За місяць? За рік? Сон ‒ це образ смерті. При смерті душа відділяється від тіла. Людський дух повертається до Бога, який дав його (Еккл. 12,7). Святий Іван Золотоустий каже: «Смерть ‒ це дорога у вічність». Тіло розпадеться в порох. Тіло ‒ це наче скринька або одяг душі, який при смерті знімається. Смерть не є справжнім злом, тому що багатьом відкриває шлях до неба.

«Святі прагнули смерті, як моряк пристані, подорожній ‒ мети своєї подорожі, а рільник жнив», ‒ говорить св. Іван Золотоустий. Христос попереджає нас: «Будьте готові, бо не знаєте ні дня, ні години!» ‒ і порівнює смерть зі злодієм. Щасливо помирає той, хто під час смерті не має важкого гріха.

Відразу ж після смерті настає суд. Біблія сповіщає: «Призначено чоловікові раз умерти, а потім буде суд» (Євр. 9,27). На суді відкриється все наше життя і з нами буде вчинено саме так, як ми чинили зі своїми ближніми. Будуть відкриті і наші найпотаємніші вчинки і думки. Христос каже: «Нема нічого захованого, що не стало б явним, ані нічого тайного, що не стало б знаним і на яв не вийшло» (Лк. 8,17). Відразу ж після суду прийде відплата.

Небо

Небо ‒ це місце вічної радості. Небо ‒ це місце і стан. Це блаженний стан душі, яка оглядає Бога (Мт. 18,10). Радості неба невимовно великі: «Те, чого око не бачило й вухо не чуло, що на думку людині не спало, те приготував Бог тим, що люблять Його» (1 Кор. 2,9). Ми будемо учасниками Божественної природи (2 Пт. 1,4) і будемо подібні до Бога (1 Ів. 3,2). В небі є багато осель (Ів. 14,2). Хто б думав, що небесні радощі полягають у добрій їжі і тому подібне, той був би подібний до коня, який думає, що на весіллі його господаря на столі є сіно.

Святі вже не будуть страждати ні від голоду, ні від спраги (Одкр. 7,16). Смерті вже не буде, ні скорботи, ні плачу, ні болю (Одкр. 21,4). Вони також не зможуть вже грішити, чинити зло, бо їхня воля буде постійно з’єднана з Божою волею. Радості неба тривають вічно. Христос каже: «Тоді праведники увійдуть у життя вічне, яке не має кінця». Зразу до неба прийдуть лише ті душі, які є досконало чисті від усіх гріхів і кар за гріхи, а також мученики. Апостол Павло вчить: «Через багато страждань нам треба ввійти в Царство Боже» (Ді. 14,22). «Царство Небесне здобувається силою» (Мт. 11,12). Сотні тисяч мучеників перед нами відмовилися зрадити Христа і принести в жертву поганським ідолам зерно ладану, а радше зазнали жахливих мук і смерті.

Сьогоднішній ковідний час дає нам подібний шанс. Багато чесних людей, які виступлять за правду і за Христа, будуть названі ворогами людства та ліквідовані. Але ця героїчна смерть ‒ це честь і засіб спокутування гріхів та здобуття мученицького вінця. Її мав би прагнути, особливо сьогодні, кожен мудрий християнин. Ніхто не уникне смерті. Якщо можеш прийняти мученицьку смерть, то це велика ласка і привілей. Апостол взиває: «Де розмножився гріх, перевершила благодать!» Святий Вінкентій взиває: «Радощі святих такі великі, що навіть усі муки мучеників не мають такої вартості, щоб заслужили на одну годину небесного блаженства».

Пекло

Пекло ‒ це місце і стан душі. Христос називає пекло вічними муками. Він каже: «І засуджені підуть на вічні муки» (Мт. 25,46). Святий Іван Золотоустий застерігає «Не роздумуймо стільки про те, де є пекло, але радше про те, як його уникнути». Святий Іван Дамаскин пояснює: «Причиною мук у пеклі не є Бог, але сама людина». Велике страждання в пеклі спричинене насамперед тим, що: 1) засуджені ніколи не побачать Бога, 2) перебувають у присутності злих, 3) знаходяться у вогні і терплять також великі душевні муки.

Засуджених мучить подвійна кара: по-перше, вони відділені від споглядання Бога ‒ це кара втрати (poena damni), а по-друге, вони мусять зносити страждання ‒ це кара чуттєва (poena sensus). Втрата споглядання Бога є найбільшою з пекельних кар. Чим цінніше втрачене добро, тим більший біль, як каже святий Альфонс: «Засуджені втратили благо безмежної вартості, а тому можемо сказати, що їхній біль безмежно великий». Святий Августин додає: «Це справедливо, що Бог відкидає того, хто Його вже перед тим відкинув». Тому святі на землі тремтіли вже від самої згадки про втрату споглядання Бога.

Засуджені будуть завдавати великих мук і одні одним, бо ненавидять один одного.

«Наш вогонь, в порівнянні з пекельним вогнем, є холодним» ‒ каже св. Вінкентій. Пекельні душевні муки полягають у постійних докорах сумління. Засуджені будуть у повному відчаї, бо пізнають, якими легковажними вони були, коли стільки разів відкинули Божу ласку, дану для спасіння. Нема визволення з пекла, бо час ласки минув (Ів. 3,36). Сатана зі своїми демонами буде навіки мучений у вогні та в сірчаному озері, день і ніч (Одкр. 20,10).

Часто згадуй про пекло. Це захистить тебе від гріха і зла, як вогонь відлякує лева від здобичі. Тому святий Бернард каже: «Часто згадуй у своєму житті про пекло, щоб після смерті в ньому не опинитися». А св. Іван Золотоустий застерігає: «Хто не рахується з пеклом або не пам’ятає про нього, той не уникне його». Хто в пекло не вірить, той немовби зав’язує собі очі, щоб не бачити прірви, в яку впаде.

Що ми повинні робити, щоб не попасти в пекло?

Ми повинні відвернутися від своєї фальшивої дороги гріха, прийняти Христа, віддати Йому свої гріхи, змінити своє мислення і вірити в Євангелію (Мк. 1,15).

Як ти повинен пережити останній момент, щоб бути спасенним?

Розбуди досконалий жаль! Як? Усвідом, як розбійник на хресті, своє грішне минуле, і очима віри подивися на Христовий хрест. Повторюй з вірою Ісусове ім’я. «Хто призове ім’я Господнє, спасеться». Наполегливо взивай: «Ісусе, Ісусе, Ісусе, помилуй мене, грішного!» Повторюй це п’ять разів, до кожної рани розп’ятого Спасителя.

А оскільки ти не знаєш, коли прийде твоя остання година, взивай Ісусове ім’я хоча би раз на день, найкраще ‒ перед сном. Але це мінімум. Щодня виділи собі одну годину на молитву і дай Богу обіцянку, що так будеш молитися аж до своєї смерті. Ісус каже: «І однієї години не спромоглися чувати зо Мною? Чувайте і моліться!» При цьому можеш деякий час читати Святе Письмо.

Взивай Ісусове ім’я. В Ньому є прощення твоїх гріхів. В Ісусі є твоє спасіння і вічне життя!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

20.04.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

list-manage.com/subscribe?u=bed9f40cf4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c