Stylita
3365.8K
KUKY1212 shares this
1
film.
láska ježiša k námMore
film.

láska ježiša k nám
gelur shares this
48
Filmy.
Všetko filmyMore
Filmy.

Všetko filmy
aobubo
Jecminku, ten koment byl na tvoji noční reakci ,ale rychle jsi si ho smazal
aobubo
dej si pohov Jecminku
2 more comments from aobubo
aobubo
Zapoměl jsem na jedno fantastické slovíčko, které je mnohdy zatěžko vyslovit ... odpouštím ... bez odpouštění nikdo nemůže jen tak očekávat, že mu bude odpuštěno... když Bůh odpouští, tak zapomíná na to co jsme kdo špatného udělali, zapomeňme vzájemné křivdy skrze odpuštění ... vzývejme Boha ať v nás zazáří Kristus ...:)
aobubo
Já jsem také s Jecmínkem Username.
V poslední době mi ale příjde, že proti čemu vždy vystupoval s kritikou,jako na chování a podivným praktikám jedinců, jako ironii a obracení slova vzůru nohama, jako jakousi hru kdo z koho, se poznenáhlu stalo jeho vlastním stylem .Jakoby propadl jejich zákeřnosti z dennodeního tlaku a pro svůj nesmiřitelný postoj to vrací na zpět.Bohužel i těm, kteří ho …More
Já jsem také s Jecmínkem Username.
V poslední době mi ale příjde, že proti čemu vždy vystupoval s kritikou,jako na chování a podivným praktikám jedinců, jako ironii a obracení slova vzůru nohama, jako jakousi hru kdo z koho, se poznenáhlu stalo jeho vlastním stylem .Jakoby propadl jejich zákeřnosti z dennodeního tlaku a pro svůj nesmiřitelný postoj to vrací na zpět.Bohužel i těm, kteří ho maji rádi a chtějí být jeho přáteli a co mu nijak neškodí.A jak se zdá jejich smysl vše znemožnit a zpochybnit se jemu nyní stalo zbraní a municí a bezrosmyslu pálí kolem sebe jako krysa v koutě.
Lidé co se mezi sebou perou jako nepřátele občas přejímají způsoby protivníka, aniž si toho uvědomují.A jak je psáno kdo s čím zachází, tím i schází.
Na rady nedá, pořád se do něčeho vrtá a tady je výsledek.
Jinak, co se týče obvinění, že je satanista, homosexuál, pohan a kdo ví co je hloupost a falešné obviňování.Je dobrým tátou i manželem a také dobrým křesťanem.Občas
člověk podléhá pokušení ze slabosti a toto virtuální klábosení je toho důkazem.
Rozhodně mě mrzí postoj Pařeze, který je taktéž dobrým křesťanem a pro smysl cti i té dědicí volí tak jak volí, ale tím obhajuje zdejší nepokoj a řádění jistých jedinců a nakonec člověka kněze, který mnohem více škodí svou bludnou představou vše ocejchovat satanismem a nepravdivým proroctvím.Kterého je až až.
Všichni děláme chyby, ale u těch se dá poučit a to nejdůležitější je prosit Boha o odpuštění a napravit se...všichni věříme v jednoho Krista a ten nás spojuje i když jsme rozdílní.
Co na tom jestli 4000 let nebo milion nebo šest dní nebo 6000 , důležité je zachovat svou duši čistou pro Krista.On je ten, který vzal veškeré prokletí na sebe na kříži a jen skrze kříž je vykoupení.
PF 2015
Samson1
On o je jedno, kde je peklo. Kdo hřeší, jistě do něho trefí. 👍 😀
jecminek 2.1.2015 21:02:36
A peklo je pod zemí že otto?
g.cz/6-nejvetsich-der-na-svete/More
On o je jedno, kde je peklo. Kdo hřeší, jistě do něho trefí. 👍 😀

jecminek 2.1.2015 21:02:36
A peklo je pod zemí že otto?
g.cz/6-nejvetsich-der-na-svete/
Samson1
Za chvíli na poušti budeme asi všichni.
Sv. Matrona Moskevská: 2017 zhynou všichni zlí
Maria Dubovska
A parezu vraj v zaujme kludu na stranke?
Naivny jak pri tych tvojich zjavenickach. Zase sa vybere niekto kto nebude sedet do sablony nejaky triedny nepriatel az nakonec nezostane revolucionarom jak sahnut do vlastnych rad.
Maria Dubovska
Jecminku som s tebou.
Aobubo aj mne sa zda jecminkovo jednanie divne momentalne nicmenej neda sa povazovat v nicom za hriesne a tak by to clovek mal asi proste prejst. Neviem jak by reagovali a co by robili ini keby boli denne apostolmi viery oslovovani tluchubo. To preukazatelne hriesne jednanie je.
Co sa tyka kreacionizmu nikto mi nejak nevysvetlil jak moze niekto s dostatkom vkusu jeden den …More
Jecminku som s tebou.

Aobubo aj mne sa zda jecminkovo jednanie divne momentalne nicmenej neda sa povazovat v nicom za hriesne a tak by to clovek mal asi proste prejst. Neviem jak by reagovali a co by robili ini keby boli denne apostolmi viery oslovovani tluchubo. To preukazatelne hriesne jednanie je.
Co sa tyka kreacionizmu nikto mi nejak nevysvetlil jak moze niekto s dostatkom vkusu jeden den niekoho peskovat ked nesuhlasi so 6 dnami a na druhy den sam hovori o obdobiach 6 dni ani nespomene a tvari sa stale rovnako chytro
Inac citala som to kagan a bek. Dobra bekovina.
pařez
Zmiňuješ komentář, který jsi raději smázl dříve, než jsi jej přečetl:
Mýty "slepých" ultrakreacionistů
pařez 1.1.2015 20:25:51
Já bych ti, Ječmínku, doporučil jednu věc - založ si vlastní diskuzní fórum, nebo piš blog, na kterém budeš debatovat s druhými. Tam si zařídíš věci podle svého, kdo tě bude štvát, toho zabanuješ, lidi, se kterými najdeš společnou řeč (např. zde se mihl uživatel …More
Zmiňuješ komentář, který jsi raději smázl dříve, než jsi jej přečetl:

Mýty "slepých" ultrakreacionistů
pařez 1.1.2015 20:25:51
Já bych ti, Ječmínku, doporučil jednu věc - založ si vlastní diskuzní fórum, nebo piš blog, na kterém budeš debatovat s druhými. Tam si zařídíš věci podle svého, kdo tě bude štvát, toho zabanuješ, lidi, se kterými najdeš společnou řeč (např. zde se mihl uživatel Sítek) tam nebude nikdo otravovat - proč bys o tom nemohl pouvažovat?
Protože když vidím co vidím, tak jsou jasné minimálně dvě věci:
1. Internetový kontakt s druhými lidmi je tvou takříkajíc životní potřebou - jinak po tom, co kdekoho žádáš, aby požadoval zrušení tvé registrace, bys tu nediskutoval jako o život.
2. Chybí ti schopnost porozumět si s druhými lidmi - kdo není přesně akurátní, kdo nezapadá přesně do myšlenkových šablon, které máš napevno vypálené v hlavě, s tím se nakonec rozhádáš. A přitom potřebuješ žít ve shodě s druhými lidmi - jinak bys z druhých téměř násilím nepáčil vyjádření, zda věří či nevěří, že potopa byla před 4000 lety. Frustrace z tohoto neporozumění pak vede k tomu, že místo abys nechal věci uležet a vyhnít, tak uděláš absurdní rozhodnutí, které je v rozporu s tím, co doopravdy chceš (ty tady chceš být, ty tady chceš diskutovat s druhými, porozumět si s nimi, a přitom kdekoho žádáš, aby zrušil tvoji registraci).
Jaké jsou další možnosti - nepochybuji o tom, že admin časem zareaguje a zruší tě. Potom buď:
- chvíli počkáš, a až si budeš myslet, že už se na tebe pozapomnělo, tak se znovu zaregistruješ. A historie se bude opakovat se stejným výsledkem
- opravdové řešení jsem naznačil výše - založ vlastní fórum nebo blog - čas na to máš, ambice také, tak proč do toho nejít - nakonec se tam sejdou lidé stejných názorů, jako máš ty, se kterými si porozumíš. Tady toho nedosáhneš.


P.S. Janka tě odhadla lépe, než já...
P.S.S. Už nemůžu namítnout ani "ň" proti oslovení, kterým tě oslovoval Ostrik. Jen mi vadí to, že to špatně působí na lidi neznalé souvislostí - myslí si, že se tě snaží urazit.
Je mi už trapně z toho, že ti to není trapné :-(
aobubo
Nepochopitelný jsi Jecminku ty a problém asi máš také nejspíše ty,když žádáš o zrušení účtu,v co tě dost možná někteří podpořili,ale ty jim to pak máš za zlé a vesele si chrlíš jeden vklad za druhým,jako by jsi vůbec nechtěl odejít z portálu Gtv.Já neřeším tvé otázky potopy či evoluce,jen mi příjde divné jak se chováš.Buď chceš jedno a nebo druhé,tedy buď chceš odejít z portálu Gtv …More
Nepochopitelný jsi Jecminku ty a problém asi máš také nejspíše ty,když žádáš o zrušení účtu,v co tě dost možná někteří podpořili,ale ty jim to pak máš za zlé a vesele si chrlíš jeden vklad za druhým,jako by jsi vůbec nechtěl odejít z portálu Gtv.Já neřeším tvé otázky potopy či evoluce,jen mi příjde divné jak se chováš.Buď chceš jedno a nebo druhé,tedy buď chceš odejít z portálu Gtv nebo na něm zůstat.Jako by jsi nevěděl co vlastně chceš a na nás tu svou nerozhodnost nějakým podivným způsobem chceš navléci.Vytýkáš Pařezovi něco,co bys měl naopak vytýkat sobě,protože to celé tvé halekání o odchodu je jen tvá neschopnost se postavit čelem k věci,která se týká výhradně tebe,nikoli nás.Není na nás zrušení tvého účtu,ale na tobě co vlastně chceš a jak se k dané věci postavíš,tedy i něco pro to uděláš.
janka cpž
přemísťuji komentář kam patří
janka cpž
Máte pravdu Aobubo. Nepěstujme si vlastní ego, ale ať v nás roste pokorný Kristus. Mám v tom velké nedostatky. Tady je vidět, jak potřebné je křesťanské společenství a jak nás Pán vystavováním zkoušek tříbí a posiluje pro blížící se Den.
aobubo
Přísloví 17,9
Kdo přes urážku přehazuje závoj,pěstuje přátelství,kdo opakuje,co bylo,rozděluje důvěrné přátelé.
janka cpž
musím se brzdit, abych nejednala stejně, omlouvám se
janka cpž
Nedokáže. Ve skutečnosti lituje své výzvy ke zrušení registrace. Je to přeci tak zábavné druhé urážet, ponižovat, vytáčet a stavět jednoho proti druhému. Nešťastná povaha.
pařez
Jestli opravdu stojíš o zrušení registrace, tak už sem konečně přestaň psát!!!
Administrátor nerozumí naší řeči a zřejmě ho doslova mateš tím, že žádáš o zrušení registrace a současně sem pořád píšeš! Také je zřejmé opatrný v rušení registrací - pod několik příspěvků Jakuba Sobka jsem do hlášení napsal žádost o zrušení registrace - napsal jsem to po půlnoci, a jsou odstraněny - reaguje …More
Jestli opravdu stojíš o zrušení registrace, tak už sem konečně přestaň psát!!!

Administrátor nerozumí naší řeči a zřejmě ho doslova mateš tím, že žádáš o zrušení registrace a současně sem pořád píšeš! Také je zřejmé opatrný v rušení registrací - pod několik příspěvků Jakuba Sobka jsem do hlášení napsal žádost o zrušení registrace - napsal jsem to po půlnoci, a jsou odstraněny - reaguje tedy, ale registraci zatím nezrušil. Takže je v tomto opatrný. A ty mu musíš připadat naprosto nepochopitelný.

Takže tě Ječmínku prosím - tak, jako jsi ty prosil ostatní - kvůli nastolení pokoje na tomto portálu - přestaň už sem konečně psát! Začni už být konečně konzistentní ve svých postojích!

Požádal jsem Ostrika, aby se k tomu, co tu teď provádíš, z ohleduplnosti k tobě a kvůli zachování pokoje, nevyjadřoval. Do této chvíle se drží zpět a já jsem mu za to velice vděčný. Ale jeho trpělivost také není bezbřehá - dokážeš mlčet alespoň teď?
Dokážeš se už alespoň nakonec zachovat jako chlap?
janka cpž
i vám a všem hodně Božího požehnání do Nového roku 🤗
janka cpž
zkuste brát evangelium vážně se vším všudy, tedy celé Písmo včetně Janova zjevení...evangelium včetně kázání na Olivové hoře