Clicks1.1K
m.rekinek
13

KTO STOI ZA KOORDYNACJĄ JEDNOLITEJ NARRACJI MEDIÓW ŚWIATOWYCH ?

Połączenie 15 grup IT i mediów gwarantuje, że rozpowszechniana jest tylko oficjalna narracja Corona. Dowód jedności mediów.

Wiele osób nadal stoi za narracją rozpowszechnianą przez korporacyjne media i rządy: SARS-CoV-2 jest zabójczym wirusem i tylko blokada i szczepienia mogą nas ochronić. A jeśli to nie zadziała – cóż, jest tylko jedno wytłumaczenie: blokada nie była wystarczająco surowa i zaszczepiono jeszcze za mało ludzi. Albo potrzebujesz szczepionki przypominającej.

Udowodniono, że dla nas prawdziwość przekazu wzrasta z każdym powtórzeniem. Ale jest jeszcze jeden fakt, który zdecydowanie zwiększa prawdziwość narracji o koronie: wiadomości są podobne na całym świecie. Więc musi być dobrze. Często słyszę argument: „Nie wierzysz poważnie, że media są zgodne na całym świecie?”


Niestety tak właśnie jest – przynajmniej w świecie zachodnim. Trusted

Trusted News Initiative ( TNI ) jest połączeniem następujących spółek:

Associated Press (AP) , Agencja Prasowa, USA

Agence France-Presse (AFP) , najstarsza międzynarodowa agencja informacyjna, Francja

British Broadcasting Corporation (BBC) , najstarszy krajowy nadawca na świecie, Wielka Brytania

CBC / Radio-Canada , państwowa firma nadawcza, Kanada

European Broadcasting Union (EBU) , połączenie 72 nadawców w 56 krajach (plus 33 stowarzyszonych nadawców na całym świecie), Szwajcaria

Facebook , sieć społecznościowa, 2,5 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie, USA

Financial Times , gazeta codzienna, Wielka Brytania

First Draft News , projekt mający na celu zwalczanie dezinformacji (Google, Facebook, Twitter, Open Society Foundations (OSF, George Soros), USA

Google / YouTube , najczęściej odwiedzana witryna na świecie, portal wideo, USA

The Hindu , codzienna gazeta, Indie

Microsoft , grupa IT, USA

Reuters , największa na świecie agencja informacyjna, Wielka Brytania

Reuters Institute for the Study of Journalism , Think Tank, Wielka Brytania

Twitter , serwis blogowy, USA

The Washington Post , Gazeta, USA


Nikt nie będzie wątpił, że połączona siła tych firm może mieć duży wpływ na opinię publiczną.

W dniach 10-11 lipca 2019 r. – przed Coroną – odbyła się „Globalna Konferencja na rzecz Wolności Mediów”. To był najwyraźniej sygnał startowy dla inicjatywy Trusted News Initiative . Początkowo inicjatywa „opiekowała się” wyborami w USA, Wielkiej Brytanii, Birmie i Tajwanie. Nie ma oddzielnej strony internetowej z dodatkowymi informacjami. I nie ma wpisu na temat Trusted News Initiative (TNI) ani w niemieckiej, ani angielskiej Wikipedii .

Ale jest kilka publikacji. Inicjatywa miała już swoją pozycję, zanim pojawiły się rzekome dezinformacje. Już 10 grudnia 2020 r. pojawiło się ostrzeżenie o fałszywych informacjach o szczepieniach :


„Trusted News Initiative (TNI) walczy z rozprzestrzenianiem się szkodliwej dezinformacji na temat szczepionek i ogłasza duży projekt badawczy
”.
„Firmy medialne i technologiczne pracują nad wyjaśnieniem szkodliwych mitów dotyczących szczepień przeciwko Covid”
– Trusted News Initiative, 10 grudnia 2020 r.


Pamiętaj: te oświadczenia pojawiły się przed zatwierdzeniem szczepionek przeciwko Covid-19! (Z jednym wyjątkiem: Biontech / Pfizer został zatwierdzony w Wielkiej Brytanii 2 grudnia.)

„Co robi wynalazca technologii mRNA, główny autor najczęściej pobieranego artykułu na temat Covid-19 w American Journal of Medicine, były redaktor American Journal of Epidemiology, renomowani epidemiolodzy z Harvardu, Stanford i Oxfordu oraz czołowy francuski mikrobiolog wspólne? Wszystkie zostały ocenzurowane przez opresyjną sieć medialną, o której większość ludzi nigdy nie słyszała. Ta sieć skandalicznie opracowała „monopol na legalne informacje” i egzekwuje go”.
- Daily Expose 29.08.21


corona-transition.org/breaking-die-trusted-news-initiative
Jan Zbigniew wojan
Wszystko jest dziełem "starszych i sprytniejszych" !
Sławomir Sokołowski
Ci "starsi" i "sprytniejsi" też dzielą się na bardziej "starszych" i bardziej "sprytniejszych", którzy tych mniej starszych i sprytniejszych obecnie "zaszczepili", a ich dziadków wysyłali do obozów, pomimo tego samego koloru krwi w żyłach płynącej...
Jan Zbigniew wojan
Bo dominują Chazarzy !