Clicks32.6K
m.rekinek
2

Ekspert Islamski :Obama nosi pierścień z napisem "Nie ma Boga prócz Allaha"

Eksperci języka arabskiego po przestudiowaniu zbliżeń potwierdzili, że napis na obrączce Obamy zawiera rzeczywiście pierwszą połowę islamskiego credo.

Według ekspertów w dziedzinie islamu i języka arabskiego, pierścień, który prezydent USA Barack Obama przez ponad 30 lat nosi na palcu po ślubie zawiera tekst ‚La ilaha illallah, czyli „Nie ma boga prócz Allaha, jest to pierwsza część Shahada, Islamskiego wyznania.

Z opublikowanych niedawno zdjęć złotej obrączki wynika, że Obama jako nieżonaty student nosił na sobie dokładnie taki sam pierścień, który potem Michele Robinson w 1992 roku włożyła mu na palec. Napis: „Nie ma boga prócz Allaha”, jest jednym z pięciu słów zawołania islamu, na który następnie odpowiada się „, a Mahomet jest jego prorokiem”.

Egipski Islamski uczony Islamski Mark A. Gabriel, który na pamięć zna Księgę Koranu i ukończył prestiżowy islamski uniwersytet Al-Azhar w Kairze, obejrzał zdjęcia, przedstawiające pierścień Obamy który zawiera pierwszą połowę Shahadah stwierdził: „Nie ma wątpliwości, że każdy, kto ten napis nosi ma bardzo bliskie stosunki z islamską wiarą, religią islamską i społecznością muzułmańską”. „Przez Shahadah na biżuterii człowiek daje osobie znać, że dla niego Bóg jest jedynym, który ma kontrolę nad jego życiem.”

Źródło: www.wnd.com/…/obamas-ring-the…

dzieckonmp.wordpress.com/…/ekspert-islamsk…
ona
„Przez Shahadah na biżuterii człowiek daje osobie znać, że dla niego Bóg jest jedynym, który ma kontrolę nad jego życiem.”
---------------------------------------------------------
przez wypowiedzi na glorii niewątpliwie też, i tu nie trudno oszacować w któym miejscu mamy do czynienia z mową miłosci, a w któym z mową nienawiści i która od kogo pochodzi ☕
mkatana
Cristero: A jak to jest z Radosławem Sikorskim? Skąd wiadomo o jego islamie i od jak dawna miałby być muzułmaninem?
Krzysztof „Sula” Baranowski:
Minister jest muzułmaninem, ma na imię Rahim.
Jakie tajemnice skrywa Liga Muzułmańska w Polsce? cz. 1