Clicks8
NewsLetters

BВП: Найвищий ступінь клерикалізму = берголіанство

Єресь берголіанства є найвищим ступенем клерикалізму, який зловживає церковним авторитетом в антицерковних цілях. Берголіанський клерикалізм виник із симбіозу світової влади Deep State і Deep Church. Це план зловживання і подальшої ліквідації самого християнства. Берголіанство ‒ це плід духа і букви II Ватиканського Собору, без якого такої гидоти в Церкві взагалі не могло би бути, а тим більше вона не могла б охопити папський уряд і більшу частину ієрархії. Головним починателем берголіанства є лжепапа Бергольйо, який вчинив злочини проти віри та моралі.

А) Злочини проти віри

1) Найбільший злочин проти Першої заповіді Бергольйо вчинив інтронізацією демона Пачамами у головному соборі Католицької Церкви. Він також схвалив єретичні документи Синоду про Амазонію і очолював чародійницьке дійство у Ватиканських садах. Це вершина ідолопоклонства та відступництва.

2) В Абу-Дабі він проголосив єресь, що всі релігії є Божою волею. Він був зобов’язаний перестерегти, що поганські культи вшановують демонів, а це забороняє Перша заповідь.

3) Бергольйо деспотично пропихає експериментальну вакцинацію. Використання мРНК-вакцини є злочином проти Бога-Творця, оскільки: а) вона змінює геном людини, б) сьогодні вона також належить до процесу чіпування, тобто повністю позбавляє людину вільної волі.

4) У Панамі (2019) Бергольйо схвалив богохульну інсценізацію таїнства Воплочення.

5) Під гаслом «мігранти (мусульманські) до кожної парафії, до кожного прочанського місця і до кожного монастиря» він організовує ісламізацію та старається практично ліквідувати християнство.

6) Він використовує єретичні методи двозначних понять.

7) Він не тільки мовчить на єресі, але й сам їх пропихає. Папа Гонорій (VII ст.) за те, що мовчав на єресі, був посмертно виключений з Церкви як єретик.

Б) Злочини проти моралі

1) Бергольйо схвалив содомію багатьма публічними заявами.

2) Він демонстративно цілував ноги транссексуалу, схваливши таким чином збочену гендерну ідеологію та звірства переоперовування статі.

3) Він пропагує легалізацію союзів содомітів, а до того ж усиновлення ними дітей. Це злочини проти Бога та проти беззахисних дітей.

4) Через т.зв. сексуальне виховання маніпулюють дітьми, схиляючи їх до прийняття збочень ЛГБТ. В Ірландії (2018) Бергольйо закликав батьків підтримувати їх у цьому.

5) При поверненні з Панами він публічно схвалив т.зв. сексуальне виховання у школах. Бергольйо сказав, що «дітям слід подавати секс без суворості».

Так зване сексуальне виховання пропагує содомію, транссексуалізм та заохочує дітей переоперовувати стать, а це злочин проти П’ятої та Шостої заповідей.

6) Бергольйо демонстративно запрошує сексуальних збоченців до Ватикану.

7) Він демонстративно нагороджує і вшановує лікарів, які роблять аборти.

8) Бергольйо прикриває злочини зловживань семінаристами кардиналом МакКарріком та іншими. Злочинців, засуджених державою за педофілію, позбавляє покарання, зловживаючи своїм авторитетом, і призначає їх на церковні посади.

9) Найвищі посади він надає явним прелатам-збоченцям і прикриває гомомережу.

10) На Синоді про молодь він підступним способом просунув у церковні документи термін «ЛГБТ».

11) Він ніколи не закликав содомітів до покаяння, щоб вони навернулися і були спасенними.

12) Він пропихає мРНК-вакцинацію, яка використовує клітини абортованих дітей, а також є засобом редукції ‒ геноциду людства. Таким чином він грішить проти П’ятої заповіді. Він підтримує вакцинаційний експеримент над людьми, який Нюрнберзький кодекс називає злочином проти людяності.

13) У своїй ексгортації «Amoris laetitia» він скасував існування об’єктивно дійсних моральних норм.

14) Він є рушійною силою глобалістських масонських програм, які мають на меті духовну та фізичну ліквідацію людства. Багато з цих конференцій він організовує прямо у Ватикані. Це злочин проти П’ятої заповіді – «Не вбивай» – і бунт проти Бога.

Берголіанство можна прирівняти до дуже небезпечної секти, подібної до тієї, лідер якої організував масове самогубство своїх членів. Але берголіанство має набагато більшу сферу впливу. Це найнебезпечніший феномен сьогодення. Тому кожен єпископ, кожен священик і кожен віруючий повинен внутрішньо і зовнішньо відділитися від цієї панєресі берголіанства. Інакше він нестиме співвідповідальність за організований геноцид людства і погубить свою душу!