Clicks1.4K
Coburg
133
Zaočkovať sa je skutok lásky (!!!) Pápež František. Tak to si už jasný, priateľu...
Trepifajksl
Trepifajksl
Zdisva
To je strašné. Za tohoto člověka se lze modlit leda jako z nepřítele, za zednáře. Žijeme ve velice těžké době, byť přeplněné technickými vymoženostmi a pohodlím, které svádí k lenosti ducha
Stanislav Duris
Tento človek ako aj celá pokoncilová cirkev pracuje pre nwo zmenili učenie a tiež omšu proroctvo matky božej v la salte sa naplnilo
Stanislav Duris
Tento človek tento človek tento
U.S.C.A.E.
S malou mírou nadsázky je možno říct, že dnešní katolíci věří v Tradici, protože jí velí učitelský úřad. A z tohoto důvodu věřící dnes čekají, až jak se papež vyjádří k té či oné otázce, aby věděli, kolik aktuálně uhodilo. A poslouchají naprosto všechno, s čím papež přichází, dokonce jeho osobní gesta či vkus nevyjímaje.

Překroucené pojmy
Trepifajksl
To je ale žvanil. Už dlouho tomu pánovi nevěřím, takže nezklamal. Možná reprezentuje zednáře z OSN, ale určitě ne katolíky, ta žába na prameni.
Hejhou
nešťasný papež, a já jsem zase nešťasný z toho že když mluví tento otec Bergoglio zní mi v uších jenom jako dunící kov a zvučící zvon. Alespoň mě inspiroval si přečíst svatého Pavla prvního listu Korintským 13 kapitolu...a musíme také prosit dobrého Boha o odpuštění co mu to děláme i za biskupa Říma.
ľubica
hejhou:Alespoň mě inspiroval si přečíst svatého Pavla prvního listu Korintským 13 kapitolu...
------------------
a ja som si myslela že vás inšpiroval k prečítaniu: 2 Sol 2, 1-12 / 1 Jan 2,22 / Zjavenie sv. Jána 18 kap. 4-9 / kniha Daniel 12 kapitola
Bratia a sestry
hovoril o vakcinach ktoré sú schválené a háčik je v tom, že schválené niesu žiadné-eee
1. nie sú to vakcíny
2. nikto za to génove svinstvo neručí.
fiat33
Dr. Vladimir Zelenko " Že když uvidíte židovský lid v problémech, měli byste se obrátit k rabínskému vedení, protože pokud hlava je nemocná, co očekáváte od těla?"
otevrisvoumysl.cz/…zraelskych-rabinu-zkoumajicich-otazku-mrna-vakcin/
Coburg
fiat33
jeho vstúpenie na územie Slovenska je čisto účelové. Na stretnutie s ním musíte byť štepení. Z mojich info to kňazi dostali rozkazom. Mnohí, ktorí sa bránili štepeniu sa museli dať napichať z rozkazu biskupov lebo Bergoglio lebo "poslušnosť ". Čo nám z toho vyplýva. Zničiť kňazov na Slovensku telesne a duchovne satanskou vakcínou. Keď nebudú kňazi, ovečky sú stratené. Aké chytré.. Iné vysvetlenie…More
jeho vstúpenie na územie Slovenska je čisto účelové. Na stretnutie s ním musíte byť štepení. Z mojich info to kňazi dostali rozkazom. Mnohí, ktorí sa bránili štepeniu sa museli dať napichať z rozkazu biskupov lebo Bergoglio lebo "poslušnosť ". Čo nám z toho vyplýva. Zničiť kňazov na Slovensku telesne a duchovne satanskou vakcínou. Keď nebudú kňazi, ovečky sú stratené. Aké chytré.. Iné vysvetlenie tam nie je. A tiež viem, že o stretnutie s ním je veľmi malý záujem nakoľko je objednaný autobus a žiaden prihlásený.
Satanov cieľ sú židia a kresťania. Sami vidíme čo sa deje v Izraeli a čo robia kresťanom. A komu slúži Jorge ? komu pripravuje cestu?

blog hlavný denník ThDr. Petra Demková to vystihla citujem
"

"Čo povedať na záver?
Dovolím si tvrdiť, že o návšteve pápeža u nás sa nerozhodovalo na Slovensku.
Všimli ste si aj, ako pani prezidentka, ktorá skoro spadla od nudy z lavice na svojej vlastnej inauguračnej omši, zbožňuje pápeža? Všimli ste si, že pápež František dlhodobo robí a hovorí veci, s ktorými sa pravoverný katolík nedokáže stotožniť? Tak. A teraz si už len pospájajte nitky."
hlavnydennik.sk/…adzat-zaockovanych-lebo-ich-je-kralovstvo-nebeske/
ľubica
fiat33@:Z mojich info to kňazi dostali rozkazom. Mnohí, ktorí sa bránili štepeniu sa museli dať napichať z rozkazu biskupov lebo Bergoglio lebo "poslušnosť "
............................................................
to je skúška viery každého kňaza a samozrejme aj rádového veriaceho.... Za to ako odpovie na toto diablovo lákanie si nesie vinu každý sám, aj veriaci, laici, aj zasvatení, aj …More
fiat33@:Z mojich info to kňazi dostali rozkazom. Mnohí, ktorí sa bránili štepeniu sa museli dať napichať z rozkazu biskupov lebo Bergoglio lebo "poslušnosť "
............................................................
to je skúška viery každého kňaza a samozrejme aj rádového veriaceho.... Za to ako odpovie na toto diablovo lákanie si nesie vinu každý sám, aj veriaci, laici, aj zasvatení, aj kňazi. U kňaza je to oveľa závažnejšie, nakoľko je vysluhovatelom sviatostí a obetníkom, teda ten ktorý má moc premienať!!!! Každý kňaz, ktorý je slabý vo viere, nemá v úcte Ducha Svätého, neprosí ho o svetlo v tejto temnej dobe, neplače na kolenách, že sa rúcajú chrámy Ducha Svatého, ktoré sa zabíjajú, vraždia , počaté a nenarodené deti za cieľom ziskov BIGfarmakologických spoločností pod hlavičkou globalistických elít, kam patrí aj VATIKÁN! ,.... kňaz ktorý nemá úctu k Matke Božej, nevybral si ju za svoju vlastnú MATKU a MOCNU PANNU / VIRGO POTENS/, KRALOVNU SVOJHO SRDCA , ktorej bude slúžit ako OTROK podla vnútorného 33 dnového zasvätenia Bohorodičke Nepoškvrnenej Čistote od sv Ľ. M. Grigniona z Montfortu, nemodlí k Matke Božej, ruženec odbije alebo ho nemusí.... ktorý neštuduje NAJKRAJSIU a NAJDOLEZITEJSIU KNIHU PRE KNAZOV: MODRA kniha , mojim najmilším synom, knazom....v ktorej M. Božia opozornila v nej na vicerých miestach na TOP hierachiu ktorá stratí vieru, odpad príde zhora!
Tak koniec s takým knazom, ktorý nevie že je Boží Miláčik, že jeho telo je chrám Ducha SVATEHO, do ktorého nesmie vojsť nič nečisté a poškvrnené svetom a diablom... tak taký knaz podlahne nespravnemu tlaku biskupa! a dá sa vakcinovať, no vakicnácii otvoril dvere ako satanskemu dymu!!! ktorý sa rozlezie nielen po jeho tele ale aj duši! A kdeze všetky experimentálne vakcíny su m-RNA vakcíny, tak zničil si zaroven svoju originálnu RNA, DNA danu všemohucim OTCOM STVORITELOM a prestáva byž v Božích očiach tým či bol! Prišiel o knazstvo!!! Nepremiena!!!


A o toto ide pri návšteve rímskemu biskupovi B., aby odstavil od funkčnosti každého kňaza, aby EUCHARISTIA JEDNODUCHO ZMIZLA!!!.....inšpirácia k prečítaniu si statí zo Sv.Písma kde sa o tomto píše: 2 Sol 2, 1-12 / 1 Jan 2,22 / Zjavenie sv. Jána 18 kap. 4-9 / kniha Daniel 12 kapitola
Coburg
Čo to tam je za požehnanie? Tento pápež je zrejme ateista. Alebo toho "Boha" bez kríža myslel allaha? Ešte že nedal palec hore... Možno tento príhovor si objednala špeciálne naša "zlatá Zuzana" alebo Korčok.
Caesar
Coburg
ziadne prekvapenie, ved na Boh dal jasne znamenie, co sa stalo krátko potom, ked papez Benedikt XVI oznamil svoju rezignaciu:

a este nieco zaujimavé pred vyse 12 mesiacmi pred rezignaciou:

Sprisahanie proti pápežovi Benediktovi XVI.: Kardinál oznámil, že zomrie do 12 mesiacov!

Pápež Benedikt XVI.
topky.sk/…-XVI---Kardinal-oznamil--ze-zomrie-do-12-mesiacov-
Zdroj: SITA
13.02.2013 14:10
More
Coburg
ziadne prekvapenie, ved na Boh dal jasne znamenie, co sa stalo krátko potom, ked papez Benedikt XVI oznamil svoju rezignaciu:

a este nieco zaujimavé pred vyse 12 mesiacmi pred rezignaciou:

Sprisahanie proti pápežovi Benediktovi XVI.: Kardinál oznámil, že zomrie do 12 mesiacov!

Pápež Benedikt XVI.
topky.sk/…-XVI---Kardinal-oznamil--ze-zomrie-do-12-mesiacov-
Zdroj: SITA
13.02.2013 14:10
BRATISLAVA/VATIKÁN - Od rezignácie pápeža Benedikta XVI. sa roztrhlo vrece s konšpiračnými teóriami o tom, čo bolo príčinou jeho odstúpenia. Hoci oficiálnym dôvodom je chatrné zdravie Josepha Ratzingera (85) a jeho pokročilý vek, vynárajú sa neustále nové informácie o rôznych komplotoch a sprisahaniach vo Vatikáne. Najnovšie sa na svetlo sveta dostal dokument z roku 2011, v ktorom sa píše, že taliansky kardinál Paolo Romeo predpovedal počas svojej cesty do Číny pápežovu smrť. A to do 12 mesiacov!

Senzačné "proroctvo," ktoré urobil kardinál v novembri 2011 pred talianskymi podnikateľmi a čínskymi predstaviteľmi katolíckej cirkvi, bolo natoľko presvedčivé, že si ho niektorí vyložili ako pokus o atentát a boli tak znepokojení jeho slovami, že túto skutočnosť nahlásili späť do Vatikánu.
Na ich základe bola 30. decembra 2011 spísaná tajná správa, ktorú v januári doručil kolumbijský kardinál Dario Castrillon Hoyos do rúk samotného pápeža. Aby sa obmedzil počet ľudí v rámci Vatikánu, ktorí by mohli správu zneužiť, keby nedopatrením unikla, bola napísaná v nemčine, rodnom jazyku Benedikta XVI. Jej názov znel "Mordkomplott" a bola varovaním pred smrteľným sprisahaním proti pápežovi.
V dokumente sa napríklad spomínajú nepriateľské vzťahy medzi Benediktom XVI. a jeho štátnym sekretárom Tarcisiom Bertonem. Kardinál Romeo sa domnieval, že pápež nenávidí Bertoneho tak, že by ho ihneď vymenil za iného kardinála, keby mal nejakú adekvátnu náhradu. Zatiaľ to však tak nie je, a preto kardinál stále zostáva vo svojej funkcii. Experti hovoria, že vydanie tejto správy môže byť súčasťou mocenského boja vo vnútri kúrie, ktorý mal donútiť Bertoneho odísť. Odporcom sa totiž nepozdávala jeho príliš veľká moc.
Pred svojimi poslucháčmi sa mal Romeo ďalej hrdiť tým, že on, pápež a kardinál Angelo Scola tvoria akúsi tajnú trojku a práve s nimi dvomi sa pontifik radí o dôležitých veciach. Posledný odsek dokumentu je venovaný možnému nástupcovi, v ktorom Romeo predpovedá, že ním bude práve Scola, ktorý má s pápežom podobnú osobnosť aj teologické náhľady. Dokonca ho povolali z Benátok do Milána, kde ho školia a pripravujú na jeho budúci post.
Keď talianska tlačová agentúra ANSA prosila Romea o vyjadrenie, uviedol, že tieto informácie majú tak ďaleko od reality, že sa ich neoplatí ani komentovať. Rovnaký postoj zaujal aj pápežov hovorca Federico Lombardi. "Môžete vydať čo chcete, ale budete za to niesť zodpovednosť. Je to tak nereálne, že to ani nebudem komentovať. Je to tak neuveriteľné, že nemá zmysel odpovedať na vašu otázku," uviedol pre denník Il Fatto Quotidiano, ktorý žiadal Vatikán o oficiálne stanovisko k dokumentu. Jeho existenciu však nepoprel.
História je plná tajuplných a násilných úmrtí pápežov
Snahe o odstránenie sa nevyhol ani Ján Pavol II., na ktorého spáchali atentát v roku 1981, ale vraj vďaka zásahu Panny Márie svoj boj o život v nemocnici vyhral. Jedna z guliek, ktorú vybrali z jeho tela, bola dokonca umiestnená vo svätyni vo Fatime.
Ján VIII. (872-882): Údajne otrávený a ubitý na smrť.
Adrián III. (884-885): Údajne otrávený.
Štefan VI. (896-897): Pravdepodobne uškrtený.
Leo V. (903): Zavraždený.
Ján X. (914-928): Údajne udusený vankúšom.
Štefan VII. (928-931): Pravdepodobne zavraždený.
Štefan VIII. (939-942): Zmrzačený, zomrel na následky zranení.
Ján XII. (955-964): Zavraždený manželom, ktorému nasadil parohy.
Benedikt VI. (973-974): Uškrtený kňazom.
Ján XIV. (983-984): Vyhladovaný na smrť alebo otrávený.
Sergius IV. (1009-1012): Pravdepodobne zavraždený.
Klement II. (1046-1047): Pravdepodobne otrávený.
Damasus II. (1048): Podľa zvestí zavraždený.
Benedikt XI. (1304-1305): Údajne otrávený.
Ján Pavol I. (1978): Údajne otrávený.
Pápež Benedikt XVI.
Modré Hluboké Nebe
Je to stejný dobytek jako zdejší Malachjáš sveeety patrona:))))))))
Josef Arimati
Už aby si ho peklo vzalo a televizi Lux také.
ľubica shares this
328
ľubica
dalila
Môžeš prosím tu dať nejaký zdroj na Lacha?
ľubica
Panna Mária v La Salette – Rím stratí vieru a stane sa Sídlom Antikrista. Kňazi sa stanú stokou!
@crusader: výklad tohto úžasného zjavenia. Cirkev tak ako ju dnes poznáme - už nebude. Už dnes v podstate Cirkev neplní svoje poslanie sprostredkovateľa spásy a je rozdelená na Cirkev svetskú a Cirkev tradičnú. O málo času dopredu, toto rozdelenie bude ešte viditeľnejšie, pretože Cirkev svetská, …More
Panna Mária v La Salette – Rím stratí vieru a stane sa Sídlom Antikrista. Kňazi sa stanú stokou!
@crusader: výklad tohto úžasného zjavenia. Cirkev tak ako ju dnes poznáme - už nebude. Už dnes v podstate Cirkev neplní svoje poslanie sprostredkovateľa spásy a je rozdelená na Cirkev svetskú a Cirkev tradičnú. O málo času dopredu, toto rozdelenie bude ešte viditeľnejšie, pretože Cirkev svetská, začne tvrdo prenasledovať Cirkev tradičnú, ktorá sa stane Cirkvou skrytou - presne takou istou, akou bola na počiatku - prenasledovanou pre Krista, pravdu a evanjelium. Cirkev svetská vytvorí synkretickú cirkev spolu so všetkými náboženstvami, čo postupne krok za krokom koná od koncilu podnes. Človek dostane otázku - buď cirkev svetovú, alebo ateizmus. Cirkev svetová bude zahrňovať všetky náboženstvá. A tak kto by si nevybral svetovú cirkev ani ateizmus, musí zdôvodniť prečo a keď preto, lebo Kristus je jediný Spasiteľ - človek si podpíše rozsudok smrti!

Pápež sa vzdá svojho úradu, pretože v cirkvi svetovej nebude potrebný. Ale ako potom budú platiť slová Krista Pána, že zo svojou Cirkvou bude až do skončenia vekov? Bude - ale s Cirkvou pravou, prenasledovanou, ktorá sa neprispôsobí svetu, ktorá bude prenasledovaná horšie, ako bola Cirkev ranná. Písmo svedčí o malom počte spasených, kde Pán hovorí, že všetci by odpadli napokon od viery, tak strašné časy prídu na Cirkev, ale On skráti dni, aby stádočko vyvolených vydržalo do konca a bolo spasené. Modlite sa za svoju mučenícku smrť, aby ste neodpadli od viery - čas strašných zmien je blízko! Budúcim rokom sa udejú prevratné zmeny v spoločnosti a Európa a svet tak ako ho poznáme, prestane fungovať. 100 rokov od Fatimy. Pápež nezasvätil Rusko presne ako Francúzky kráľ nezasvätil Francúzko a tak 100 rokov od požiadavky z neba, hlava jeho vnuka skončila na gilotíne a Francúzko sa stalo ako prvý štát ateistickým. To sa stane nabudúci rok z Cirkvou.

Otázka zostáva ako to bude s pápežom. Pápež terajší by mal byť posledný podľa Malachiho. Bude mať prenasledovaná Cirkev pápeža? Je to jedna z možností, pretože pápež prenasledovanej Cirkvi za pomoci biskupov zasvätí Rusko a bude zastavené prenasledovanie katolíkov, Rusko sa stane katolícke. Iná možnosť je tá, že tento pápež nebol zvolený regulérne a tak príde posledný pápež Peter, za ktorého bude kruté prenasledovanie a tento Pápež sa postaví na stranu pravej Cirkvi a bude prenasledovaný Cirkvou svetovou.

Nechajme sa prekvapiť, hlavne zahoďme konečne svetské nezmysly a upadnime do prachu pokánia a neustálej modlitby - čas nášho vykúpenia je blízko!
One more comment from ľubica
ľubica
„Antikristov predchodca (falošný prorok) bude ten, kto zo seba urobí všeobecného biskupa; zbeh Pravdy a dezertér svojho primátu.“ (Sv. Gregor Veľký )
dalila
Nejde mi to uveriť.
Peter(skala)
za tie roky som si všimol hlavne u starších biskupov, že najväčší problem maju v oblasti zdravotnictva. Totižto starší ludia už nevladzu sa tak hýbať ako mladí, ale hlavným problemom je nerovnováha: pohybu a študia.

Učitelia zakona Cirkvi ked venuju viac času študiu a nevyrovnávaju to pohybom (evanjelizaciou) tak sa to odrazí na zlom stravovaní a nedostatku pohybu. Pribudaju kila a zdravotne …More
za tie roky som si všimol hlavne u starších biskupov, že najväčší problem maju v oblasti zdravotnictva. Totižto starší ludia už nevladzu sa tak hýbať ako mladí, ale hlavným problemom je nerovnováha: pohybu a študia.

Učitelia zakona Cirkvi ked venuju viac času študiu a nevyrovnávaju to pohybom (evanjelizaciou) tak sa to odrazí na zlom stravovaní a nedostatku pohybu. Pribudaju kila a zdravotne problemy.

Potom nasleduje ten moment rozhodnutia: bud sa vratiť k rovnovahe alebo siahnu po rýchlom riešení (homeopatia, akupuunktura, joga, tabletky, injekcie, operacie, ... )

To však je už ten následok, ale ako bolo na začiatku spomínané, tak problem je v nerovnovahe a potom siahnutie po rýchlej ale povrchnej uprave. Koren problemu sa neočistí, len povrch sa zdá byť v poriadku a ked koren nie je čistý, potom sa to poškodzuje myslenie a prejavuje aj navonok správaním:

- rýchle a neuvážené vyjadrenia "Očkovanie je nádej"
"Očkovanie je skutok lásky.."
...

to su tie vonkajšie prejavy (slová alebo skutky) na ktoré upozornuje sv.Pavol vo vzťahu k osobám ako je Peter a jeho nástupcovia.

...ale je tu ešte niečo, čo som si všimol a to, ked človek NEPOČÚVA
- alebo ked človek počuva jedným uchom dnu a druhým von
- ked sa vedie monolog a nie dialog
- ked sa vzťahy narušaju jednosmerným záujmom

Biskupi (aj vo Vatikane) sa obklopuju ludmi členmi komisie pre zdravotnictvo a to pro-vakcinarmi, nediskutuju s anti-vakcinarmi
Nekonfrontuju medzi sebou svoje zistenia, skusenosti, dôkazy, ... a potom vidíme výsledky.

Ved sa len stačí pozrieš na slovensku Cirkev:
Kedy biskupi diskutovali s anti-vakcinarmi?
Kedy uakazali verejnosti, že im naozaj zaleží na pluralite nazorov a že maju skutočný zaujem si vypočuť nazory oboch stran, ked v kat.mediach vidieť a počuť len pro-vakcinarov?

...a to napriek tomu, že su platene s milodarov, vyzbierané počas sv.omše.

takže, ked to zhrnieme, pochopiť kontroverzné vyjadrenia biskupov je možné vo svetle ich problematiky, ked maju uši, ale nepočuvaju, maju oči, ale nechcu vidieť, maju usta, ale nechu hovoriť - konfrontovať svoju vieru, presvedčenie, nazory s opoziciou.

Tam je pes zakopaný, ako sa hovorí a to rovnako ako ked na GTV pride pozorovatel alebo naopak týpek, ktorý všetkých blokne a píše članky ako keby sám pre seba, lebo síce prijma pochvaly, lajky... ale akonahle niekto s ním nesuhlasí, tak s nim prestane komunikovať.

Toto je presne ten postoj človeka, ktorý sice môže hovoriť o laske k bližnemu a k Pravde, ale v skutočnosti sa uzavrel do vlastneho ega.
Coburg
Je niečo zhnité v štáte vatikánskom...
ľubica
ľubica
dalila, ako to že ti to nejde uveriť, prečo neveríš slovám PM vo Fatime, v La Sallette, v Garabandale´...? že v hierarchii cirkvi budú odpadlíci a pomätenci?:Panna Mária v La Salette – Rím stratí vieru a stane sa Sídlom Antikrista. Kňazi sa stanú stokou! tu máš výsledok za rok 2021:Áno, ale vlastne nie alebo o mätúcich výrokoch Vatikánskej Kongregácie pre náuku viery ohľadne
dobre si to prečítaj!…More
dalila, ako to že ti to nejde uveriť, prečo neveríš slovám PM vo Fatime, v La Sallette, v Garabandale´...? že v hierarchii cirkvi budú odpadlíci a pomätenci?:Panna Mária v La Salette – Rím stratí vieru a stane sa Sídlom Antikrista. Kňazi sa stanú stokou! tu máš výsledok za rok 2021:Áno, ale vlastne nie alebo o mätúcich výrokoch Vatikánskej Kongregácie pre náuku viery ohľadne
dobre si to prečítaj! Ich reč je aj ano aj nie! Pomätenci slúžiaci zlému! A čo vraví náš Pán? Nech je vaša reč ano ano/ nie nie, čo je nad to , je do zlého!!!! Prečo nepočúvate a čudujete sa toľkým nehoráznostiam NEVIESTKY VO VATIKANE KTORA UZ VIAC AKO STOROCIE KOKETUJE SO SVETOM!!! AGGIORNAMENTO!!!! TU HO MÁTE!!!! OTVORENIE SA SVETU! A SVET POHLTIL CIRKEV? JE CELA OMOTANA JEHO CHAPADLAMI ......